Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja się wpisuję na 25 lub 26 września 🤪

Wróćiłam od M i z zakupów.
U Niego sajgon lekki z tym pakowaniem wszystkiego, ale chłop daje radę 😁
A w czasie powrotu ze sklepu dostałam takiego bólu brzucha, że musiałam usiąść na schodach - bo one były najbliżej 🙂

Teraz robię chińszczyznę, bo mnie ochota wzięła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Karolka, no ja to stara d.. jestem 🤪 Senior wśród wrześniówek, bo ja 75 😜 Ale dzięki Natce nie czuję tego balastu rocznikowego, hehe 😁


oj tam zaraz stara 🙂 mam dwie siostry roczniki 74 i 76 i nie sądze, zeby byly stare 🙂 wyluzowane sa bardziej niz niejedna mlodsza osoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Deira napisał(a):
Karolka, no ja to stara d.. jestem 🤪 Senior wśród wrześniówek, bo ja 75 😜 Ale dzięki Natce nie czuję tego balastu rocznikowego, hehe 😁


oj tam zaraz stara 🙂 mam dwie siostry roczniki 74 i 76 i nie sądze, zeby byly stare 🙂 wyluzowane sa bardziej niz niejedna mlodsza osoba 😁


O, to powiedz siostrom, że one są też super roczniki 🤪 Coś w tym chyba jest, jeśli chodzi o to wyluzowanie 😜 Z większością moich przyjaciół z tych właśnie roczników mogłabym przysłowiowe konie kraść i jeszcze do tego świetnie się przy tym bawić 😁 I moja sis jest też 76 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no widzisz 🙂 rocznik o niczym nie swiadczy, najwazniejsze na ile sie czujesz 🙂 w swoim szalonym rozrywkowym okresie zycia, ktore spedzilam w Niemczech, zaraz po maturze, mialam w swojej polskiej ekipie kolezanke z rocznika 75 i musze Ci powiedziec, ze niejedna niezapomnianą impreze z nia przezylam 😁 do dzis mamy super kontakt i w ogole nie czuje, ze jest miedzy nami 9 lat roznicy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilka86 napisał(a):
Ja sobie wróżę piątek 21.09 ale zobaczymy czy się sprawdzą przeczucia hehe 🙂

chociaż żadnych skurczy nie mam jeszcze...to tylko takie marzenia a pewnie sie skończy na wywoływaniu tego 25.09 😁


Obys sobie dobrze wywróżyła 🙂 mi wszystko jedno - byle do niedzieli Ula wyszla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie miałam dwa fajne skurcze, że aż mój M zaczyna coś mruczeć pod nosem o wyjeździe w nocy na sygnale 😜 Ja jednak czuję, że to są chyba jednak wciąż te przepowiadające.
Natka, jeszcze dziś posiedź w brzuchu. Jutro kochana, bo takie są ustalenia na forum 🙃 😁 A najlepiej jutro wieczorem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę, ja muszę jutro ostatnią paczkę odebrać, na którą czekam od czwartku 😁 😜 Myślałam, że może dziś przyjdzie. M mi nie odbierze, bo on paczkomatów nie potrafi obsługiwać a na odbiór jest 3 dni 🙃 🙃 No ale jak Natka zdecyduje inaczej i zechce wyjść dziś w nocy, to nic nie poradzę 😉

Idę chyba wziąć ciepły prysznic. Może się trochę skurcze wyciszą.

A jutro kończę 39 tc i zaczynam 40... ło matko... ale stresik się włączył 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Deira ja juz w 40stym jestem i co z tego...

No metę już widać na horyzoncie 😉 I potem kolejny maraton dłuuuugi przed nami... z przeszkodami typu kupki za twarde, kupki za miękke albo wogóle brak kupek, hehe 😉

Dziewczyny, idę pod ten prysznic, bo mnie kolejny skurcz złapał. Krótki, ale dość nieprzyjemny. 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Deira napisał(a):
Karolka, no ja to stara d.. jestem 🤪 Senior wśród wrześniówek, bo ja 75 😜 Ale dzięki Natce nie czuję tego balastu rocznikowego, hehe 😁


oj tam zaraz stara 🙂 mam dwie siostry roczniki 74 i 76 i nie sądze, zeby byly stare 🙂 wyluzowane sa bardziej niz niejedna mlodsza osoba 😁


O, to powiedz siostrom, że one są też super roczniki 🤪 Coś w tym chyba jest, jeśli chodzi o to wyluzowanie 😜 Z większością moich przyjaciół z tych właśnie roczników mogłabym przysłowiowe konie kraść i jeszcze do tego świetnie się przy tym bawić 😁 I moja sis jest też 76 😁 🙃


ja również potwierdzam, moja siostra tez jest rocznik 76 , wogole nie wydaje mi sie zeby miala tyle lat, jesty wyluzowana bardziej niz niejedna kolezanka z mojego rocznika , super sie z nia dogaduje a roznicy jest miedzy nami troche bo 14 lat:")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie naszła ochota na Lecha Free... I M właśnie skoczył do sklepu, nawet nie trzeba było długo prosić 😮 Cuda na kiju 😁
No Deira to trzymam kciuki, żeby rozwój wypadków był po Twojej myśli 🙂

Jak ja zazdroszczę tym co mają jakieś przepowiadacze porodu 🤨 U mnie taka cisza, że szok 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilka86 napisał(a):
A ja mam ochote zmienić kolor włosów po porodzie 🙂
tylko nie wiem czy będe miala odwage bo zawsze mialam ciemne 🙃 ale mnie coś korci i bawie sie programem do dobierania fryzur 🙃 🙃


ja to zawsze mam ochote na zmiane koloru wlosow 🙂 teraz podczas ciazy byl spokoj i nie wydziwialam, ale po to kto wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Efek, to jeszcze się może i tak skończyć, że te bez przepowiadaczy urodzą za chwilę, a te z przepowiadaczami jeszcze trochę ponoszą swoje brzuszki 😁 😉
Idę się położyć do łóżka. Po prysznicu skurcze jakby zelżały, ale krzyż nie daje spokoju.
Dobrej nocki, kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzieci zasnęły i mam chwilę spokoju. Mati przytulił się jak karmiłam Laurę i też zasnął 😁
To teraz więcej szczegółów z wizyty: Lusia waży już 4150g, jest zdrowa i bardzo silna. Pani doktor była bardzo zdziwiona jak Mała położona na brzuszku odepchnęła się rączkami i zadarła głowę do góry Na próbę odwiedzenia bioderek nawet nie zareagowała i USG będzie tylko formalnością. Jutro dzwonię zaklepać termin na 7. tydzień życia a skierowanie weźmiemy sobie przy okazji szczepienia. Aaa i lekarka stwierdziła że Mała będzie miała ładny pępek jak kikucik odpadnie hihihi
Odebrałam dziś PESEL Laury, złożyłam podanie o becikowe - pieniążki powinny być do końca przyszłego miesiąca 🤔... W sumie 3 godziny spacerowałyśmy po mieście zanim pozałatwiałyśmy wszystko, bo jeszcze aptekę trzeba było odwiedzić, potem szukałam sobie torby na wyjścia z Lusią takiej z dużą ilością przegródek i znalazłam na ciuchach za całe 15zł 😁. I cały ten czas Lala przespała a w domu zaczęła wojować. Włączyło jej się ssanie i po pół godziny przy cycku dalej chciała ssać. Z tym, że cyc jej już nie pasował bo się lało a ona była już najedzona. Awantura nie z tej ziemi bo smoczuś drań cały czas uciekał...

Kochane obijacie się coś z tym rozpakowywaniem.... 😜

Lecę do Męzulka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi sie chcialo pobeczec dzisiaj.
Wzielismy butle zeby sciagnac wino i wywalic ten owoc, bo bylo go za duzo i wino zle fermentowalo.. a praktycznie mowiac wcale...
Narobilismy sie jak osly z wyciaganiem winogrona, bo oczywiscie napite i wyjsc nie chcialo...
Na koniec Darek poszedl plukac butle i uderzyl o wanne i poszla ;///

A ona miala 50-60 l i raz , ze taka kosztuje okolo 200 zl, a dwa , ze nie wiem czy do jutra cale to zlane wino mi sie nie zmarnuje.. a tyle pracy w to wlozylam...

Deira ja mam parowar Philipsa, jak sie ogarne to ci napisze jutro jaki konkretnie model...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...