Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
błonnik zajadam 😉 może z tym czopkiem spróbuje jak się nic nie ruszy 😉

Małgosia mi też czop kilka dni odchodził 😉 trzymam kciuki żeby się rozruszało 😉 i za resztę oczywiście też 😁 Karolka może Twoja Ulcia się po tym Twoim czopie zdecyduje na wyjście? 😉

a mi Marcinek oczywiście nie dał sie przemyć...tzn. przemyć może dał, ale nogę tylko jedną udało mi się ogolić :P będzie miał mąż prezent na roczniće :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie jednak kompletnie zmuliło. Robienie naleśników o 5 rano wykańcza 😁 Zasnęłam o 11 i obudził mnie dopiero listonosz dobijający się do drzwi około 13 🙃

A pogoda za oknem jakaś masakryczna. Po jednej stronie mam piękne niebo, słońce wali mi nieźle przez okna, a nad centrum Gdyni jakieś czarne, ciężkie chmury 😮

Doti, dzięki za zdjęcie 🙂 Poszukam czegoś podobnego u nas na ryneczku na osiedlu. Jest tu kilka stoisk z bielizną, może coś podobnego wyhaczę za śmieszne pieniądze 🙂

Sandra, to Ty oczekujesz niedzielnego bobaska 😁 A ja się zasugerowałam tym co na Brzuszku piszą w profilu. A mój gin kazał mi stawić się w szpitalu na dwa dni przed terminem, gdyby nic się nie działo. Więc ja chyba w któryś dzień weekendu się do nich kulnę.

Tusia, jak będziesz miała cc, to lepiej mieć wyższe majtasy, bo jak Ci się zrolują na bliźnie to nie będzie przyjemne. Ja po tej mojej operacji na macicy to kilka dni w łóżku bez majtek leżałam, ale po porodzie to raczej się nie uda jak będzie się z nas lało.

Karolka, mojej siostrze czop odszedł wieczorem a następnego dnia w południe córcia była już na świecie 😁 Tak więc może jutro będziesz już świeżo upieczoną mamusią 😁 😁 😁
Mi coś na kształt czopa to ze dwa tygodnie temu wyszło, a potem to już jakieś same gluty. A teraz cisza, więc już sama nie wiem, co mi wtedy wyszło... 🤢 😮

I gratki dla wszystkich rocznicujących 😁 My rocznicę bycia razem mamy 19 stycznia (już nawet nie potrafię zliczyć która, bo my od czasów studiów tak razem się kulamy 😉 ) a ślubną to 12 lipca – pierwsza za rok, hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to nie zazdroszczę :/ Można się wnerwić 😠
Deira no te naleśniki o 5 rano to wymiatają... Prawie jak w USA, oni tam też smażą takie grube, małe naleśniki z syropem klonowym 😁 Tylko chyba nie aż tak wcześnie rano 😁
Małgosia trzymam kciuki za rozwój wypadków 🙂

My właśnie zjedliśmy obiad, M zrobił 🙂 frytki z piekarnika, schabowy i surówka z marchewki... Prawie jak w barze szybkiej obsługi 🤪 Ale dobre 🙂 A teraz nie mam co ze sobą począć... Od wczoraj odebrałam 4 smsy z pytaniem czy już urodziłam 😠 Ludzie są jakieś dziwne... Myślą, ze zapomnimy im powiedzieć czy co??!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
nie mam sił nadrabiać tego co pisałyście od wczoraj bo od 5 rano męczą mnie straszne skurcze a od 13 są one bardzo regularne (co 5-6 min) i bardzo długie... 🤢
w dodatku już 3 wkładkę zmieniam i jest ona cała w brązowym śluzie...

czekam na męża i jak się to wszystko nie uspokoi to jedziemy na IP

jak coś to będę pisać do Doti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Efek napisał(a):
Sandra to nie zazdroszczę :/ Można się wnerwić 😠
Deira no te naleśniki o 5 rano to wymiatają... Prawie jak w USA, oni tam też smażą takie grube, małe naleśniki z syropem klonowym 😁 Tylko chyba nie aż tak wcześnie rano 😁
Małgosia trzymam kciuki za rozwój wypadków 🙂

My właśnie zjedliśmy obiad, M zrobił 🙂 frytki z piekarnika, schabowy i surówka z marchewki... Prawie jak w barze szybkiej obsługi 🤪 Ale dobre 🙂 A teraz nie mam co ze sobą począć... Od wczoraj odebrałam 4 smsy z pytaniem czy już urodziłam 😠 Ludzie są jakieś dziwne... Myślą, ze zapomnimy im powiedzieć czy co??!


Elfek
u mnie jest to samoz tymi telefonami i smsami ;/ i głupimi pytaniami "czy juz"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Pisze ze szpitala; no więc na ktg skurcze się piszą od wczoraj ale ja bólu nie czuje więc akcja porodowa pewnie jeszcze za górami; za lasami... 🤢
myślałam że dadzą mi dziś żel na zmiekczenie szyjki ale dziś był jakiś beznadziejny lekarz rano i po badaniu kazał mi tylko chodzic po schodach... 😮
zobaczymy co powiedzą jutro

coś czuję że mimo iż mój termin minął to chyba ja będę zamykać listę wrześniowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati, na pewno tak długo nie będą Cię trzymać w dwupaku. Jestem pewna, że nie będziesz zamykać listy i pewnie lada dzień urodzisz, jak nie zaraz 🙂 Trzymaj się dzielnie a my trzymamy kciuki 😘

Doti, jak będziesz uzupełniać tabelkę, to popraw numerację, bo wg numeracji jest nas 38 a w rzeczywistości jest nas tam 35 😁 Zwróciłam na to uwagę, jak zaczęłam liczyć ile rozpakowanych a ile nie i suma mi się nie zgadzała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzięki Deira 🙂 Nawet nie zauważyłam.

Pati trzymamy mocno kciuki !!!

Moja Królewna dziś wojuje cały dzień z drzemkami po 30-40 minut co jakiś czas. Ja już mam dziś dość a do wieczora jeszcze trochę. Do tego jak patrzę za okno to uwierzyć nie mogę - rano pranie suszyłam, cieplutko było że w krótkim rękawku chodziłam a teraz wieje i leje, że bez kurtki nie da się wyjść... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...