Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cały czas był problem u Niego z butami wizytowymi... Żadne mu się w sklepie nie podobały... Teraz jak dostał od kumpla buty i 3 koszule do wyboru to stwierdził, że mu marynarka nie pasuje do tego wszystkiego 🤔 Albo ja jestem walnięta albo On 😁 Więc powiedziałam mu teraz, że marynarke może mieć tylko w kościele, a na sali sobie ją zdejmie... I na szczęście mnie posłuchał ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Cały czas był problem u Niego z butami wizytowymi... Żadne mu się w sklepie nie podobały... Teraz jak dostał od kumpla buty i 3 koszule do wyboru to stwierdził, że mu marynarka nie pasuje do tego wszystkiego 🤔 Albo ja jestem walnięta albo On 😁 Więc powiedziałam mu teraz, że marynarke może mieć tylko w kościele, a na sali sobie ją zdejmie... I na szczęście mnie posłuchał ufff...


Aaaa hahahahahaha pierwszy raz się z takim zachowaniem u chłopa spotkałam hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jutro do gina 🙂) Juz wygolona, wysmarowana 🙂) hehe, mam nadzieje, ze sie nie naczekam jutro 🙂)

Mam umowiona wizyte na 14 10, ale pewnie nie zladuje wczesniej niz o 18 u niego...;// bo jeszcze po wyniki do domu musze wejsc no i sie troche oporzadzic... w sensie odswiezyc troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja wizytę mam w środę 🙂

W Douglasie kupiłam rajstopy w sprayu 😎 ciekawa jestem jak to wyjdzie mi jutro 😁


Znalazłaś to cudo w sklepie? Ja w żadnej drogerii nie mogę znaleźć :/ Dużo zapłaciłaś? Daj znać jakie efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udało się 🙂

Tusia... jak nie ma w czym iść, to niech idzie bez niczego... najważniejsze, żeby sie dobrze bawił, bo wtedy i Ty będziesz się dobrze bawić 😉
co do antykoncepcji, to my od paru lat już nie stosowaliśmy nic 😜 a przez ostatni rok z premedytacją celowaliśmy w owulację 🙂 nie wiem, jak będzie po ciąży, bo wiadomo, że hormony pewnie swoje zrobią, ale o antykoncepcji jeszcze nie myslałam, bo puki co to seks mi nie w głowie 😜
widziałam na listopadowych, że one już glukozę robią 😮 jak dla mnie to meeega za wcześnie chyba... 17tc? ja wtedy jeszcze nawet o tym nie myslałam 😉
z tego wszystkiego, nie pamiętam, o czym jeszcze dziś pisałyście... eh... powoli zaczynam się przyzwyczajać, że robię się coraz głupsza 🙃 ale dobrze, niech Tymek korzysta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...