Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandross smacznego 🙂

Dzonatalie ja na pierwszej wizycie u gina dostałam od położnej 4 reklamówki pełne gazet typu "mamo to ja", "mam dziecko","poradnik domowy" itp. a w każdej reklamówce było trochę próbek: sudocrem, szampon J&J, maść na brodawki, płyn do prania dziecięcych ubranek itp 🙂 niestety w PL kupony zniżkowe nie są tak popularne jak np. w UK.

Ja będę musiała w najbliższym czasie zainwestować we wkładki do biustonosza :/ teraz już nawet delikatny ucisk brodawki powoduje wyciek siary i to nie pojawienie się 2-3 kropelek na czubku brodawki ale tak, że aż spływa....jak ściągam biustonosz, to brodawki mam takie jakby "przemoczone''....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
No właśnie nie wiem. Biję się sama ze sobą, bo nie chcę żeby tak było,ale nie chce tez robić czegoś bez przyjemności,żeby tylko było. Ale to nie miejsce raczej na takie opowiastki.

Myślę cały czas czy jutro okaże się Nikola czy Dawid 😘
Znając życie,mały/a nie będzie współpracować 🙂


nie jestes sama z tym "problemem" ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam, Pestko, wg mnie nie powinnyście się wcale do seksu zmuszać. Wtedy się stresujecie na pewno, a stres szkodzi Dzidziom. Lepiej chyba wytłumaczyć facetom, że tak się składa, że ciąża wiąże się z burzą hormonów i mimo że bardzo ich kochacie, to nie macie ochoty na zmuszanie się do seksu tylko po to żeby im było dobrze. Myślę, że zrozumieją i może bardziej się postarają o to żeby być przy Was blisko a nie zaspokajać swoje popędy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem o jakie Ci chodzi 🙂 Póki co kupię coś taniego a później trzeba będzie upolować jakąś promocję na te: http://allegro.pl/penaten-wkladki-laktacyjne-30-szt-z-niemiec-i2237656523.html pomimo, że są dość drogie, to są niesamowicie chłonne i na czas karmienia i nawału mlecznego są znakomite!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Inirtam, Pestko, wg mnie nie powinnyście się wcale do seksu zmuszać. Wtedy się stresujecie na pewno, a stres szkodzi Dzidziom. Lepiej chyba wytłumaczyć facetom, że tak się składa, że ciąża wiąże się z burzą hormonów i mimo że bardzo ich kochacie, to nie macie ochoty na zmuszanie się do seksu tylko po to żeby im było dobrze. Myślę, że zrozumieją i może bardziej się postarają o to żeby być przy Was blisko a nie zaspokajać swoje popędy...


tak też właśnie mu tłumaczę i na szczęście jest wyrozumiały 🙂

ufff... nadrobiłam ponad 20 stron czytania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wygrzebałam z szafy pozostałości wkładek po poprzednim karmieniu, bo mi biustonosz zamókł już :/

Mój M., był dopieszczany jak nie wiedzieliśmy na czym tak naprawdę stoimy z tym krwiakiem. Później trochę skorzystaliśmy oboje a teraz M. ma celibat hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...