Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Moja jak była mała to nie przepadała,chyba teraz częściej siada.
Dzonatalia a na car booty chodzisz?



no wlasnie nie wiem gdzie u mnie jest najlbliszy, a slyszalam dobre opninie o tym,
poki co zaczynam bawic sie w ebay i jestem zadowolona
kupilam tam wlasnie lezaczek fisher price, jak nowy, z muzyczka i wibracjami, kolorowy z zyrafka itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Moja jak była mała to nie przepadała,chyba teraz częściej siada.
Dzonatalia a na car booty chodzisz?



no wlasnie nie wiem gdzie u mnie jest najlbliszy, a slyszalam dobre opninie o tym,
poki co zaczynam bawic sie w ebay i jestem zadowolona
kupilam tam wlasnie lezaczek fisher price, jak nowy, z muzyczka i wibracjami, kolorowy z zyrafka itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Chyba jedno i drugie...
kregoslup mnie mega boli.. 😞( a poza tym duzo dzieciakow chodzi, wiec tez padnieta jestem... ale juz niedlugo 🙂)


hehe- też odliczam dni przejścia na zwolnienie 🙂 i na szczęście do końca miesiąca coraz blizej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a ja po kolajcji mam ochotke na psoty a moj M ze jemu sie nie chce 😮 i co tu zrobic 😮

Oj to u mnie jest wręcz przeciwnie. Od momentu zajścia w ciąże, ten temat mnie nie kręci tak jak kiedyś. Mój M się skarży że go zaniedbuję,muszę się zmuszać żeby chociaż raz na tydzień miał ze mnie pożytek 🙂 przed ciążą było inaczej. Chyba hormony...Albo starość 🙂

Coś mnie dziś łeb boli i nie ciekawie się czuję...Jutro wizyta,cała już chodzę 🙂 Oby wszystko było ok z maleństwem i oby pokazało co tam skrywa... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie wiem. Biję się sama ze sobą, bo nie chcę żeby tak było,ale nie chce tez robić czegoś bez przyjemności,żeby tylko było. Ale to nie miejsce raczej na takie opowiastki.

Myślę cały czas czy jutro okaże się Nikola czy Dawid 😘
Znając życie,mały/a nie będzie współpracować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko,myślałam że jestem jakimś odludem. U mnie to nie strach np że dziecku się coś stanie ,lub że czegoś się wstydzę, bo wręcz przeciwnie, większy pełny biust i zaokrąglony brzuszek delikatnie mówiąc baaaaaaaardzo podobają się mojemu M, ale czemu ja nie mam ochoty skoro kocham go wciąż tak samo i tak samo jest dla mnie atrakcyjny jak kiedyś. Dziwna rzecz... Po porodzie na pewno wszystko wróci do normy, ale do tego czasu jeszcze kawałek przed nami ... 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...