Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Również witam 🙂 Dzisiaj tyle oczekiwana wizyta u nowej pani ginekolog,potem zakupy bo w tym tyg wogóle nie wychodziłam z domu.Miałam iść do fryzjera ale nie byłam jednak.Popołudniu napiszę co po wizycie,jak z maleństwem i czy znam już płeć 🙂 Emilia,ja też czuję codziennie małą/małego jak kopie 🙂 Wariat mały normalnie 🙂 Pozdrawiam kobietki i życzę ładnej pogody,bo u mnie chyba taka jest z tego co widzę 🙂 Trzeba trochę ruszyć dupę na dwór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki!
ja od wczoraj wieczorem męczę się ze strasznym bólem brzucha, nie mogę się wyprostować bo czuje jakby skóry mi brakowało 😮 z prawej strony mnie tak dziwnie ciągnie... nie wiem co się stało, jak mi nie przejdzie do wieczora to chyba się zgłoszę do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilia chciałabym żeby tak było, ale ruchów dzidziusia nie czuje tak jak wy, no i od wczoraj nie mogę się wyprostować a noc to była jedna wielka męczarnia 😞 i chodzę jak stara babka zgięta w pół... cały czas masuje brzuchol, ale już nie mam sił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie isa nospe mozesz wziac mowisz ze tak jak by ci skory brakowalo wiec moze wlasnie dlatego nie mozesz sie wyoristowac. Wydaje mi sie ze wiaze sie to z tym ze bebzolek rosnie i sie wszystko rozciaga ale nie jestem niestety lekarzem i moge nie miec racji. Mnie zawsze swedzi bebzol i boli ale nie az tak wtey wiem ze rosnie 🙂. A co do czucia dzidzi ja tez czekalam dlugo wiec spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Isa8 wez nospę i jak nie pomoże to do lekarza ja już widzę po dziewczynach ,że jak nas coś niepokoi to warto zasięgnąć porady choćby w szpitalu.
Nie ma co bagatelizować , dziwne ,żeby rosnący brzuch miał nas zginać w pół to by było dość nienormalne 🤨
Co do tematu butelek to ja tylko 1 góra 2 kupuję bo nastawiam się na karmienie piersią i tylko piersią 😉
mam nadzieję ,że się to uda .
Wiemy co z Agn ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja butelkę tez kupię 1 lub 2 bo znów chce karmić piersią.
wczoraj w textil markecie kupiłam legginsy ciążowe za 19.99. nie wiedziałam że tam maja takie chciałam kupi ć zwykłe tylko większy rozmiar i pod brzuch dawać gumkę a tu taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItam się 🙂

Też właśnie się zastanawiam co z Naszą Ang... Napisała tylko, że miała badania i jedzie do szpitala na obserwacje i nic więcej... Może się odezwie jakoś, bo numeru nie zostawiła żadnego...

Isa jak no-spa nie pomoże, to jedź do szpitala. Ja swój przypadek odkładałam chyba z tydzień i dostałam zjebke od położnej, że nie przyjechałam od razu tylko czekałam nie wiadomo na co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,u mnie wygrały chmury ale to nic bo M zabiera mnie na zakupki(nie spożywcze:blink 🙂nie często mu się to zdarza więc korzystam 😉
Isa Tusia ma racje lepiej nie czekać nie wiadomo na co,to że się nie możesz wyprostować na pewno nie jest normalne więc zmykaj kochana do lekarza albo chociaż zadzwoń do swojego gina.
Miłego dnia Brzusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...