Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie wiem czy rozmawialyscie juz na ten temat czy nie, ale chcialam sie zapytac czy wybralyscie juz
butelki dla waszych brzdacow ? jakiej firmy bedziecie uzywaly ?
Ja osobiscie kupilam fime Tommee Tippee mam juz komplet butelek, smoczki, przypinki do smoczkow,
podgrzewacz do butelek, sterylizator.. chcem dokupic jeszcze troche rzeczy 🙂
a jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bede uzywac Tomme Tippe najprawdopodobniej, albo Lovi.. bo z obu firm bylam bardzo zadowolona... choc z Lovi pozniej, jak mloda starsza byla...choc mam zamiar z cycem walczyc jak najdluzej 🙂)

Ale ja za takie zakupye wezme sie pewnie okolo 30 tc.. no chyba, ze mega mi sie bedzie nudzic 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
nie wiem czy rozmawialyscie juz na ten temat czy nie, ale chcialam sie zapytac czy wybralyscie juz
butelki dla waszych brzdacow ? jakiej firmy bedziecie uzywaly ?
Ja osobiscie kupilam fime Tommee Tippee mam juz komplet butelek, smoczki, przypinki do smoczkow,
podgrzewacz do butelek, sterylizator.. chcem dokupic jeszcze troche rzeczy 🙂
a jak u Was?




ja tez jeszcze nie myslalam o butelkach,ale wybiore AVENTa lub wlasnie tak jak Ty Tommee Tippee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza2612 napisał(a):
O matko ale zestaw 😮 ja jeszcze nie mam przwie nic dla dziecka - tylko bujaczek, 2 pajacyki i 2 X spodenki 🙂




a ja mam tylko 3 bodziaki i dwa pajacyki,lozeczko i nosidelko 🙂 mysle ze teraz kuzynka przywiezie mi wozek....i tez jakos pod koniec czerwca chce robic cala juz wyprawke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
nie wiem czy rozmawialyscie juz na ten temat czy nie, ale chcialam sie zapytac czy wybralyscie juz
butelki dla waszych brzdacow ? jakiej firmy bedziecie uzywaly ?
Ja osobiscie kupilam fime Tommee Tippee mam juz komplet butelek, smoczki, przypinki do smoczkow,
podgrzewacz do butelek, sterylizator.. chcem dokupic jeszcze troche rzeczy 🙂
a jak u Was?

O matko, jesteś w 17tyg ciąży i masz już taki zestaw? Ja też wybiorę się dopiero dużo póóóóóóźniej na takie zakupy 🙂 butelkę mam bo siora mi dała w tym wygranym przez nią zestawie.Nawet nie wiem jakiej jest firmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm mam wiecej o wiele
wozek, lozeczko, posciel w drodze ;D, lezaczek, mate, kolezanka trzyma dla mnie przewijak ;D
troche ubranek mam juz, ale to jedna kolezanka mi dala, a tak to kupilam bo takie przeceny byly ze az szkoda ze nie kupic a ze uniwersalne akurat to super ;D a te wszystkie rzeczy z tomme tippee to tez byly w dobrych cenach butelki i sterylizator byl w super cenie w supermarkecie ,a reszta wylicytowana na ebayu za grosze wiec szkoda nie skorzystac 🙂 tak to juz bywa w uk , ja jestem szalona jesli chodzi o ebay i przeceny i kupuje wszystko co mi sie nawinie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam caaaaały zestaw od siostry... wiadomo, trzeba dokupić materac do łóżeczka, wanienkę, butelki i tego typu rzeczy, ale to jeszcze nie teraz, nie mam głowy do tego 😜 największe wydatki na szczęście mnie ominą,ale tych drobnych tez się uzbiera sporo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzonatalia ja też stawiam na Tommy Tippee używam teraz przy córci i jestem bardzo zadowolona wiec zostanę przy tym.
Aventy też próbowałam i butelek i kosmetyków dla ciężarnych ale nie byłam zadowolona,a i za tanie nie były.
Z zakupami czekam na płeć maluszka bo jak będzie córcia to tak nie poszaleję ale za to jak będzie synuś to na pewno się rozkręcę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...