Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja bez końca mogę jeść sorbety grycana lub zielonej budki: truskawkowy i malinowy!! 🙂

Nie jadłam jeszcze tego ale jadłam lody od Grycana o smaku caffe latte w pudełku i są dobre ale lepsze jadłam od nich gałkowe o smaku amaretto...przepyszne. Szukałam ich w pudełku ale chyba nie mają 😞
Ja trochę pospałam, teraz odmrażam sobie krokiety z kapusta i grzybami bo chętnie zjem je na kolacje 🙂 Ale mi burczy w brzuchu 🙂 Co do ruchów to nic się nie martwcie, ważne że serduszko bije to i ruchy się pojawią.
dzonatalie, chyba przesadzasz,nie wyglądasz na osobę \"przy sobie\". Widać z fotki że szczupła jesteś, masz tylko brzuszek zaokrąglony 🙂
Ja już dawno pisałam,że przeczucie miałam cały czas na chłopca a przez tą chińską tabelkę mi się zmieniło bo tam wyszła dziewczynka i u wszystkich których znam, sprawdziło się, więc mówię do mojej kruszynki jak do dziewczynki 🙂 Ale to tylko tabelka,więc czekam na pojutrze,co powie ginekolog.
Ja zrobiłam nową fotkę, specjalnie ubrałam tą bluzkę co ostatnio by było sprawiedliwie 🙂 Chyba trochę więcej już widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja bez końca mogę jeść sorbety grycana lub zielonej budki: truskawkowy i malinowy!! 🙂

Nie jadłam jeszcze tego ale jadłam lody od Grycana o smaku caffe latte w pudełku i są dobre ale lepsze jadłam od nich gałkowe o smaku amaretto...przepyszne. Szukałam ich w pudełku ale chyba nie mają 😞
Ja trochę pospałam, teraz odmrażam sobie krokiety z kapusta i grzybami bo chętnie zjem je na kolacje 🙂 Ale mi burczy w brzuchu 🙂 Co do ruchów to nic się nie martwcie, ważne że serduszko bije to i ruchy się pojawią.
dzonatalie, chyba przesadzasz,nie wyglądasz na osobę \"przy sobie\". Widać z fotki że szczupła jesteś, masz tylko brzuszek zaokrąglony 🙂
Ja już dawno pisałam,że przeczucie miałam cały czas na chłopca a przez tą chińską tabelkę mi się zmieniło bo tam wyszła dziewczynka i u wszystkich których znam, sprawdziło się, więc mówię do mojej kruszynki jak do dziewczynki 🙂 Ale to tylko tabelka,więc czekam na pojutrze,co powie ginekolog.
Ja zrobiłam nową fotkę, specjalnie ubrałam tą bluzkę co ostatnio by było sprawiedliwie 🙂 Chyba trochę więcej już widać 🙂



na zdjeciach zawsze inaczej 🙂 nie jestem chuda, nigdy nie bylam,
ale jak mam byc szczera to nic nie przytylam, schudlam z nog bardzo po raz pierwszy w zyciu,
moja waga stoi w miejscu, tylko brzuszek powoli rosnie 🙂 oby tak dalej

a Twoj brzuszek taki slodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się chciałam przywitać 😉 Właściwie to MY chciałyśmy. Dziś po drugim prenatalnym USG dowiedziałam się, że będzie córcia.
pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy i zdrówka życzę dla Was w pakietach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Dla miłośniczek lodów...
http://www.grycan.pl/lodziarnie/menu/3/62/
Nacieszcie oczy....Jezu, jaka mi teraz chęć przyszła na jakiś taki deser.....


ja mam dwa "grycany" prawie pod nosem 😉, ale taniej wychodzi, jak sobie kupie w wiaderku, choć ograniczam się puki co do 0,5l... obawiam się, że większa pojemność jest kwestią czasu i rosnącego apetytu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową mamusię 🙂
My odpoczywamy... mężuś kupił mi tyle słodyczy że na sam widok mnie zemdliło, bo niestety nie wchodzą mi słodkości. Ale chciał mi sprawić przyjemność 😉
Za to kwaśne żelki pochłaniam paczka za paczką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Witamy nową mamusię 🙂
My odpoczywamy... mężuś kupił mi tyle słodyczy że na sam widok mnie zemdliło, bo niestety nie wchodzą mi słodkości. Ale chciał mi sprawić przyjemność 😉
Za to kwaśne żelki pochłaniam paczka za paczką 😁

No i co niby jak kwaśne to na chłopca 🙂 tu by się zgadzało 🙂 Ja na początku ciąży tylko kwaśne ogóry wcinałam a na słodkie nie mogłam patrzeć, przez te mdłości, ale teraz słodkie jem i kwaśne też więc co tu będzie 🙂

Spadam usmażyć sobie krokiety (mniam) 😜 i będę je wcinać na "Pierwszej miłości" 🙂buziaki mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂 my z Bartkiem w lozku do prawie 16 lezelismy 😮,potem organelismy mieszkanko,male zakupy i odpoczywamy...dzis kupilam sobie mleko w tubce i mała tak zaczela wariowac az mnie boli brzuchol,ale dobrze,bo przynajmniej wiem ze wszystko ok 🙂 Ja tez tylko slodkie,a jakos do kwasnego mnie nie ciagnie 🙂 z kalendarza chinskiego tez mi wychodzi dziewczynka i mam nadzieje ze zaden fifolek nie wyrosl przez te 4 tygodnie,bo jak sie zwracam do mojego brzuszka to tak jak do córci i mam nadzieje ze tak zostanie 🙂 juz za 9dni USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam ze teraz wiem ze na plec nie ma reguly ja na poczatku ciazy tez same kwasne jadlam kapusniak pare razy dziennnie kapuste kiszona ogorki zelki kwasne pozniej wzielo mnie na slodkie 🙂). Ja dopiero co wrocilam zwiedzilam troche berlina nogi z dupy mi wychodza normalnie 😁 i zjadlam pyszny kebab i czuje sie jak krowa 😁 a teraz leze na boku i ani mi sie ruszyc nie chce 🙂 za to przez wasze lody i ja zlapalam na nie smaka wiec trzeba bedzie je dzisiaj wcisnac 😁. Co do przytycia ja juz mam ponad 5 kg na plusie ale jakos nie widze tego po sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tylko smaka na ostre ,słone i kwaśne więc nie wiem co to z tego będzie.
Poprostu muszę mieć mocne zdecydowane smaki , nic mdłego i raczej słodkie też odpada.
Teraz wcinam orzeszki wasabi 🤪 pychotka.
Ale maleństwo się nie rusza więc chyba mu nie smakuje . 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 jestem tu nowa ;p i chyba najmłodsza 😁
Wg. USG to 18 tydzien a wg. miesiaczki 20...wiec nie wiem juz jak to liczyc.
moze dowiem sie cos nowego w czwartek bo ide do nowego ginekologa. 🙂

Mixi uwielbiam orzeszki wasabi <3 ale podobno nie mozna ich jesc w ciąży .. slyszałaś coś o tym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...