Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczyny, ale się rozpisałyście...
Ja to wczoraj myślałam że gin mi nie powie płci bo mały był źle odwrócony ... ale troszkę go pomęczył, poruszał, ponaciskał że sam się pięknie odwrócił i rozkraczył nogi 🙂 pokazał mi wszystkie narządy i powiedział że pomyłki nie będzie bo już siusiak stoi 😁
Mąż się tak ucieszył że widziałam jego łzy w oczach jak oglądał maluszka na ekranie 🙂

Bufy jakie śliczne ciuszki 🤪 ja dzisiaj idę coś upolować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam, że Aisza planujesz podróż samolotem.... ja wybrałam na majowkę samochód, ale do słowenii, wiec tez kawałek drogi jest... stwierdziliśmy, że to ostatni dzwonek na taki wyjazd, a że w zeszłym roku nigdzie nie byliśmy, to wypadło teraz 🙂 co do samolotu, moja lekarka powiedziała, że generalnie drugi trymestr jest najlepszym momentem na wszelkiego rodzaju wyjazdy, ale jeśli nie jest to konieczne, to żeby z samolotu zrezygnować. Latanie nie jest zakazane, ale lepiej go unikać, ze względu na zmianę ciśnien podczas lotu, turbulencje itd. Nas przekonała i dlatego wybraliśmy samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was. Isa,gratuluję synka 🙂 Moim zdaniem co do podróży- jasne,korzystajcie póki można,bo potem będzie lulanie w domku 🙂 Ja jadę \\\\\\\\\"tylko\\\\\\\\\" do Krakowa na 6 dni, więc to na pewno nie Grecja itp ale też troche spędzi się czas jakoś inaczej, wyjedzie z tego domu.Ja mam dziś kolejny dzień pod znakiem paprykarza 🙂 Tusia, gdzieś czytałam że często jest tak, że dzidziuś sam, kopniakami może przerwać tą taśmę,więc nie martw się na zapas. Wiem że łatwo nam mówić, ale na pewno będzie wszystko w porządku! Ja mam pojutrze wizytę 🙂 Nie mogę się doczekać, chcę znać płeć 🙂 Co do zakupów, chyba mnie jedyną jeszcze nie ciągnie do buszowania w dziecięcych sklepach. Przyjdzie czas, kupi się co trzeba 🙂 Pogoda za oknem wygląda zachęcająco,ale właśnie mąż napisał mi smsa że wcale nie jest ciepło bo jest zimny wiatr. 😞 a już myślałam że będzie piękny dzień. Ja piszę z wyrka ale czas wstawać i posprzątać mieszkanie,choć strasznie mi się nie chce 🙂
Aha, jedna z Was pytała o ruchy dziecka. Ja,jak już pisałam wcześniej,czuję je bardzo intensywnie-wiercenie się i kopniaki. Nie są one bolesne ale takie to dziwne,śmieszne uczucie że aż się wzdryguję 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
buffy śliczne ciuszki 🤪

Ja sobie tak wczoraj siedziałam na necie i szukałam informacji na temat tych taśm owodniowych... I znalazłam taki fragment: "Stopień uszkodzenia zależy od czasu, w którym płód był narażony na mechaniczne działanie strzępów owodni: od całkowitego zniszczenia ciała płodu z amputacją kończyn, głowy i poronieniem płodu, do zrostów lub amputacji pojedynczych palców bądź drobnych rozszczepów wargi i podniebienia..." 🤨 😮

Jutro wizyta u mojej ginekolog i teraz chciałabym maluch oglądać codziennie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiu przykro mi że masz takie powody do zmartwień 😞 myślę że na Twoim miejscu zainwestowałabym w USG na dobrym sprzęcie żeby sprawdzić czy Dzidzia jest cała i zdrowa i w jakim stanie jest ta taśma i jakie jest faktyczne zagrożenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 😉 cały czas Was dziewczyny czytam , ale jakos zadko sie odzywam, co nie oznacza, ze zapomnialam o wrzesnióweczkach, bo jestem tu czesto bardzo 🙂.
U mnie ostatnio duzo sie dzieje i ta pogoda i jakos tak humor nie najlepszy...ale zycze wszystkim duzo usmiechu bo na pewno przyda sie to nam i naszym robaczkom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiu..przykro mi, też leżałam w szpitalu na początku, ale na szczęście wypuścili mnie po 4 dniach jak się wszystko unormowało....ten czas przeleżałam i przeczytałam 3 książki...uspokoiłam się i mi pomogło...tobie też pomoże. Nie denerwuj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia na pewno będzie dobrze... więc bądź dobrej myśli 😉

Ja niestety nie czuje ruchów maleństwa tak jak niektóre z was, ale wczoraj lekarz mi powiedział że to normalne bo dzidziuś ma dużo miejsca i jest malutki, ale tak naprawdę fika ile wlezie 😁 powiedział że to kwestia czasu... a poczuję.

Jestem tak zmobilizowana po wczorajszej wizycie że zabieram się za pisanie pracy licencjackiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...