Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak patrze od jakiegos czasu jakie imiona tutaj wybieracie widze Blanke , Nikole, Maje, z chlopcow to widze Szymona i tak to sie nie przygladalam bardziej 😁

moja kolezanka jest w ciazy ma 100% dziewczynke i wybrala imie Nadia,
druga zas ma chlopca zdecydowala sie na Igora 😁

Ladne imionka wybieracie, ja mam tez juz wybrane imiona, ale chcem nadac drugie imie -polskie i nad tymi sie zastanawiam najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
Tak patrze od jakiegos czasu jakie imiona tutaj wybieracie widze Blanke , Nikole, Maje, z chlopcow to widze Szymona i tak to sie nie przygladalam bardziej 😁

moja kolezanka jest w ciazy ma 100% dziewczynke i wybrala imie Nadia,
druga zas ma chlopca zdecydowala sie na Igora 😁

Ladne imionka wybieracie, ja mam tez juz wybrane imiona, ale chcem nadac drugie imie -polskie i nad tymi sie zastanawiam najbardziej 🙂


U którejś jeszcze widziałam Borysa 🙂
My sie właśnie zastanawialiśmy nad Nikolą i Nadią, ale jednak wygrała Nikola 🙂
Kurde jeszcze mam tą cholerną zgagę, wzięłam manti 😞 właśnie też mam po soku pomarańczowym, wieloowocowym, pomaranczach winogronach i chyba jabłkach.Banany mogę jeść do woli 🙂 A był już długi okres że zgagi nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Szybko Was ta zgaga meczy.. 🤢
a co pozniej jak macica bedzie uciskac zoladek? 😞(

A Tusia, z tego co wiem wyszla..i podziekowac wszystko dobrze z maluszkiem...ale jeszcze rzeczywiscie nas nie odwiedzila...

zgagę to ja miałam już dawno, przez dłuższy czas gdzieś od 11 tygodnia, ale to po wszystkim ona była,nie tak jak teraz po owocach tylko. To było straszne!!! Teraz miałam z 6 tygodni przerwy i znów mnie męczy.Co będzie później, boję się o tym myśleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
ja jeszcze ani razu nie miałam zgagi... ale z to dość często mam mdłości jak na początku ciąży 😮

To już wolę moją zgagę 🙂 mdłości miałam na początku ciąży tylko przez 10 dni i to było najgorsze 10 dni mojego życia chyba, bo nie mialam tylko rano tylko od rana aż do wieczora,non stop 😞 🤪 czyli współczuję tym ,którym jeszcze to cholerstwo dokucza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...