Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Proszę Was jeszcze o jedno pomóżcie która lepsza :

http://moda.allegro.pl/sexy-mini-tunika-z-koronka-dla-przyszlej-mamy-xl-i2270804352.html
http://moda.allegro.pl/anise-tunika-dla-przyszlej-mamy-kolory-xl-i2290369421.html



mi sie bardziej podoba ta na bok z falbanka 🙂 sliczna jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Z tych do rozpuszczania lepiej nie, bo wszystko ma albo ibuprofen albo paracetamol, jesli mi sie dobrze wydaje..

A dla mnie ta z koronka mega nieladna 😉) no po prostu nie moj styl 🙂) ja jestem dresowo-adidasowa 😁



ou mi tez ta z koronka nie podchodzi w ogole 😁 tez nie moj styl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobili mi badanie palcem pochwy . Sprawdzali PH mojego śluzu . Później czekałam na usg . Lekarz robił mi przez brzuch a później dopochwowo . Taśmy owodniowej nie było . Napiszę co mam w rozpoznaniu : Ciąża II tydzień 17+2 . Poronienie zagrażające . Podejrzenie polipa endometrialnego lub mięśniaka podśluzówkowego .
Moja macica ma wielkość jak na 18 tc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Zrobili mi badanie palcem pochwy . Sprawdzali PH mojego śluzu . Później czekałam na usg . Lekarz robił mi przez brzuch a później dopochwowo . Taśmy owodniowej nie było . Napiszę co mam w rozpoznaniu : Ciąża II tydzień 17+2 . Poronienie zagrażające . Podejrzenie polipa endometrialnego lub mięśniaka podśluzówkowego .
Moja macica ma wielkość jak na 18 tc .


ops 😮 uważaj na siebie Tusia ! Będzie dobrze z dzidzią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazwyczaj przyjmujac w oddzial, zeby NFZ zwrocil pieniazki wpisuje sie poronienie zagrazajace, aby decyzja o hospitalizacji byla trafiona...jesli nie znaleziono innych podstaw.

Ja w 24 tc zeby nie isc prywatnie, dostalam skierowanie i taki wypis mi wywalili, ze w szoku bylam. Zagrozenie porodem przedwczesnym. Obseracja w kierunku cukrzycy ciezarnych..
Takie taktyki, co by szpital po dupie nie dostal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No to co niby z ta tasma? Wchlonelaby sie juz?? Bo ewidentnie bylo widac na USG, prawda?

Ewidentnie na usg taśmy nie było wcale widać... Co mnie zszokowało, bo jeszcze tydzień temu była. Lekarz powiedział, że mam się oszczędzać i nie robić zbyt długich spacerów. Mam się zgłosić na kontrolę do szpitala za miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...