Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka racja 😁 ja do swojej tesciowej tez nie wpadam za czesto a mam do niej 10 min na nogach 😁 widze sie z nia jak M przyjezdza 😁 chociaz wczoraj ja patrze co mi przynosi dziadek M a tam japonki po domu i uwaga tesciowa kupila mi luzne spodenki za kolanko z wysokim stanem 😁 i powiedziala ze bedzie mnie miala na wzgledzie 😁 hu hu hu nie mozliwe 😁
Patri super ze Gabrysia zostaje Gabrysia i ze z malutka wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati gratuluj dobrych wieści!!!
Emi ja dziś nieobecna, bo mało czasu miałam wolnego hihihi Rano praca,potem obiadek i krótki odpoczynek, zakupy, zabawa z synkiem i trochę czasu z mężulkiem 😁 teraz też lecę tulić się do męża bo mnie samotne noce czekają.
Miłego wieczorka i nie piszcie za dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Sandros co masz na mysli 😁
Tusia ja z Kalisza 😁 u nas 1 peron 😁 Kalisz i jak wyskoczy pare Kaliszow to po prostu Kalisz 😁
mnie jakies skurcze ostre dopadly i nie wiem czy to wzdecia po chiniolu czy co 😮

Chyba pojedziesz autobusem 😁 bo jak sprawdzam, to masz o 7:18 ale w Poznaniu byś była dopiero na 10:40 😲 więc najwyżej ja podjadę po Ciebie na PKS i pojedziemy razem na Zachodni 😁 tylko musisz być gdzieś o 9 lub lekko przed na miejscu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj M nie widzial swoich rodzicow juz 4 lata, wiem ze teskni za nimi i chcialby ich zobaczyc 😞 wspolczuje mu, ale koszta biletow w dwie strony na Sri Lanke dla jednej osoby to cos niewyobrazalnego, ale byc moze uda sie chociaz sprowadzic jego mame na miesiac zeby sie z nim zobaczyla i poznala wnuczke! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ze on byl bardzo zzyty z mama i dla niej to chyba wszystko by zrobil, ile razy mi mowi ze chcialby ja zobaczyc, bo skype przez 4 lata to nie to samo co zobaczyc mame na zywo.. to musi byc dla niego okropne, ale mowi ze jest szczesliwy ze jest ze mna i bedzie mial corke bo gdyby mial byc sam to chyba by dluzej nie wytrzymal i po prostu wrocil do siebie do kraju.. to jednak cos innego niz poleciec 1h max 2h samolotem uk-polska, i bilety to pikus do kupienia , a nie to co sri lanka - 18=20h w samolocie, ja godziny wytrzymac nie moge 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Tusia w poznaniu mam byc na 8:50 😁

No to będę na PKS'ie czekać już na Ciebie od 8:40 😁 ojj będzie trzeba wcześnie się zwlec z wyra 😁 😁 i pojedziemy do mamuś, które będą już na Zachodnim czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przy dobrej okazji bilet kupisz za 450 funtow w JEDNA STRONE, co daje 2500zl,
no ale trzeba tez wrocic wiec nastepne 450 wiec kolo 5000zl takie bilety tylko dla niego, a gdzie dla mnie i dla dziecka jak bysmy chcieli jechac 😮 chyba pol zycia bede na to oszczedzala 😮
juz mowilam mu ze powinnismy zaczac oszczedzac a on powinien tam pojechac i zobaczyc sie z rodzina, mnie tydzien w domu z dzieckiem nie zbawi, a przynajmniej bede wiedziala ze jego samopoczucie sie poprawilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos w tym jest... zycie jest za krotkie, a niekiedy wynikaja rozne sytuacje, ktorych sie pozniej zaluje a juz nie ma mozliwosci cofnac czasu...

Wiec moze uda sie Wam choc mame sciagnac, albo meza wyslac do rodzicow... na pewno byliby niesamowicie szcesliwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie przykre naprawde ja nie wyobrazam sobie nie widziec swojej babci przez tyle lat serce by mi peklo nawet na mysl o wyprowadzce robi mi sie smutno 😞 ale niestety takie jest zycie i najgorsza ta pogon za pieniadzem co zmusza wlasnie mlodych ludzi do podejmowania takich krokow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
dzonatalie przykre naprawde ja nie wyobrazam sobie nie widziec swojej babci przez tyle lat serce by mi peklo nawet na mysl o wyprowadzce robi mi sie smutno 😞 ale niestety takie jest zycie i najgorsza ta pogon za pieniadzem co zmusza wlasnie mlodych ludzi do podejmowania takich krokow.



szczerze, to naprawde jestem szczesliwa bedac w tym kraju, pracujac, i ukladajac sobie zycie tutaj, nie wyobrazam sobie tego w Polsce, ciesze sie ze tez ze pobyt w tym kraju moze krotki bo dopiero roczny, pozwolil mi sie usamodzielnic i ze ulozylam sobie zycie tak jak planowalam, ze ulozylo mi sie z moim mezem, bo ja w to nie wierzylam ze takie cos moze sie udac (caly sposob w jaki go poznalam i znalazlam sie w UK) ale wyszlo inaczej, oboje jestesmy szczesliwi ze mamy siebie na wzajem, i ze malutka jest w drodze, wiadomo kazdy ma chwile slabosci, ale wrocic do Polski nie chce, on na Sri Lanke tez nie chce wracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...