Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja byłam dzisiaj na pizzy - pycha była - z sosem czosnkowym. Miałam ochotę od jakiegoś czasu i w końcu się wybrałam 🙂 A od 3 dni jest u nas moja 15 miesięczna siostrzenica Maja 🙂 wykańcza mnie ale jest taka słodka, że wszystko jej można wybaczyć. 🙂 Non stop jest w ruchu a ja za nią 🤔 ja podziwiam te dziewczyny, które mają małe dzieci. Jak Wy dajecie radę tak całymi dniami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza2612 napisał(a):
A co się stało?

ajjjj brak slow...jak zwykle chodzi o prace...okazalo sie, ze nawet nie zlozyli moich papierow do zusu w terminie za moje kwietniowe zwolnienie, a ja jak glupia czekam ciagle na wyplate 😮 musze zrobic zadyme jutro w biurze i nakapowac szefowej na kadry, przez zaniedbanie tej kilentki co sie tym zajmuje zyjemy w tym miesiacu tylko z meza wyplaty 🤨 dobrze, ze cos mnie tknelo i poszlam sie dowiedziec do zusu kiedy wyplata mi wplynie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith nam z Bartkiem tez jest ciezko ale dajemy rade...on tylko w tym miesiacu dostal 1100zl....no i 20 jeszcze wplynie 300zl a tu trzeba ten ślub 84zl zaplacic,obraczki kupic kolo 120zł bo srebrne chcemy i ta sale chciaz 100zl....mysle ze mama cos rzuci...no i jeszcze echokardiografia 180zl 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...