Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mysle czy by prania nie wstawic, choc jedneo wieczorkiem... ale w sumie miedzy 13 a 15 mam taniej 🙂 wiec poczekam do jutra... 😉

Kurde moja deprecha nie przechodzi... 😞( Toz to jakas masakra ;//

A od czego ta deprecha??? 🤨 🤨

Nata czasem brzuch lata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem od dwoch-trzech dni.. mam jakies mega niezadowolenie z zycia ;// Nic mnie nie cieszy.. 😞( jakas taka jestem obojetna/.. i w sumie nic takiego sie nie stalo ;((

Na dodatek macica uciska mi na nerw kulszowy.. i to sie staje nie do wytrzymania... a ja nienawidze jak mnie cos ogranicza ;/// Ehh... moze to ta pogoda popierdzielona... albo brak pracy...;//
Nawet nie mam ochoty sie zabrac za nic w domu... a tak chcialam miec te szafy zeby sie uporzadkowac z ciuchami naszymi ;;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra przejdzie Ci niedlugo, siedzenie w domu moze doprowadzic do dolka, ja dlatego jade do rodzicow, zeby zmienic troche klimat i otoczenie. Caly tydzien latalam po chacie jak szalona, zeby nie siedziec w miejscu - wszystko lsni, nawet plytki w lazience na scianie wypucowalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey 🙂 Mąż poszedł do pracy, dziecko grzecznie usnęło u siebie a ja mam wolny wieczór 😁 Też xFactor gra...
Moją Dzidzię czuję tylko dołem.. brzuch owszem skacze i to widać, ale Małą czuję tylko do wysokości pępka a i to rzadko. Najczęściej tuż przy spojeniu łonowym i tak do 3 palców pod pępkiem. Gdzie ona się tak schowała?

Sandro :*** Ja obstawiam niekorzystny biomet... lepiej po rzodkiewkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Hey 🙂 Mąż poszedł do pracy, dziecko grzecznie usnęło u siebie a ja mam wolny wieczór 😁 Też xFactor gra...
Moją Dzidzię czuję tylko dołem.. brzuch owszem skacze i to widać, ale Małą czuję tylko do wysokości pępka a i to rzadko. Najczęściej tuż przy spojeniu łonowym i tak do 3 palców pod pępkiem. Gdzie ona się tak schowała?

tak nisko? to ja z boku..najlepiej to jej wychodzi jak leze na prawym boku...hehe a tak to przy pepku zawsze na dolnej czesci...ale tak nisko tez ja czuje tylko jak siedze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...