Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, ja mam dzisiaj pracowity dzień. Posprzątałam cały dom, ugotowałam obiad, upiekłam ciasto z jagodami, posadziłam fasolę i podwiązałam pomidory. 🙂 A i jeszcze zrobiłąm 8 słoiczków z jagodami bo mi teściówka nazbierała całe wiaderko 😁 Jestem z siebie dumna.
Tylko z jedzeniem mam problem 🤔 jem za dwoje i to dosłownie 😞 normalnie nie mogę się najeść, do tej pory starczały mi normalne porcje a od 2-3 tygodni wpieprzam a nie jem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nie wygram tej wojny i nawet nie mam juz sil.. lepszy ten niz ten uzywany cciekawe tylko czy to sprawka tesciowej 😠 bo do M to nie podobne albo poprostu tata dal mu tyle pieniedzy z nie starczylo by nam na solaris no ale dobrz ze chociaz co do koloru wojny nie ma postawilismy na silver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane jutro Wam napisze dokładnie w tym tygodniu jeszcze pojade do szpitala na Polną na pare dni...czekam na termin od Szymańskiego...dzis juz jestem zmeczona i nie do życia i mam mega doła...tylko ryczeć mi się chce 😞 😞 😞 😞 😞 oprócz wady serduszka wyszło że krew z pępowiny nie dociera tyle ile powinna do płuc....dobranoc i do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Kochane jutro Wam napisze dokładnie w tym tygodniu jeszcze pojade do szpitala na Polną na pare dni...czekam na termin od Szymańskiego...dzis juz jestem zmeczona i nie do życia i mam mega doła...tylko ryczeć mi się chce 😞 😞 😞 😞 😞 oprócz wady serduszka wyszło że krew z pępowiny nie dociera tyle ile powinna do płuc....dobranoc i do jutra

tulimy bardzo mocno trzymamy kciuki 😘 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Mam dziś wyjątkowo kiepski humor od rana. Jestem zmęczona i nie wyspana, nie mam ochoty na nic zupełnie! Chciałabym sobie pospać ale mam Małego na głowie... Może za godzinkę albo dwie uda mi się go przekonać do spania....Wybaczcie ale nie mam siły czytać co pisałyście...

Natalko trzymamy kciuki za Ciebie i Majeczkę!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja .
Dzisiaj pracowity dzień , koniec lenistwa muszę posprzątać mieszkanko, upiec placek z truskawkami bo mam dzisiaj gości i na 17 jadę na grilla do kuzynki i muszę zrobić sałatkę grecką .
A i włosy muszę pofarbować bo nie mogę na siebie patrzeć 🙂
Miłego dnia dziewczynki do wieczora .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, Polna to bardzo dobry szpital, wiec miejmy nadzieje, ze wszystko skonczy sie pozytywnie. Wazne, ze bedziecie pod dobra opieka. Trzymam kciuki mocno...

Choelra, polknelam zelazo i gowno stoi mi w przelyku ;/// Zaraz mnie trafi...

Wiem, co rpzezywacie, bo ja tez mam jakiegos packmana i nie moge sie opanowac, ale musze sie wziac za to... bo inaczej marny moj los...;(( i depreche lapie z tego powodu... 😞( Niby wszystko idzie mi w brzuch, ale mnie trafia jak wchodze na wage...;/

My jak Darek prace skonczy sie nad jeziorko ruszamy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 a ja dzisiaj w domu i tez juz mnie trafia od tego siedzenia.. ale jeszcze troszke jeszcze troszke w piatek wracam M
a ja wlasnie nie mam apetytu ostanio 😮 tak jak jadlam jak dzika takteraz kompletnie mi przeszlo i mala jakas leniwa sie zrobila 🙂
ciekawe jak wagowo wyjde w lipcu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...