Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa: właśnie o takich wałeczkach mówiła.W takim razie i ja dopiszę do listy wyprawkowej 🙂.

Karola: przykra wiadomośc...........

Tusia:na skurcze łydek polecam sporą dawkę magnezu.Ja biorę 3 x 2 tabletki Apraginu + 1 tabletka Magne B6.Efekt?....żadnych skurczy.....

Deira: ponoc około półroczne dziecko można kłaśc na pleckach.........do pół roku na boczku.......np co godzine,dwie.....wciągu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mozna klasc maluszka na pleckach, ale pod nadzorem rodzicow. Na noc rzeczywiscie bezpieczniej na boczku 🙂)
No i pamietajcie zeby materacyki podniesc, badz lozeczka.. od strony glowki.. 🙂)

Jupi!!! Wakacji ciag dalszy 🙂) W neidziele jedziemy z mlodzieza nad morze 🙂) A co najlepsze maja byc same burze...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jupi!!! Wakacji ciag dalszy 🙂) W neidziele jedziemy z mlodzieza nad morze 🙂) A co najlepsze maja byc same burze...;//

Jestem przekonana, że jak pogoda dowie się, że Sandra jedzie nad morze to będzie samo słońce i bez deszczu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jade w niedziele na tygodniowy wypoczynek do mich rodzicow 😁 pelno jezior dookola i dzialeczka niedaleko, to tez licze na ladna pogode 😉 a pod koniec lipca jedziemy ze znajomymi na 4 dni pod domek nad jezioro i tyle z moich wyjazdow wakacyjnych 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my w tym roku odziwo nigdzie sie nie wybieramy... mieliśmy ponownie jechać na Chorwację, ale pojawił się maluszek więc pozostaje nam cieszyć się naszym ogrodem i stawem 😉 jakoś tak dziwnie bo zawsze sie czekało na te wakacje bo gdzieś sobie wyjeżdżaliśmy, a teraz nawet nie mamy tego w głowie... tylko czekamy z utęsknieniem na wrzesień 🙂 za rok sobie odbijemy i pojedziemy już w trójeczkę na wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mozna klasc maluszka na pleckach, ale pod nadzorem rodzicow. Na noc rzeczywiscie bezpieczniej na boczku 🙂)
No i pamietajcie zeby materacyki podniesc, badz lozeczka.. od strony glowki.. 🙂)

Jupi!!! Wakacji ciag dalszy 🙂) W neidziele jedziemy z mlodzieza nad morze 🙂) A co najlepsze maja byc same burze...;//



W jaki sposób podniesiesz nieco materacyk przy główce?.Ponoc stosowanie klinów jest niezbyt dobre.........więc jestem ciekawa jaki masz plan 🙂.

Zazdroszczę Wam wyjazdów.My planowaliśmy wyjechac nad morze,ale z racji zagrożonej ciąży muszę leżec w domku.....ale za rok sobie odbijemy z bąblem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie ciesze, ze gdziekolwiek wyrwe sie z domu, bo M cale dnie pracuje i siedze sama, raz po raz ktos mnie odwiedzi lub spotkm sie na pogaduchy z dziewczynami, ale tak to nuda...

Dziewczyny a mialyscie robione jakies badania na paciorkowce? Bo moja siostra mi dzis mowila, ze jak byla w ciazy to miala wykryte w organizmie i ze 4 godz przed porodem musiala dostac jakis zastrzyk, zeby dzidzia sie nie zarazila... ja nie mialam takich badan... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Jeziorko bliziutko... Więc jakby jakaś chciała to zapraszam 😜

ok, wezme M i wpadniemy w jakis weekend 😁 😜

Pewnie! 😁 Poleżymy sobie na plaży jak wieloryby 😜 a później jakiś grillek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Jeziorko bliziutko... Więc jakby jakaś chciała to zapraszam 😜

ok, wezme M i wpadniemy w jakis weekend 😁 😜

Pewnie! 😁 Poleżymy sobie na plaży jak wieloryby 😜 a później jakiś grillek 😁

huuurraaa!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny leźe pod ktg zaraz obiad i oczywiscie nudy. Ordynator mi dzisiaj na obchodzie powiedzial ze pod koniec tygodnia mnie wypusci wiec licze na ten piatek:-) dzis tydzien mija jak jestem w szpitalu 😲 wczoraj byl u mnie Bartek i powiedzialam,ze jak wrocimy z Lodzi jedziemy do kuzynki po lozeczko i wozek i od wuja reszte ciuchow i od mamy zabrac do nas i reszte wyprawki sie kupi i siedziec i czekac na Maje:-) ale wam zazdroszcze tych wyjazdow:-) dzis nie bylo w nocy tak duszno:-) a mala mnie kopie nie ublaganie moze w koncu sie obrucila glowka na dol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny leźe pod ktg zaraz obiad i oczywiscie nudy. Ordynator mi dzisiaj na obchodzie powiedzial ze pod koniec tygodnia mnie wypusci wiec licze na ten piatek:-) dzis tydzien mija jak jestem w szpitalu 😲 wczoraj byl u mnie Bartek i powiedzialam,ze jak wrocimy z Lodzi jedziemy do kuzynki po lozeczko i wozek i od wuja reszte ciuchow i od mamy zabrac do nas i reszte wyprawki sie kupi i siedziec i czekac na Maje:-) ale wam zazdroszcze tych wyjazdow:-) dzis nie bylo w nocy tak duszno:-) a mala mnie kopie nie ublaganie moze w koncu sie obrucila glowka na dol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dziewczyny a mialyscie robione jakies badania na paciorkowce? Bo moja siostra mi dzis mowila, ze jak byla w ciazy to miala wykryte w organizmie i ze 4 godz przed porodem musiala dostac jakis zastrzyk, zeby dzidzia sie nie zarazila... ja nie mialam takich badan... 😮

Mi ginka mówiła że przy następnej wizycie bedzie musiała mi pobrać z pochwy i odbytu 🤔 i to zaniose do laboratorium i mówiła własnie o bakteriach,że jesli wyjdzie ze je mam, to mam się nie denerwowac bo to nic takiego, wtedy podają po urodzeniu od razu jakis antybiotyk chyba mi i dziecku, nie wiem dokładnie. Więc może o tym właśnie mowa.

Co do pogody to u nas ciągle pada, jest pochmurno i mi to pasi 🙂 🙂
Co do wyjazdów to ja sobie nie wyobrazam ciągnąc rocznego dziecka nad morze lub w góry. To męczarnia nie tylko dla rodziców ale też dla dziecka. Takie moje zdanie, więc my pojedziemy dopiero za dwa lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Ja sie ciesze, ze gdziekolwiek wyrwe sie z domu, bo M cale dnie pracuje i siedze sama, raz po raz ktos mnie odwiedzi lub spotkm sie na pogaduchy z dziewczynami, ale tak to nuda...

Dziewczyny a mialyscie robione jakies badania na paciorkowce? Bo moja siostra mi dzis mowila, ze jak byla w ciazy to miala wykryte w organizmie i ze 4 godz przed porodem musiala dostac jakis zastrzyk, zeby dzidzia sie nie zarazila... ja nie mialam takich badan... 😮


Każda ciężarna ma robione takie badania ale to dopiero pod koniec rozwiązania,(w 9 m-cu)....a więc wszystko przed Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Ja sie ciesze, ze gdziekolwiek wyrwe sie z domu, bo M cale dnie pracuje i siedze sama, raz po raz ktos mnie odwiedzi lub spotkm sie na pogaduchy z dziewczynami, ale tak to nuda...

Dziewczyny a mialyscie robione jakies badania na paciorkowce? Bo moja siostra mi dzis mowila, ze jak byla w ciazy to miala wykryte w organizmie i ze 4 godz przed porodem musiala dostac jakis zastrzyk, zeby dzidzia sie nie zarazila... ja nie mialam takich badan... 😮


Każda ciężarna ma robione takie badania ale to dopiero pod koniec rozwiązania,(w 9 m-cu)....a więc wszystko przed Tobą 🙂

aha no to dobrze, bo juz sie zaniepokoilam, ze moja gin cos przeoczyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny,
moje biedne dziecko gorączkuje ale tak poza tym energia jej nie opuszcza i właśnie mi tu tańce odstawia 🙂
Buffy super że już w domu jesteś,odpoczywaj i nie przemęczaj się wszystko na pewno będzie dobrze!!!
Karola współczuję koleżance mi to zawsze się płakać chce jak słyszę takie wieści 🤨
A u nas oczywiście zimno i pada a miałyśmy iść płomień olimpijski zobaczyć bo akurat przez nasze miasteczko będą przechodzić a tu dupa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka mi tez tu robili morfologie i wyszlo ze mam anemie i tylko Szymanski mi kaze brac Tardyferon. wiec masakra. No mi tez sie pytali czy mialam juz badanie na paciorkowca to podobno musza zrobic do 37 tygodnia. Moja babcia ma jutro operacje na to serce od dzis jest tez w szpitalu a po tygodniu jedzie gdzies na rehabilitacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...