Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam sily i od rana spacerkujemy 🙂 Teraz po placu, poczcie i wszystkim co do zalatwienia wrocilysmy na obiadek.. oporzadzilam kuraka i sie rosolek grzeje 🙂
Szlam dzis z kumpela w 16tc, i malo co mi nie padla na trasie...matko 😉 jakies te ciezarne wrazliwe ? 🙂)
Sie smialam troszke, z niej, bo jak tu ona chce ze mna w neidziele nad morze jechac 🙂 jak ja mam sie zamiar prazyc 🙂 Zeby mi kobitka nie wykitowala 🙂)

Co do witaminy D i K widze, ze Karolcia linka wkleila, wiec nie bede sie uwywnetrzniac 🙂 Pomysl przyjmowania witaminy przez karmiaca i dodatkowo maluchowi, wydaje mi sie niezbyt dobry. Z wit D trzeba uwazac i podawac dokladne ilosci kropla to kropla a nie trrzy..bo moze powodowac wczesniej zarastanie koscca.. Mama sama sobie wyprodukuje wit a tak nadmiar moze przekazywac malcowi.

Natalia fajnie, ze wychodzisz 🙂

Emilia, widze chlopa wykorzystuje na maksa, bo nie ma jej juz chyba 3 dzien 🙂

Kurcze napompowalam ten materac i dobrze,z e zostawilam w pokoju bo sie wietrzy 🙂 Wali niemilosiernie 😉 Mimo, ze lubie ten zapach to sama guma w powietrzu 🙂

Powinnismy wyprowadzic sie, zostawic ja na tym mieszkaniu z jego oplatami i by szybko przejrzala na oczy, jak to jej nie pomagamy. Pretensje o wszystko Najlepiej to by chciala siedziec ze mna caly dzien w pokoju i nadawac. Zdziwiona, ze sie swoimi sprawami zajmuje ;// i najlepiej obiadki wspolnie gotowac... 😉

No i oczywiscie wszystko wiedziec co i jak 🙂 Ostatnio byla zbulwersowana, ze wywialo nas na tydzien, a ona nic nie wiedziala.. i foch z tydzien czasu

Heheh, a mnie tez Doti dziwi np. ze dziecko biega bez gaci 🙂) hehe 🙂
Tak samo jak nie moge patrzec jak dzieciaki nad morzem czy jeziorem lataja z golymi tylkami ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Heheh, a mnie tez Doti dziwi np. ze dziecko biega bez gaci 🙂) hehe 🙂
Tak samo jak nie moge patrzec jak dzieciaki nad morzem czy jeziorem lataja z golymi tylkami ;//
Co innego jak dzieci ganiają bez majtek w miejscu publicznym :P My jesteśmy na etapie pozbywania się pieluszek i to jedyny sposób żeby Młody zauważał że mu się leje po nogach :P

Szczęśliwamamo przy poprzednim karmieniu przetestowałam chyba większość dostępnych wkładek laktacyjnych i dla mnie najlepsze są z firmy Penaten choć do najtańszych nie należą. Mają wkład podobny do tego w pieluszkach czy podpaskach, więc nawet w czasie nawału pokarmu po całej nocy nic mi nie przeciekało. Poza tym nie zostawiają kłaczków na piersiach a pasek kleju trzyma na tyle mocno, że wkładka się nie przesuwa przy odpinaniu stanika do karmienia. Teraz jak jeszcze nie wycieka z piersi za bardzo to nie ma problemu, ale później będzie ogromna różnica 😉 No i jeszcze moim zdaniem warto kupić jedną paczkę wkładek pakowanych pojedynczo w folie, np. BabyOno. Jak potrzeba gdzieś wyjść i mieć zapas ze sobą, to tak chyba higieniczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 🙂 Mi nie chodzi oczywiscie o kwestie moralne czy zadne podobne 🙂)
Tylko wlasnie o higiene, bo wez ty sobie w pipke piasku napakoj, albo w przypadku chlopca w cewke moczowa... raz,ze pewnie swedz 🙂, a dwa zaraza 🙂

Powodzenia w odpieluszkowaniu 🙂 Z jednych pieluszek zaraz w drugie tyle, ze mniejsze 🙂)

Co do wkladek rzeczywiscie sa bardzo chlonne 🙂 ja jak wrocilam na studia , jak nadia miala 4 tygodnie 😞 i nie karmilam jej chyba 3h.. to iuwierzcie, ze wkladki moglam wykrecac, przelecialo przez stanik i bluzke.. ;/ Dzieki, ze mialam swetr 😉 bo nie wiem jak bym do domu wrocila...
a jeszcze w miedzyczasie odciagalam nad zlewem.. 🙂) heh 🙂 Szal cial 😉 Kobieta w pologu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,ja już wyszykowana i za chwilę na jazdę idę a już ledwo się za tą kierownicą mieszczę 🤪obiadek dziś na szybko: kurczaczek carry i wszyscy zadowoleni 😉
Właśnie mi Sandra przypomniałaś moje nawały mleka,bolące ogromne cycory i podrażnione sutki no istny szał ciał 😉 a i współczuję z babcią,czasem pewnie dobrze że będzie bo ci pomoże z małą ale c się nasłuchasz i na denerwujesz to twoje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, byliśmy w tym pieprzonym sklepie, Sandra, nie chodziło mi o łóżko, tylko stelaż, to na czym leży materac,te deski, to było za szerokie o 4cm, w stosunku do łóżka, ale na szczescie mam tescia stolarza i dociął na wymiar, nie bede przeciez czekac dwa tygodnie i reklamować to gówno. Co do tej ozdobnej listewki, kur.....mać ta pipa jedna w sklepie powiedziala ze ona jest osobno!!!! dodatkowo płatna, a ja mówie no co jest kurde, oglądamy łóżko z tą listwą, zamawiamy a Pani nie raczyła nas poinformowac czy chcemy z tą listwa, czy nie, bo ona jest płatna osobno??A ona ze zapomniala. M ją tak zjebał że nie wiedziała co ma powiedziec. Nie wzielismy tej listwy, nie bedziemy czekac za gównem znowu tyle czasu. Bez też jest ok. Już łóżko stoi zmontowane,ale super wysoko się leży i jaki miękki materacyk 🙂 mam nadzieję że dziś się wyśpię.
Boże, jaka parnota......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podoba mi się ta komoda, ale boję się, bo niech urodzi się jednak chłopak i co... różowa szafka? Chyba jednak się wstrzymam. Nie mam gdzie włożyć ciuszki do małej, ale najwyżej zamówię jak się urodzi. Niebieskie też są, w razie W...
http://allegro.pl/051-sliczna-komoda-bielizniara-wrozkowa-kraina-i2439287703.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka nie ma się co denerwować, ważne że już macie to wielkie łoże 😉 chociaż i ja bym się wkurzyła gdyby takie niedomówienie mnie spotkało...
co do komody to bardzo fajna... tylko że ja osobiście nie lubię różowego koloru 😉

my właśnie się zbieramy do mojego M rodziców... mąż chce się z nimi pożegnać bo jutro wyjeżdża 😞

ale duszno... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro mój jest tak wrażliwy, że do piaskownicy nie wchodzi bez pełnych butów, skarpet i spodni :P inaczej ciągle sie drze ze mu sie nasypało piasku. Wole z jednych pieluch w drugie niż dwa rozmiary na raz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe.. moja dzisiaj miala jakas nerwice jak do piasku wlazla w sandalach 😁 Ale niech sie przyzwyczaja, bo od niedzieli bedzie miala piasek i w gaciach pewnie 🙂)

JUPI!! Jutro ma byc w Poznaniu 35C 🙂) Wiec od rana dzialkowanie pelna para...a w sobote pakowanie i prasowanie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja juz po wizycie w grocie solnej i po przepusznym lodowym deserku 😁 padam na twarz tak sie zmeczylam, a w tej grocie to nawet przytrolilam z 15 minut takie powietrze przyjemne bylo i nawet mewy puscili hehe 😉 😁
Pestka ta komoda jest slodka, ale baardzo rozowa, moglaby byc np. biala z rozowymi dodatkami 🙂

ja od rana lece do gina, jestem ciekawa ile przytylam od ostatniego razu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja się przywitam: Dzień dobry 🙂 ale u nas lało w nocy - ciekawe czy powietrze się oczyści trochę...
mąż wczoraj pojechał do szpitala jeszcze odebrać moje wyniki i "bardzo miłą pani" nawrzeszała na Niego, że przecież odbiera się do 14 i co on sobie myśli - no i mu nie dali... a ogólnie to bezsens bo dziś będzie się musiał przez to z pracy zwalniać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Myśmy wczoraj wrócili dopiero koło 21 do domu. Okazało się, że na usg trzy pacjentki przede mną były zarejestrowane na tę samą godzinę 😮 Tak więc utknęłam w poczekalni na trochę. Wróciliśmy do domu oboje tak padnięci, bo musieliśy jeszcze kilka innych spraw załatwić, że byłam w stanie jedynie wypić trochę soku i poszłam spać. Najważniejsze jednak, że wszystko z maleństwem jest ok 🙂 🙂 Waży 1168 g, więc chyba w miarę norma jak na koniec 28 tc 🙂 Tyle że termin porodu wg usg znowu mi się skrócił o kolejne 2 dni w stosunku do OM 😁
Dziś odbieram wyniki krwi i moczu. Jestem ciekawa, czy nadal będą w normie czy coś się już poobniżało.
A jak rozgryzę dodawanie zdjęć na forum to umieszczę jakąś fotkę z usg mojej Gwiazdeczki 😁
Miłego dnia! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...