Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze sie zeschizowalam...
Od wczoraj normalnie mam wrazenie, ze leci mi po gaciach ;// Dzisiaj po przyjsciu do WC taki jakis twor sluzowaty jak czop mi zostal na wkladce...;// i sama nie wiem co mam zrobic, czy isc do gina czy na izbe podejsc jutro po basenie..
Ehhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie mega kręgosłup boli 😞 już czasem nie daje rady...

No Karolka pójdę na to spotkanie oczywiście jeżeli dostanę takowe zaproszenie od Sandry 😁 mam nadzieję, że chętnie będzie chciała mnie zobaczyć hehe ☺️

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchatki. Ja od 4 nie spie. Leze teraz w lozku z komorka w reku i zastanawiam sie czy wstawac czy jeszcze polegiwac. Bede dzis nieprzytomna w ciagu dnia 😞

Sandra, na czop chyba za wczesnie :/ a byl rozowy albo podbiegniety krwia? Po odejsciu czopa to i tak porod moze nastapic nawet po uplywie 14 dni, ale to u Ciebie wciaz za wczesnie. Jedz do gina albo na Izbe, tam gdzie Cie szybciej przyjma i zbadaja. Oby wszystko bylo ok 🙂 I wybij sobie teraz z glowy skok na bungee 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wczesnym rankiem 😮
u mnie dziś pobudka tuż przed 5 i nie bbyło mowy, żeby jeszcze przysnąć... na dworze pochmurno i lało do niedawna, ale 22 stopnie, więc duchota przeokropna i parno.... w ciągu dnia to pewnie dojdzie do 32 🙂
już pranie jedno zrobiłam, zaraz wstawie następne i w zasadzie koniec po wyjeździe, będę mogła zająć się rzeczami maluszka (zamawianiem, kupowaniem i praniem 😉 )

Sandra skontroluj to może tam, gdzie większe szanse na szybsze przyjęcie, a jak to czop, to może przestań wreszcie tak ganiać 😜 😉
trzymajmy się jednak wersji, że na czop stanowczo za wcześnie, więc na pewno to nie on 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Czesc Brzuchatki. Ja od 4 nie spie. Leze teraz w lozku z komorka w reku i zastanawiam sie czy wstawac czy jeszcze polegiwac. Bede dzis nieprzytomna w ciagu dnia 😞

Sandra, na czop chyba za wczesnie :/ a byl rozowy albo podbiegniety krwia? Po odejsciu czopa to i tak porod moze nastapic nawet po uplywie 14 dni, ale to u Ciebie wciaz za wczesnie. Jedz do gina albo na Izbe, tam gdzie Cie szybciej przyjma i zbadaja. Oby wszystko bylo ok 🙂 I wybij sobie teraz z glowy skok na bungee 😁 😉


to nie jestem sama z bezsennością 😉 ja wstałam, bo mnie pęcherz do łaźni posłał, a jak już byłam w łaźni to się praniem zajęłam... poza tym, pewnie zaraz by mnie w krzyżu łupało od leżenia 🤢

czop to się najpierw może bezbarwny chyba sączyć... i to właśnie ze dwa tygodnie...chyba...choć ja się nie znam 😜
Sandra najlepiej będzie wiedziała, co robic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak wstałam 🙂 Zaczął mnie brzuch uwierać i już nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji, więc zwlekłam się z łóżka. Koty nakarmione, pranie wstawione, ja już po prysznicu i ubrana. Ślubny jeszcze śpi, bo dziś do pracy ma na 9, więc lecę do Kauflandu po jakieś dobre śniadanko 🙂 Mam strasznego smaka na mleczko Muller kokosowe albo pistacjowe 😁

Natalia, upiększaj się, upiększaj 😁 Masz być Gwiazdą sobotniego dnia 😁 Nieważne, że cywilny, to jednak jeden z ważniejszych dni Twojego życia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej i ja już na nogach .
Wstawiłam kolejną pralkę i zastanawiam się ,że do porodu może to wszystko wyprasuje 😮
masakra ile tego jest .
Wczoraj cały dzień spędziłam nad jeziorkiem i dzisiaj powtórka z rozrywki o 10 jedziemy i pewnie znów wieczxorem wrócimy.

Sandra ty odpuść sobie ten basen i jedz do lekarza i oby było wszystko ok. 🙂
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzisiaj wszystkie szybko powstawały 🙂 mi się udało przespać jakoś piątą godzinę o której ostatnio się najczęściej budziłam i pospałam do 7 😁
piszecie, że Wam przez noc niewygodnie w łóżku, a ja muszę tak noc i dzień leżeć :/

a dziś mimo wszystko idziemy na sesję zdjęciową brzuszkową - mam nadzieję, że tam nie urodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja sie witam 😁 nie spie od 7 z wrazenia przed dentysta 😮 moze i dobrze ze ide bo zab mnie pobolewa 😮 budziki mialam nastawiony na 8:45 a tu taki psikus 😮 niedlugo wytargam sie z lozka zjem sniadanko i zacznie sie szykowac 😁
sandra lepiej odpusc sobie basen i lec no niech cie lekarz zobaczy
a ja licytuje karuzele dla malej bo stwierdzilam ze nie dam tyle za nowa ale pochwale sie jak osiagne zwyciestwo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam Wam napisać ,że wczoraj spotkałam sąsiadke na moim drugim mieszkanku w którym sporadycznie bywam , i ona też w ciąży .
Na klatce schodowej zgadałyśmy się że obydwie mamy na 11 września i będziemy rodziły w tym samym szpitalu 😆
Niezle nie mogłam się nadziwić ,że taki zbieg okoliczności , ale ona to ma malutki brzusio i jest bardzo szczupła .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejj,,, a odnosnie brzuszkow, to ja sie troche wsciekac zaczynam 🙂) bo kurde naprawde momentami jest mi ciezko,a ze u mnie srednio widac ciaze, to jak np. siedze gdzies w tramwaju, autobusie, to o malo mnie wzrokiem nie zabija ;//
Ostatniio bylam w zlobku to tatus jeden mi sie pyta, co on mnie tak dawno nie widzial i czemu na zwolnieniu jestem ;/
Wielkie cyce zaslaniaja caly swiat.. 😉) No i tez to, ze nosze luzne bluzeczki, bo mialam brzuszek przed ciaza, a teraz on sie zamienil z grubego na ciazowego 🙂

Wstalam polazilam po domu i w sumie nie wydaje mi sie zeby cos odplywalo.. ale zobaczymy po calym dniu... W razie co zawsze moge podskoczyc do szpitala, choc jaki czlowiek glupi. Z racji tego, ze tam pracuje jakos mi glupio, ze moze wymyslam, ze cos.. nie wiem.
Moj gin na urlopie mi sie dzisiaj przypomnialo ;//
A co do odejscia czopa to wiadomo, ze mocno za wczesnie, no ae przy porodach przedwczesnych on przeciez tez odchodzi. a najgorsze jest to, ze szyjka moze miec 4 cm, a tydzien pozniej czynnosc skurczowa i porod ;//
Ale moze do poradni podejde, choc chcialam sie wyspac w pt a nie po poradniach chodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...