Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laski ja mam tez takie problemy z kanalowym jak Wy 😮 na poczatku ciazy wyleczylam zeba, pozniej wdalo sie zapalenie miazgi i znow musiala mi go rozwiercic. przeczyscila kanaly, dala lekarstwo i tak chodzilam do wtorku. We wtorek rozwiercila mi opatrunek, powtykala jakies igly, cos tam porobila i stwierdzila, ze jednak nie da mi plomby jeszcze, bo musi dla pewnosci zrobic przeswietlenie, a w ciazy nie moze...no wiec mam kolejny opatrunek i po porodzie jak dojde do siebie to mam przyjsc na dalsze leczenie...jeden ząb a tyle problemow 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka te igły wtyka się po to żeby nerwy z kanałów powyrywać. Może być tak że korzenie zębów są pozakręcane i nie da się do końca nerwa wyrwać i wtedy dobrze jest żeby było prześwietlenie. Ja na szczęście mam jakieś panoramiczne zdjęcie sprzed kilku lat i to dentystce wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdecydowanie wolalabym komode, ale nie mam gdzie postawic, bo mam iec na grzalki, wiec za blisko stac nie moga meble bo cieplo beda pochlaniac ;//
A jedna wolna sciana musi miec wentylacje, bo wystarczy ze zima cos sie tam postawi od razu grzybisko wstretne wychodzi ;//

Wiecej miejsca sie zrobi jak sie wyniesiemy z dzieciecego pokoju, mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje do tego ze tyle klunkrow 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Boze, dobrze, ze ja tam zawsze w nieswiadomosci siedze 😁 zakazalam jej komentowania przebiegu leczenia, bo zawsze mi gadala co wlasnie robi a mi sie slabo robilo... na szczescie odkad mi te opatrunki wsadzila to nic mnie nie boli i w ogole nie czuje, zeby on byl jakis chory w trakcie leczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My komody nie mieliśmy i nie mamy. Jakoś wygodniej mi z półek wyciągać niż z szuflad.
Też mamy taką wstrętną ścianę co wilgocią zachodzi ale to dlatego że jest dom nieocieplony i jak pada to wiecznie na tą stronę zacina. No i w kątach i za zasłonami się takie mokre plamki porobiły jakby ktoś kropidłem skropił..

Karolka mi na początku powiedziała że może mi promieniować ból od wyrastającej ósemki na co ja jej mówię, że wszystkie 8 już mi wyrosły i nawet już je powyrywałam 😉

Synal przyszedł do mnie (a leżę bez stanika w bluzce samej i mi sutki trochę się odznaczają) i mówi "mama cyce Ci widać, daj się napić mleczka" 😮 😮 😮 co mu się przypomniało???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmmm Sandra to jutrzejszy wieczor zapowiada sie ciekawie 😉
Moj jutro na caly weekend wyjezdza, raz na pol roku wybywa mi na spotkanie ze swoja ekipa ze studiow - pomimo, ze kazdy z nich ma juz swoje zycie i rodzine, to sie spotykaja raz kiedys bez swoich zon 🙂 teraz jada gdzies pod domek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie tak Karolciu że mimo wszystko ma swoich znajomych z którymi może oderwać się od codzienności choć na chwilkę. Mój poza kolegami z pracy nie ma żadnych znajomych.... A z pracy tylko z jednym jest na tyle "blisko" że czasem się odwiedzamy na grilla jakiegoś. I zawsze go drażni jak ja idę się spotkać z jakąś znajomą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
tusia pij duzo wody zeby sie nie odwodnic 😮

pić sie nie chce ale wlewam na sile. cały czas mam przy sobie butelke zimniejszej wody 🙂

no i dobrze moze to reakcja organizmu na te upaly albo faktycznie czyms sie zatrulas
mi sie dzisiaj cofalo przy soku z burakow jak zadego dnia ale zacislam zeby bo szkoda mi bylo 😁


Jak robisz ten sok z buraków?....bo ja dzisiaj wrzuciłam surowego buraka do blendera,dodałam pietruszki i wyszła paka-okropna 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Fajnie tak Karolciu że mimo wszystko ma swoich znajomych z którymi może oderwać się od codzienności choć na chwilkę. Mój poza kolegami z pracy nie ma żadnych znajomych.... A z pracy tylko z jednym jest na tyle "blisko" że czasem się odwiedzamy na grilla jakiegoś. I zawsze go drażni jak ja idę się spotkać z jakąś znajomą....


no fajnie, fajnie, a ja w tym czasie spotykam sie z zonkami o ile to mozliwe 😁 niestety nie kazda mieszka w Poznaniu... jak jeszcze ciazy nie bylo to chlopy balowali na domowce u jednego od pt do niedzieli i m wracal zmechacony na maksa 🙂 a ja robilam domowke babska u siebie i tez sie dzialo 😉 no teraz to na soczek lub koktajl co najwyzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
tusia pij duzo wody zeby sie nie odwodnic 😮

pić sie nie chce ale wlewam na sile. cały czas mam przy sobie butelke zimniejszej wody 🙂

no i dobrze moze to reakcja organizmu na te upaly albo faktycznie czyms sie zatrulas
mi sie dzisiaj cofalo przy soku z burakow jak zadego dnia ale zacislam zeby bo szkoda mi bylo 😁


Jak robisz ten sok z buraków?....bo ja dzisiaj wrzuciłam surowego buraka do blendera,dodałam pietruszki i wyszła paka-okropna 😲

moja babcia obiera buraki i wyciska je przez szmatke zrobiona z bluzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nic ja lecę M obudzić przed pracą żeby jeszcze zjadł sobie jakąś kolację i posiedział chwilę z synkiem. A później to chyba od razu do spania... burza przeszła bokiem i zrobiła się taka duchota że nie mam jak oddychać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
tusia pij duzo wody zeby sie nie odwodnic 😮

pić sie nie chce ale wlewam na sile. cały czas mam przy sobie butelke zimniejszej wody 🙂

no i dobrze moze to reakcja organizmu na te upaly albo faktycznie czyms sie zatrulas
mi sie dzisiaj cofalo przy soku z burakow jak zadego dnia ale zacislam zeby bo szkoda mi bylo 😁


Jak robisz ten sok z buraków?....bo ja dzisiaj wrzuciłam surowego buraka do blendera,dodałam pietruszki i wyszła paka-okropna 😲

moja babcia obiera buraki i wyciska je przez szmatke zrobiona z bluzki


Rozumiem że najpierw buraki kroi,(cwiartkuje),żeby sok poleciał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
tusia pij duzo wody zeby sie nie odwodnic 😮

pić sie nie chce ale wlewam na sile. cały czas mam przy sobie butelke zimniejszej wody 🙂

no i dobrze moze to reakcja organizmu na te upaly albo faktycznie czyms sie zatrulas
mi sie dzisiaj cofalo przy soku z burakow jak zadego dnia ale zacislam zeby bo szkoda mi bylo 😁


Jak robisz ten sok z buraków?....bo ja dzisiaj wrzuciłam surowego buraka do blendera,dodałam pietruszki i wyszła paka-okropna 😲

moja babcia obiera buraki i wyciska je przez szmatke zrobiona z bluzki


Rozumiem że najpierw buraki kroi,(cwiartkuje),żeby sok poleciał?

dopytalam sie dokladnie 😁 uciera buraka i marchewke i wyciska przez szmatke zrobiona np. z bawelnianej bluzki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...