Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zrobiłam sobie \"dobrze\" 😮 Kupiłam sobie mleczko pistacjowe, jogurt. Wciągnęłam chyba za szybko i popiłam kawą zbożową i teraz mnie mdli 🤢 🤢 🤢 A do tego dostałam jakichś dusznoścI. Nie pomagało chodzenie siedzenie, ręce w górze, leżenie. W końcu ulgę w oddychaniu poczułam, jak kilka razy zrobiłam \"koci grzbiet\". Ale nadal czuję się jakby stado słoni usiadło mi na klacie... 🤢

Ja noszę raczej lużne rzeczy, bo mnie wszystkie moje dotychczasowe obcisłe zaczęły drażnić i uwierać w brzuch. I za często na brzuchu zaczęły mi do góy podchodzić 😁 Czułam dyskomfort i dlatego przerzuciłam się na różne tuniki. Może dlatego niektórzy sąsiedzi dopiero niedawno zauważyli, że ja w ciąży 🤪 Qrcze, to już 8 miesiąc się zaczął...

Sandra, może jednak warto by ktoś Cię obejrzał. Nie miej żadnych obiekcji, że pracujesz w szpitalu. Tym bardziej powinni Ciebie zrozumieć. Mój gin, ile razy do niego dzwoniłam wieczorami z jakąś pierdołą i przepraszałam za telefon powtarzał, że lepiej jeśli dzwonię nawet z pierdołą, jeśli dzięki temu mam mieć spokój psychiczny. W naszym stanie i w tym już etapie ciąży, warto jednak dmuchać na zimne.

Buffy, baw się dobrze na sesji zdjęciowej 🙂 Tylko wróć z niej nadal jako dwupak 😁

A ja znikam na jakiś czas. Posprzątam w gościnnym pokoju a potem zejdę do samochodu i spróbuję na próbę zamontować fotelik samochodowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 wczoraj mialam dziwna akcje przed snem...obeirzelismy sobie film i juz kladlismy sie spac jak zrobilo mi sie nagle niedobrze i musialam zwymiotowac i to tak jak na poczatku ciazy 😮 M az sie wystraszyl, stal za drzwiami lazienki i sluchal czy nie padam... nie wiem od czego to, bo wczesniej dobrze sie czulam...

Dzis czekaja mnie odwiedziny kolezanki z 2letnia coreczka 🙂
a ja juz sesje brzuszkową mialam i milo wspominam, chociaz troche meczaca byla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 wczoraj mialam dziwna akcje przed snem...obeirzelismy sobie film i juz kladlismy sie spac jak zrobilo mi sie nagle niedobrze i musialam zwymiotowac i to tak jak na poczatku ciazy 😮 M az sie wystraszyl, stal za drzwiami lazienki i sluchal czy nie padam... nie wiem od czego to, bo wczesniej dobrze sie czulam...

Dzis czekaja mnie odwiedziny kolezanki z 2letnia coreczka 🙂
a ja juz sesje brzuszkową mialam i milo wspominam, chociaz troche meczaca byla 😉


No to mnie z kolei zemdliło dziś rano, o czym piszę niżej 😉 Ale chyba przesadziłam z szybkością i ilością śniadania.
Jak tam Christianek Bale się sprawil wczorajszego wieczorka 😜 Ja go ubóstwiam w Equilibrium, bo tam jeszcze Fasolka gra, którego też uwielbiam 😁
A czemu nie pochwaliłaś się zdjęciami z sesji brzuszkowej? Podejrzewam, że jedno z nich masz obecnie w profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira wierzę w to że wrócę z Marcinkiem w brzuszku po sesji 😉
akcji z dusznością nie zazdroszczę :/

Karolka ty to miałaś sesję plenerową, pewnie dlatego męcząca...ja w studio, więc mam nadzieję jakoś przetrwać 😉 a kiedy sie pochwalisz fotkami?? pewnie ta w Twoim avatarku to też z sesji??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
A ja myslalam, ze Wam linka z sesji wkleilam 😮
Jesli nie, to zaraz to zrobie w fotkach 🙂


hmmm... nie widziałam... może przegapiłam :/
ale wklej jeszcze raz 🙂 na pewno zdjęcia piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja.
Ogólnie miałam dzieiejszą noc do dupy :/
Budziłam się co 20/30 minut, było mi strasznie nie wygodnie i duszno :/
Stałam chyba godzinę przy oknie, bo w dodatku ciężko mi się oddychało. Myślałam, że jak zasnę to jeszcze się uduszę - miałam takie uczucie :/
A rano o 6 wystrzeliłam z łóżka jak z procy i porzygałam się dalej niż widziałam 😠
Ehh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂Bidulki to was wzielo na te rzyganko 😮 U nas na szczescie w pozadku tylko skurcz rano w lydce i musialal sie powstrzyman zeby nie wrzeszczec i mojej corci nie obudzic bo znowu mi sie do wyrka wpakowala w nocy 😉
Powodzenia na sesji,ja trz jeszcze planuje takie zdjecia jak kiedys Deira lika wrzucila,mezus powiedzial ze zrobi tylko ja sie musze zmobilizowac bo wieczorkami jak mamy czas to juz ledwo zipie 🤢
Mam zamiar wyciagnac M dzis na zakupy zeby juz wszystko miec tylko bidulek jeszcze w pracy wiec nie wiem czzy bedzie chetny na taki wypad,lista jest wiec nie bede sie blakac tylko z torba do wozka mam problem bo nic mi sie nie podoba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂Bidulki to was wzielo na te rzyganko 😮 U nas na szczescie w pozadku tylko skurcz rano w lydce i musialal sie powstrzyman zeby nie wrzeszczec i mojej corci nie obudzic bo znowu mi sie do wyrka wpakowala w nocy 😉
Powodzenia na sesji,ja trz jeszcze planuje takie zdjecia jak kiedys Deira lika wrzucila,mezus powiedzial ze zrobi tylko ja sie musze zmobilizowac bo wieczorkami jak mamy czas to juz ledwo zipie 🤢
Mam zamiar wyciagnac M dzis na zakupy zeby juz wszystko miec tylko bidulek jeszcze w pracy wiec nie wiem czzy bedzie chetny na taki wypad,lista jest wiec nie bede sie blakac tylko z torba do wozka mam problem bo nic mi sie nie podoba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ale wcześnie dziś wszystkie wstały.., ja przed 8, wykąpałam się, zjadłam śniadanko i nadrobiłam brzuszkowe zaległości

nie wiem jak u Was, ale u mnie zapowiada się gorący i męczący dzień, juz przed 10 na termometrze w cieniu było 25 stopni.. to co to będzie za kilka godzin 😞
pozamykałam już okna i pospuszczałam rolety, żeby mieszkanie się nie nagrzało za bardzo i chyba niedługo będę musiała iść po zakupy, żeby potem na tym skwarze się nie kulać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj bidulki co Wy tak rzygacie?? Toż to już III trymestr a nie początek 😉 🙂
Moje dziecko właśnie zażyczyło sobie żeby mu włączyć piosenki... Jakie? Ulubione: LMFAO - Sexy and I know it i najnowszy hit Gustavo lima - Balada boa(cie cie re re cie) 😁 😁 😁 Leży zapatrzony w teledyski i słucha 😁
Ja znów dziś rzuciłam się na mężula jak wykąpany przyszedł do pokoju... ale mi się nie dał, bo powiedział że Lala ma jeszcze w brzuszku posiedzieć 😞 on poszedł spać po nocy a ja siedzę zła i niewyżyta 😠 😠 😠 🤔
A pogoda u nas... zachmurzone niebo, lekka mgła, chłodek przyjemny bo chyba 18 stopni tylko. Dopiero w sobotę będzie prażyło bo 32*C zapowiadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie już mdłości przeszły i stado słoni z mojej klaty też się już ulotniło 😁 Nie wiem, czy to efekt tego, że sprzątnęłam gościnny pokój 🙃 Jeśli chodzi o muzykę u mnie w mieszkaniu, to ja słyszę od rana maszynę do cyklinowania parkietów, bo sąsiad piętro wyżej robi remont 😉
Lecę teraz montować fotelik w samochodzie. Ciekawa jestem jak mi pójdzie i czy szybko się zirytuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...