Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Tosiaa ja ostatnio gryzłam poduszkę z bólu bo miałam skurcze co 3 minuty.... przeszło po prawie godzinie... 😠

Natala ja się tylko boję że pojadę ze skurczami a w drodze się uspokoi i odeślą mnie do domu.........


no właśnie też się tego boję,ale jak znam życie to mnie by na Polnej zostawili na bank,bo tak robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie uswiadomilam juz ze i tak bedzie bolalo i tak i nie mamy na to wplywu wiec po co sie stresowac pomeczymy sie pomeczymy ale w zamian co z nas wyskoczy 🤪 nasze piekne kruszynki 🤪 wiec mysle ze zniesiemy to wlasnie dlatego momentu co poloza nam dzidzie na serduszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natala co może zrobić? A może boi się że go Maja rączką chwyci jak do niej zaglądnie? 🤪 🤪 🤪 Z tymi mężowatymi to tak jest niestety...później będą marudzić że chcą jak my nie będziemy mogły...
Ja tak mojemu tłumaczyłam ostatnio, że jak chce dziecku pomóc wyjść na świat to nie tylko wsadzić musi ale przydałoby się żeby skończył hehehe i miał wykład nt wpływu spermy na szyjkę macicy 🙃 Ale zdecydowanie lepiej na pobudzanie macicy do skurczy działa u mnie drażnienie sutków, z tym że nie uświadamiam M o tym bo jeszcze przestałby to robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...