Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
halllo... a co tu taka cisza?! 😉
ja zmieniłam pościel, wysprzątałam z grubsza co się dało, no i nastawiłam już drugie pranie, teraz troszkę leniuchuje bo coś brzuch się buntuje i strasznie mi stwardniał 😮
a jutro od rana mam zaplanowane z mamą małe wypieki, zrobić sałatkę jarzynową i z kurczaka... a wszystko to dlatego bo jutro wieczorkiem pojawi się mój mąż 🤪 więc dzisiaj ostatni raz śpię sama, od jutra z małżonkiem 😁

dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buffy, powodzenia na wizycie 🙂

Spojrzałam sobie jak sierpnióweczkom idzie rozpakowywanie i zastanawia mnie, czemu tak dużo u nich cc. Na 16 dotychczasowych porodów, aż 9 dzieci przyszło na świat przez cc 😮

Mi też brzuch cały czas się buntuje 😞 Twardy jak skała, pobolewa i nospa nie pomaga. A chciałam wstawić placek z owocami, bo obiecałam teściowi, że wpadniemy do niego jutro z M. Teściowa pojechała do swojej siostry na południe Polski a on siedzi sam. Ale jak tak dalej pójdzie, to ja dzisiejszy dzień przeleżę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira odpoczywaj, odpoczywaj... niech się brzuszek troszkę uspokoi... ja mam to samo, wzięłam nospę i czekam aż troszkę mi ulży, bo nie dość że twardy to w dodatku po lewej stronie dziwnie mnie ciągnie jakby od jajnika ;/
ale dzisiaj troszkę sobie za dużo pozwoliłam... więc do końca dnia mam zamiar leniuchować.

Malgosia współczuje bólu... może niech ktoś zrobi Ci masaż?! może przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi nawet czasem twardnieje brzuch i ciągnie jak nic nie robię ;/ ale zawsze przechodzi po pewnym czasie...
Deira teściu na pewno zrozumie, nawet jak wpadniesz bez ciasta.
Isa odpoczywaj i zbieraj siły na przyjazd mężula 😉
Małgosia współczuję...mnie ostatnio trzy dni strasznie bolało - ale to nie przedporodowo tylko brzuch mi rósł... a w którym miejscu Cię boli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj pospałam sobie 2 godzinki 🙂 Obudziłam się to w całym domu pachniało murzynkiem z jabłkami 🙂 🙂 🙂
Teraz synuś poszedł z babciami w pole kopać ziemniaczki a ja będę sobie leniuchować 😁
Dziś mi przeszły wszystkie bóle i mogę się normalnie ruszać 🙂 Cieszy mnie to, bo jak nic nie boli to mogę być w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze ...babka przyszla z bolami, podlaczyli ja pod ktg stwierdzili ze zadnych skurczy nie ma. położyli ją u mnie na sali bo akurat bylo jedno wolne lozko. połozyla sie i 3 minuty moze byla w sali bo odeszly jej wody i odrazu na porodówke bo lekarz stwierdzil ze prawie pelne rozwarcie 🤢 dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka nie wiem czy takie dziwne 😉 Ja nie wiem co jest z tymi urządzeniami do KTG... w poprzedniej ciąży też mnie chcieli na patologie dawać bo bóle miałam a skurcze się nie pisały. Ciekawa jestem co będzie jak w nast tygodniu pójdę na KTG....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Przyszły mi dziś staniki do karmienia i gatki ściągające 🙂 Staniki i gatki są super, tylko boję się czy miseczka nie będzie za mała przy nawale mleka.Ale nie ma i tak D, więc nawet wymienic nie mogę. Trudno,liczę na to,że nie będę miała dydorów jak dojna 🙂
Byłam dziś na zakupach, wstąpiłam do zabawkowego sklepu z zamiarem kupna karuzeli na łóżeczko ale były tylko Fisher Price od stówy do ponad dwustu zł.Chyba ich pojebało. Jedna tylko była inna, taka jak Emilia ma, ale ja nie chcę z projektorem, ja chcę zwykłą karuzelę z jedną melodią a nie od razu z pięcioma i może jeszcze wejściem USB 🙂 hihi.
Trafiłam w tym sklepie właśnie na te maskotki szmaciane i fakt, miłe to w dotyku i ładne ale bez przesady zeby taki skrawek materiału kosztował 41 zł ! Na allegro chyba 29zł ale przesyłka dojdzie i moze to samo wyjdzie. Cenią się strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie naszło teraz na lody 🙂 a kupiłam dziś lody tiramisu...mmmmm 🙂 🙂 a co tam, ostatnie chwile ciąży,można poszaleć.

Ja też właśnie patrzyłam jakis czas temu na tabelkę sierpniówek i dużo cesarek u nich jest...Jakoś wciąż myślę,że urodzę naturalnie, ale jak to mówią, " człowiek myśli, Pan Bóg kreśli "... Trzeba się nastawić na wszystkie możliwe opcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
odebralam wyniki posiewu wyszlo ze wychodowala sie bakteria Escherichia coli - ESBL powiedzcie mi jak wiecie o co chodzi bo oczywisie lekarz stwierdzil ze nie musze rozumiec i jak zapytalam czy grozi dziecku to tylko sobie cmoknal 😮


Czyli ten paciorkowiec tak?
Mi ginka mówila ze jesli u mnie wyjdzie pozytywny to nic mam się nie denerwowac bo nic mi nie bedzie ani dziecku, to tylko info dla nich ze mają podac przy porodzie antybiotyk i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Natala trzeba bylo na kawe wpasc 🙂 Rzut beretem do mnie 😉

A ja ogladam od kilku dni kosci sobie, i wczoraj mi sie pol nocy zwloki snily ;//

Dziecko wyeksmitowane na noc, wiec nie bylo juz jak sie wymigac od macania ;/ No ale to nie to samo, szczerze to nawet ruszyc mi sie dobrze nie chcialo ;//
Biedny malzonek... 😉


A gdybym wiedziala wczesniej 🙂 ale byłam z mamą także trochę sie spieszyłysmy do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia, nie martw się. Ginekolog chyba wie co robi i gdyby było jakieś zagrożenie na tym etapie, to pewnie skierowałby Cię na leczenie albo do szpitala. Ja się nie znam na tych wszystkich mikrobach, więc Ci nie pomogę, ale trzeba ufać lekarzowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ja w karcie wypisowej ze szpitala jak byłam w lipcu, mam napisane: "Wymaz z pochwy - Esch.coli liczne kolonie." to nie wiem czy to jest to samo?! 😮 czyli że co? że to właśnie było badanie na paciorkowca i go sobie wyhodowałam ? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...