Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Natala co może zrobić? A może boi się że go Maja rączką chwyci jak do niej zaglądnie? 🤪 🤪 🤪 Z tymi mężowatymi to tak jest niestety...później będą marudzić że chcą jak my nie będziemy mogły...
Ja tak mojemu tłumaczyłam ostatnio, że jak chce dziecku pomóc wyjść na świat to nie tylko wsadzić musi ale przydałoby się żeby skończył hehehe i miał wykład nt wpływu spermy na szyjkę macicy 🙃 Ale zdecydowanie lepiej na pobudzanie macicy do skurczy działa u mnie drażnienie sutków, z tym że nie uświadamiam M o tym bo jeszcze przestałby to robić 😁

moze zrobic malej dołeczki w policzkach 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Doti napisał(a):
Natala co może zrobić? A może boi się że go Maja rączką chwyci jak do niej zaglądnie? 🤪 🤪 🤪 Z tymi mężowatymi to tak jest niestety...później będą marudzić że chcą jak my nie będziemy mogły...
Ja tak mojemu tłumaczyłam ostatnio, że jak chce dziecku pomóc wyjść na świat to nie tylko wsadzić musi ale przydałoby się żeby skończył hehehe i miał wykład nt wpływu spermy na szyjkę macicy 🙃 Ale zdecydowanie lepiej na pobudzanie macicy do skurczy działa u mnie drażnienie sutków, z tym że nie uświadamiam M o tym bo jeszcze przestałby to robić 😁

moze zrobic malej dołeczki w policzkach 😁 😁 😁 😜


😁 😁 😁 hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Doti napisał(a):
Natala co może zrobić? A może boi się że go Maja rączką chwyci jak do niej zaglądnie? 🤪 🤪 🤪 Z tymi mężowatymi to tak jest niestety...później będą marudzić że chcą jak my nie będziemy mogły...
Ja tak mojemu tłumaczyłam ostatnio, że jak chce dziecku pomóc wyjść na świat to nie tylko wsadzić musi ale przydałoby się żeby skończył hehehe i miał wykład nt wpływu spermy na szyjkę macicy 🙃 Ale zdecydowanie lepiej na pobudzanie macicy do skurczy działa u mnie drażnienie sutków, z tym że nie uświadamiam M o tym bo jeszcze przestałby to robić 😁

moze zrobic malej dołeczki w policzkach 😁 😁 😁 😜
Myślisz że jest w stanie zapędzić sie tak daleko? 😜

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa drażni mnie ten panel z reklamami na dole strony, bo mam wrażenie że mniej postów na stronie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Doti napisał(a):
Natala co może zrobić? A może boi się że go Maja rączką chwyci jak do niej zaglądnie? 🤪 🤪 🤪 Z tymi mężowatymi to tak jest niestety...później będą marudzić że chcą jak my nie będziemy mogły...
Ja tak mojemu tłumaczyłam ostatnio, że jak chce dziecku pomóc wyjść na świat to nie tylko wsadzić musi ale przydałoby się żeby skończył hehehe i miał wykład nt wpływu spermy na szyjkę macicy 🙃 Ale zdecydowanie lepiej na pobudzanie macicy do skurczy działa u mnie drażnienie sutków, z tym że nie uświadamiam M o tym bo jeszcze przestałby to robić 😁

moze zrobic malej dołeczki w policzkach 😁 😁 😁 😜
Myślisz że jest w stanie zapędzić sie tak daleko? :P

kto tam jego wie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój jest absolutnie przeciwny zabawkom erotycznym więc jestem zdana na jego łaskę 🤔 Później będą żałować że nie korzystali z bezpiecznego czasu kiedy nie może się zdarzyć ani niechciana ciąża ani przedwczesny poród 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, Natalia nie ma co sie abc, bo dla niej miejsce na pewno na Polnej bedzie. To jest szpital III referencji, czyli wlasnie do prowadzenia ciaz powiklanych, cukrzyc ciazowych, ciaz wieloplodowych itp.
Kobiety z fizjologia, ogolnie powinny sie kierowac na św. Rodzine albo do Raszei...

Pokoj skonczony 🙂 Aparat sie laduje 🙂

Ja jakos nie mysle szczerze mowiac, choc jak dzis zobaczylam ze niby 37 dni do terminu, tojakos mi przemknelo przez mysl... 🙂)

Ciaza powinna trwac tyle ile z zalozenia , 40 tc i koniec 🙂 Ale niestety tak dobrze nie ma.. Cieszmy sie ze nie slonie z nas, bo one to juz wogole maja przepierdzielone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza my poprostu wyluzowane jestesmy a poza tym sami swoi haha 😁
gadalam dzisiaj z kolezanka z pracy i mowila ze tak ostatnio gadala z laskami i stwierdzily ze moja mala bedze ksiezniczka bo mi nic nie brakuje mackowi nic i ze dobre geny sobie dobralam 😁 czyzby sugerowaly cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Pokoj skonczony 🙂 Aparat sie laduje 🙂
Nie mogłaś włączyć do ładowania wcześniej? 😁
Ciaza powinna trwac tyle ile z zalozenia , 40 tc i koniec 🙂 Ale niestety tak dobrze nie ma.. Cieszmy sie ze nie slonie z nas, bo one to juz wogole maja przepierdzielone 😁
Ja się właśnie boję tego że po 40tc nie będzie końca.... ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Karolka, Natalia nie ma co sie abc, bo dla niej miejsce na pewno na Polnej bedzie. To jest szpital III referencji, czyli wlasnie do prowadzenia ciaz powiklanych, cukrzyc ciazowych, ciaz wieloplodowych itp.
Kobiety z fizjologia, ogolnie powinny sie kierowac na św. Rodzine albo do Raszei...


No w sumie masz racje Sandra 🙂 czyli dobrze robie, ze sie tam nie pcham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
I wyjęłam walizkę! na razie schowałam do niej podpaski poporodowe- ale to już coś 🤪

No to ześ zaszalała! 🤪 😁

Tosiaa dzięki za info 🙂 Pozdrów Mamusiaka od nas i informuj nas na bieżąco, co się z nią dzieje.
Ja już jakiś czas temu pisałam, że Mamusiak odstawiła leki przeciwskurczowe to nie zdziwię się, jak da pierwsza sygnał do rozpakowywania 😁

Doti, też jestem za tym, aby po porodach przenieśc się albo na inne forum albo coś założyć, bo tu jest jakiś lekki bałagan na forum, takie mam wrażenie 🤢 Jak już wszystkie się rozpakujemym to obgadamy temat 🙂

marylu345 napisał(a):
Przyszły tydzień na pewno się coś zacznie dziać. Ja mam zamiar trzymać mojego maluszka do września. Więc możecie korzystać i rodzić jako pierwsze 😁

Ja bym chciała tak do 15 września urodzić, bo mnie te wszystkie bóle, twardnienie brzucha już męczą 🤢 A jakiś czas temu przestałam myśleć o samym porodzie, aż do dziś 😁 Wystarczyło, że spojrzałam na tabelkę sierpniówek, że z 26 brzuszków 16 już się rozpakowało, to prawie biegunki ze stresu dostałam 🙃
Ja z seksem niestety muszę czekać. Ale niech no skończy się 37 tydzień... to sobie odbiję za te wszystkie miesiące posuchy 🤪

Emi, Karolka, moja teściowa siedzi teraz w Kaliszu 😁 Szkoda, że mnie tam z Wami nie będzie, bo bym z chęcią z Wami na jakąś kawkę lub spacerek wyskoczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
deira co za problem zawsze mozesz sie spakowac i dolaczyc do tesciowej na weekend i akurat sie spotkamy w 3 😁

To by się teściowa lekko zdziwiła 😁 Trochę się już jednak boję takich podróży, bo Natalka mogłaby się lekko wnerwić 😜 A jak M by się wtedy zdziwił jakbym z Kalisza wróciła z Natką na rękach a nie w brzuchu 🤪

Tak pisałyście ostatnio o tych przytulankach to sobie na allegro poszukałam z czystej ciekawości i znalazłam coś, co mi się szalenie podoba 🙂 Tylko czemu to takie drogie?! 🤢 http://allegro.pl/e-d-kocyk-przytulanka-wild-teddykompaniet-i2550446746.html

Marylu, już sobie wyobrażam, jaką furorę byś zrobiła na porodówce, jakbyś otworzyła walizkę a tam... jedynie podpaski poporodowe 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira może na tym się skończyć, jak się nie dopakuję. Bo mój M to pewnie nic ciekawego by mi nie spakował 😁
W ogóle jestem ciekawa czy na sali po porodowej ma się dostęp do czajnika żeby wodę zagotować. Bo nie wiem jak to tantum rosa rozrabiać. ,, Jej jakie myśli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...