Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Biedna Doti sie nastresuje tam...ale pewnie wiekszosc z nas bedzie miala z karmieniem podobne problemy...oby tylko Laurze zachcialo sie ciagnac cyca 🙂


No właśnie, jak nie jedno to drugie. Jak nie dolegliwości w ciąży to potem inne się pojawiają. Taki nasz los. Ale jak to mówią, człowiek wszystko zniesie. Mamy dla kogo żyć i wierzyć że jutro będzie lepiej 🙂

Jak mi to forum działa na nerwy, zero poprawy,wciąż to samo, muszę kilkakrotnie odświeżać stronę by móc odpisać. Wciąż jest napisane "ładuję"... Jak ja mu załaduję to.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Tosiaa nie ma czego zazdrościć 🙂 fajnie się mówi jak się jest już po.hihihihi

Nawet nie wiesz jakbym chciała jeden dzień mieć Jaśka w brzuchu 🙂 Zjadłabym coś dobrego, bo jak narazie cycowa dieta jest uboga w pyszności 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
Tosiaa nie ma czego zazdrościć 🙂 fajnie się mówi jak się jest już po.hihihihi

Nawet nie wiesz jakbym chciała jeden dzień mieć Jaśka w brzuchu 🙂 Zjadłabym coś dobrego, bo jak narazie cycowa dieta jest uboga w pyszności 😁 😁 😁


To masz rację 🙂 Trzeba sobie teraz dogadzać, póki można 🙂
Kurde nam babom dogodzić 🙂 jak jest brzuchol, źle bo ciężko i milion dolegliwości. Jak go nie ma, tęsknimy za nim itd 🙂 Zrozum kobietę 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
A tak poza tym, Twój Jasiek jest przeuroczy. Słodziak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ja dopiero teraz doceniam jak to fajnie było w ciąży 🙂 a najbardziej brakuje mi jedzenia 😁 😁 😁 😁
No i brzuch wszędzie można było ze sobą zabrać 😁


Ja nadal doceniam, dlatego nie napieram na poród, nie spieszy mi się,bo zdaje sobie sprawę, że potem będę zależna od tej małej istotki i może nie być kolorowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
dziękujemy 😁słodka kluska z niego 🙂
już niedługo Wasze, ale faaaaaaajnie, czas mega szybko leci 🙂


W przyszłym tygodniu już na pewno będę tulić moją kluskę 🙂 hihihihi
A tak poza tym, Twój Jasiek ma miesiąc a już tak ładnie główkę podnosi. Silny chłopak ! Kurde jaki słodki, napatrzeć się nie mogę, ale bym całowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda - nam sie nie dogodzi, ciagle jest cos nie tak 🙂 teraz dzieciaczki nas kopia, to zle, bo wnetrznosci bola, a jak sie malo ruszaja to tez zle, bo nie wiadomo, czy z nimi wszystko ok 😁 ja wyjda z brzuszkow, to bedzie zle bo placza, albo nie chca cyca ciagnac... biedni nasi faceci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie tesknilam i nie bede tesknic za brzuchem.. choc czasem milo jak mozna poobserwowac jak faluje 😉
Ale zdecydowanie wole dzieci na zewnatrz 😉

Lala jak ma niski cukier, to dlatego tak jej kiepsciutko idzie z tym ssaniem. Jak jej unormuja to powinno byc ok.
No i mam zestresowana.. miejmy nadzieje, ze szybciutko sie uporaja 😉

Kurde, coraz bardziej nerwowa jestem ;//

Ehh i do tego sobie tak mysle, bo Darka kuzyn wpadlna pomysl zeby mojej tesciowej remont zrobic i chyba musze wybic mu z glowy ;// bo raz, ze dopiero co rzucalam kase na wakacje tesciowki..Co prawda tylko 100 sie dolozylismy, ale teraz mam wydatki na wyprawke dla malej,na wyprawke dla Nadii, na jej urodziny... i niech spadaja ;// Co my pieniedzmi sramy do jasnej ciasnej...
A dwa mieli robic ten remont 1,5 tygodnia temu ;// a nie teraz sie obudzili...

Moze zaraz wyjdzie tak, ze Darek bedzie mial opieke nade mna.. i bedzie siedzial u tesciowej. A to taki kuzyn wspanialy, co do 3rz swojego dziecka nawet nie przebral ani nie wykapal, bo uwaza ze to rola kobiety.. i nie pomaga jej kompletnie w niczym... i zdziwiony ciezko, jak moj maz np. wychodzi z Nadia na spacer, albo na zakupy jedzie... 🤢

Ja sobie jakos ogarne temat, bo z Nadia odebral nas ze szpitala i chodzil do pracy od razu po 12 h. i jakos przezylymy, ale skoro chce wziac opieke tym razem nade mna, to niech siedzi z dupskiem w chacie i przy dzieciach pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ja miałam parcie na poród, ale byłam 2 tyg po terminie jak mnie ruszyło 🙂 pewnie kulałabym się do zimy 😁 ale miałam sprawdzaną czystość wód bardzo ''brutalnie'' i po tym wszystko poszło 😁


Tak, wiem, pamiętam, bo czytałam też czasami Wasz wątek i już sama mówiłam, Boże kiedy ona w końcu urodzi 🙂 Jasiek był bardzo wyczekiwany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem,że będę za brzuszkiem tęsknić,bo podoba mi się on 😜 😜 Wogóle podoba mi się jak wyglądam z brzuchem, zero stresów, że jak się usiądzie to jakaś fałdka, wałeczek 🙂 hihihi
Ale z drugiej strony......Chce już założyć moje dżinsy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
On uwielbia na brzuchu, pewnie dlatego wyćwiczył głowę, ale i tak ciągle lata mu jak pijana 😁 😁
Coli mi się chce, normalnie zabiłabym 🙂


Ja dziś wypiłam i miałam mega zgagę.hihi
A nie możesz np odciągnąć mleka, napić się coli i dopiero po paru godz karmić z piersi? Nie wiem,nie znam się ile czasu trzeba by ten gaz się ulotnił.hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie jakas dziwna odwrotnosc.. 🙂) Wchodze w jeansy, w ktore nie wchodzilam od roku przed ciaza heheh 🙂)

Ale nie lubie brzuchola 😉) Stan ciazowy dla mnie taki jest hmm.. nie wiem jak to nazwac w sumie... Jest bo musi byc i tyle, ale jakos nie celebruje 😉

Tosia, a nuz mu nic nie będzie 😉 Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.. jak wypijesz pol szklanki na pewno nic sie nie stanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ale zazdroszczę nooooo 😁
tego porodu, jak kładą Klucha na brzuchu, to jest najpiękniejsza nagroda 🤪

Wszystko przed nami 🙂 jest adrenalina 🙂 człowiek tylko myśli,byleby urodziło się zdrowe i bez komplikacji.
Wygazuj tą colę i spróbuj, może akurat 🙂 Choć łatwo mi teraz mówić, pewnie też będę wolała przecierpieć to,niż patrzeć jak maluszek cierpi z bólu

Sandra,pewnie przez to, że w ciąży unikasz słodyczy i schudłaś z tłuszczyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na pewno.. piwsko odstawione, slodkie, fast foody 🙂
Dupa mi mega zjechala, rece i buzia schudla.. juz wczoraj mi gin sie pytal czy ostatnio nie schudlam, bo strasznie na buzi widac...

Tosia, to sie nie dziwie..tez bym odpuscila...

Choc bigosu na WIGILIe nie odpuszcze 😁 Z Nadia tez sie najadlam i nie marudzila bardziej niz zawsze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...