Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Deira po to tutaj jesteśmy żeby wysłuchać i doradzić... więc nie masz co przepraszać!! 😉
faktycznie jakiś dziwny ten gin... ;/ też bym się na Twoim miejscu wkurzyła... nie przejmuj się, będzie dobrze 🙂

ja jestem mega zła... w sumie to nie wiem czy na siebie czy na męża... niby pozwoliłam mu wybyć z domu na całą noc na te ryby ale teraz tego żałuje bo pierdzielca dostaje :/ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Deira, nie chce zle doradzic.. ale ja bym antybiotylu nie brala.. nie widze takiej potrzeby ;//
Postepowanie w szpitalu piwnno byc takie, ze jesli nie bedziesz miala wyniku negatywnego z posiewu, a bedziesz miala rodzic naturalnie antybiotyk powinni ci podac...

a z tymze jesli jest cc to nie ma potrzeby, to ma racje. maluch nie przechodzi prez kanal rodny i nie ma mozliwosci zalapania , nawet jesli mama jest nosicielem....

ale namieszal ci gamon w glowie ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂
Sandra, to jeszcze na koniec pytanko - z tego co piszesz, to rozumiem, że dostałabym antybiotyk profilatycznie w szpitalu, jeśli będę jednak rodzić sn, a nie będę miała wogóle żadnego wyniku na paciorkowca, bo takiego badania nie zrobiłam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, Karolka, jakby nie patrzec to wogole by nie mogli brac urlopu, bo caly rok sa ciezarne 🙂
Choc moglaby wyznaczyc zastepce, ktory nie pojdzie na urlop ;/ albo choc udawac, ze ja interesuje, ze nie masz kontynuacji zwolnienia...

Deira takie POWINNO byc postepowanie przy braku posiewu, ale czy kazdy szpital tego pilnuje.. to juz ciezko mi okreslic. Najlepiej zadzwon do nich na IP i zapytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
marylu345 napisał(a):
isa też nie wiem jak usunąć 😮 Może ktoś nam doradzi później. Na razie piszmy w jednym.:


napisałam do admina żeby jeden usunął... 😉 ten mój... więc mam nadzieje że to zrobi 😁

ok super 😉
napisz może u siebie w wątku żeby nie gratulowali tam. Żeby nie było bałaganu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę, już chciałam się kłaść od łóżka, ale stwierdziłam, że jeszcze rzucę okiem na forum, a tu takie wieści!!!! 🤪 🤪 🤪
Od razu mi się humor poprawił 😁
Tak czułam, że nam sie Emaleth w kolejkę wciśnie 😉
Ona ostatniego posta napisała o 17.40 🤪 Aż mi się wierzyć nie chce, że tak szybko to poszło 🤪 Tylko takich porodów nam życzyć 😁

sandroos napisał(a):
Deira takie POWINNO byc postepowanie przy braku posiewu, ale czy kazdy szpital tego pilnuje.. to juz ciezko mi okreslic. Najlepiej zadzwon do nich na IP i zapytaj 🙂

Sandra, dzięki za radę. Tak właśnie zrobię, zadzwonię do szpitala, a narazie wstrzymam się z tym antybiotykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszlo jej jak ta lala 🙂)

Ooo wlasnie dzwonila kumpela ze szpitala i dostane witaminki K i witamine D 🙂 Choc przy Nadii nie podawalam K, bo ponoc czesto brzuszkowe problemy powoduje...

A najjepsze, ze jej opowiadam , ze mam talkie przebpoje z morfologia... to mi mowi, ze mi wtsle Sorbifer...aja tego cholerstwa w 6 aptekach dostac w Poznaniu nie moglam.. ale teraz juz za pozno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Deira a może prywatnie zrób tego paciorkowca?

Też taką opcję biorę pod uwagę, tylko muszę jakiegoś gina znaleźć, który mi pobierze materiał do badań.

Teraz już naprawdę się zwijam do łóżka 🙂 Dobranoc, kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...