Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka- tez kupie ten plyn, to wygodniejsze w szpitalu niz tantum rosa czy robienie naparu z kory, a w domu sie zobaczy, jak nie bedzie strasznej rany to samo sie zagoi a jak nie to wysle sie meza do apteki 😁

Emma- pewnie ze bede tanczyc, po to tam ide 🤪 a tak na powaznie to sie zobaczy, jak bede sie czuc jak teraz to moge tanczyc do rana, trzeba poszalec bo przez pierwsze miesiace pewnie tego nie bedzie...
Co do zakupow dla Maluszka to polecam allegro- wiekszosc rzeczy mozna kupic duzo taniej bez wychodzenia z domu i jeszcze Ci przyniosa wiec nie trzeba niosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tynialam ostro, az pozniej 3 dni nie moglam sie ruszyc 😁 😜 tylko cos dziwnego mi sie wtedy stalo, bo jak poszlam do toalety to cale gacie mialam mokre jakby mi jakies wody odeszly 😮 😮 wystraszylam sie strasznie, godzinke posiedzialam i poszlam jeszcze raz zobaczyc czy cos sie dzieje, ale juz bylo ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka a Ty jakos w czerwcu była no nie? Ja to się teraz boję po tym szpitalu szczerze mówiąc...pojdę na połgodinny spaer brzuch mnie taak ciągnnie jakby chciał pęknąć a co dopiero by było po takich szaleństwach...a poza tym to już będzie 35 tydzień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jak się dzisiaj czujecie? Ja padam przez ten upał 😞 Wyszłam na chwilkę na podwórko powiesić pranie i ledwo doszłam do domu 😞 Normalnie z tego upału kręci mi się w głowie i jest mi słabo 😞
Emma i Danusia podziwiam Was za odwagę z tymi weselami. Ja bym już nie dała rady. Pójdę na krótki 20 - 30 minutowy spacerek z Mikołajkiem i ledwo wracam do domu więc na wesele to tym bardziej nie dałabym rady iść. Na dzisiaj zaplanowałam sobie ciąg dalszy prania teraz piorę wszystkie grzechotki i zabawki z materiału po Mikołajku bo On się tym już nie bawi to będzie już czyściutkie czekało na dzidziusia 🙂 I mam zamiar uprać gondole ale nie wiem czy w ten upał dam radę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Ty bierzesz jeszcze ten tardyferon czy cos no nie? A m nie zapisał żadnych tabletek tylko dieta dieta dieta...Kupiłam sobie sama żelazo z femibionu i tablety z buraka i codziennie przynajmniej raz jem kawał mięcha (chociaż nie mam ochoty) i jem surówkę z buraków i natkę...Ciekawa jestem czy się coś pooprawi przez 1,5 tyg. bo w środę idę zrobć wyniki przed czwwartkową wizytą. o tylko morfologię trzeba zrobić no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze robie morfologie i mocz, ale tylko dlatego, ze mam problemy z bakteriami w moczu i czeste zapalenia... To dobrze, ze jesz buraki i natke, bo zelazo z pozywienia lepiej sie wchlania do organizmu 🙂 Ja biore ten tardyferon i mozliwe, ze on tez mi sie zaczal lepiej wchlaniac, bo wczesniej bralam go przed snem, a powinno sie godzine przed posilkiem na pusty zolądek, no i zwiekszylam z 1 tabletki dziennie na 2...
teraz w czw musze zrobic jeszcze badanie na hiv 😮 ostatniona wizycie mialam pobieramy wymaz na badanie na paciorkowca - jestem bardzo ciekawa co wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny 🙂 ale dziś się rozpisałyście hehe, ale zaległości nadrobione 😁
Ja idę na wesela 29.09 o 06.10 mam kilka kiecek i tunik ale jeszcze nie wiem w co wejdę za miesiąc hehe 😁 Do kościoła pójdę w szpilkach 8cm ale są baaaardzo wygodne, wcale nie czuje się, że są na obcasie /mam nadzieję, że nogi mi nie zaczną puchnąć/. A po kościele, życzeniach i toaście na sali przebiorę na balerinki, chcę kupić jakieś z kokardką czy cyrkonią z przodu, żeby choć troszkę eleganckie były. Na pierwszym weselu będę się oszczędzać i zatańczę może co godzinkę jeden taniec ale na drugim weselu planuję bardziej zaszaleć/w granicach możliwości kobiety w ciąży/, bo to będzie 2tyg przed terminem więc może tańcami uda mi się troszkę przyspieszyć poród. No ale.... plany planami a Zuzka może i tak wszystko pozmieniać 😁

Ja całą ciążę miałam rewelacyjne wyniki ale teraz się obawiam 😞 W piątek lub poniedziałek idę zrobić badanie krwi i moczu i już się stresuję, co mi wyjdzie 🥴 ostatnio często mi jest słabo i w głowie mi się kręci i taka osłabiona jestem. Do tego te mdłości i wymioty i brak apetytu 🤨 Ale staram się jeść dużo owoców i jogurtów, to mi najlepiej ostatnio odpowiada 🙂

Miałam się zabrać dziś za pranie ubranek ale zostawię to na inną pogodę, bo przy tych upałach wymiękam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania- popieram, jak wesele to wesele, trzeba zaszalec 🙂 ja przed ciaza wolalam buty na obcasie wiec na wesele tez chetnie zaloze obcasy, no chyba ze do tego czasu nogi zaczna puchnac, ale jak bedzie tak jak teraz to luzik 🙂
Ja wlasnie skonczylam na dzis pranie, prasowanie, ukladanie w szafkach, segregowanie i sie zmeczyłam, ale robilam na okraglo od 8 rano wiec prawie 12 h, no a w miedzyczasie obiad, jakies sprzatanie, weic teraz relax 🙃
Kurcze a moja ginekolog straszyła mnie zastrzykami przy hemoglobinie 11,9 😮 jak czytam co piszecie to dochodze do wniosku ze ona jakas nienormalna jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...