Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też bym chciała żeby było już po. A tu przyjdzie mi kibicować Wam wszystkim i pewnie na końcu zostanę na tym forum sama, bo Wy będziecie mieć maluszki przy sobie i co innego będziecie miały w głowie 😆 Ja mam termin na koniec października więc jeszcze szmat czasu 😞 strasznie wolno w tej ciąży czas płynie...
Fajnie, że poruszyłyście temat ubierania dziecka. Ja jakiś czas temu miałam straszny koszmar: śniło mi się, że jest połowa listopada i wystawiam synka w wózku na balkon, żeby go najpierw powerandować trochę. Ale jakoś nieumiejętnie go ubrałam, bardzo zmarzł i...
No i od tego czasu mam schizę i cały czas się zastanawiam jak ubierać takiego malucha na zimę na spacer. Dostałam do wózka taki gruby śpiwór z owczej wełny, ale co pod niego jak będzie listopad? A jak przyjdzie prawdziwa zima i będzie koło zera? Sama nie wiem czy ten śpiwór jest sensowny, czy nie lepiej schować go na dno szafy a nie kupić jednak jakiś ciepły zimowy kombinezon. Doradźcie prosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gofer, ja tez mam termin na koniec pazdziernika, takze najwyzej zostaniemy razem 🙂
Tez mam jake cos od tesciowej z owczej wełny do wózka i tez nad tym myslałam w co ubrac dziecko zeby w to go wsadzic i zeby sie zapielo- jedynie jakis dres, a na gore koc albo kołdre. no ale wygodniej chyba by bylo kombinezon i na to koc albo kołderke, sama juz nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, to u Was w tym tygodniu beredzie wysyp dzieciaczków 🙂 fajnie, oby nam tez przeleciało..

Ja tez mam kobminezoniki tylko myslalam ze w tym baranie bedzie wygodniej i cieplej, zobaczymy, licze ze w tym roku bedzie jak w zeszlym- listopad sloneczny i babie lato 🙂 chociaz ten poczatek spacerow nie byl taki zimny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, oby i u Ciebie szyjka zaczela sie rozmiekczac i skracac bo to zaczyna sie kilka tyg przed porodem wiec fajnie by bylo jakby powoli cos zaczynalo nsie dziac.

Kurcze, a ja tak sie zastanawiam bo jakis czas temu pisalyscie ze macie skórcz b-h, a u mnie zero jakichkolwiek skurczy przepowiadajacych, moze to jakies nienormalne? boje sie ze beda mi porod wywolywac bo samo sie nie zacznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia nie kazda musi miec te skurcze, tak wiec spokojnie 🙂

ja mam alantan krem, ale czytalam gdzies, ze masc jest lepsza, bo bardziej tlusta i lepiej chroni pupcie 🙂

Danusia jak sie okaze, ze u mnie nic sie jeszcze nie dzieje, to bede musiala wziac sie za mezulka - podobno to najlepszy sposob 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, dzieki za odp

a moze liscie malin i olej rycynowy- ale jakos boje sie sraczki 😲 chociaz jak bylam 2 lata temu w szpitalu na laparoskopi 2 lewatywy na mnie nie podzialaly, gdybym sie przyznala mialabym trzecia takze taki olej pewnie tez nie podziała, albo znajac moje szczescie dostane sraczki na porodówce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śledziłam Wasze forum od rana i któraś napisała ,że jak Doti miała 5 cm rozwarcia to zaraz mieli podać jej oksytocynę. Zresztą jak wróci do domu z maleństwem to na pewno ze szczegółami Wam opowie jak było 🙂
A Ja dzisiaj rano musiałam zrobić grupę krwi bo poprzednio jak robiłam to oryginał chyba został w szpitalu bo nie mam w domu więc musiałam zrobić jeszcze raz. Dobrze ,że teraz się zorientowałam bo na grupę krwi czeka się aż tydzień... Moje dziecko dzisiaj robi strajk i jak wstał o 8 rano tak nie chce iść spać 😞 Do tego mój M jest do 18 w pracy więc jestem zdana tylko na pomoc moich rodziców. A Mikołaj jak na złość jest dzisiaj marudny i ma o wszystko pretensje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...