Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia to widzisz, niby to rozwarcie, krótka szyjka,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😉mi też lekarz mówił że powinnam mieć szybki poród, w sumie to u nas z tymi szyjkami i rozwarciem to tak samo jest 😉 To kiedy się umawiamy na rodzenie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe, czy ja mam te hemoroidy.. jakoś nie czuję ??? nie wiem.. aczkolwiek wiem, że to bardzo dokuczliwe i bolesne czasem.
A z tym śluzem to mnie uspokoiłaś Kasieńko.. nie widziałam już momentami, czy to nie grzybica.. 🤨 i myślałąm sobie.. jeszcze teraz na koniec ciąży mi się trafi, porażka by była.
Ale fajnie macie, że już macie rozwarcie i mówią Wam o szybkim porodzie. Ja prawdopodobnie cały czas zamknięta (tak było na ostatniej wizycie), wiec tylko pozostało mi czekać. Zobaczymy co przyniesie los 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak samo myślałam, że jakaś grzybica mnie dopadła, ale lekarz uspokoił, że tak ma być. Jeśli nie ma świądu, pieczenia itd to to jest ten normalny w ciąży śluz 😉
A hemoroidy jeszcze mi nie dokuczają, tzn nie czuję ich. Mam nadzieję, że to się nie zmieni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie Kasiu zaniepokoiło to, bo raz czy dwa razy coś mnie jakby zapiekło i wtedy mówię kurde.. masakra grzybica sie przyplątała, ale..podmyłam sie i było spoko i na drugi dzień i następne nic sie nie działo, wiec odpuściłam.. i po jakimś może miesiacu czy kilku tygodniach znowu drugi raz sie zdarzyło takie chwilowe pieczenie.. i znowu podmyłam się i potem, ostatnio już nic się nie wydarzyło i nie wiem może powinnam jednak zapytać lekarza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie lekarz jak badał to mówił że konsystencja, barwa śluzu nie wskazuję na jakieś zakażenie, pytał tylko czy odczuwam jakiś świąd i pieczenie 🥴 ale nic takiego nie mam ale kurcze wiadomo to tak gołym okiem... 🤨jakbym wcześniej pomyślała to bym podpytała o ten posiew ☺️ Dziewcinka lepiej podpytaj swojego gina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja wlasnie powrocilam 🙂 spelnilam wlasnie najwiekszy kaprys w zyciu...PRZEDLUZYLAM SOBIE RZESY 😁 i jestem zachwycona, wyglada to naturalniei nawet nie musze sie malowac!do tego zrobilam sobie pedicure i henne na brwi i regulacje i czuje sie tak mega kobieco jak dawno sie nie czulam! w koncu od dluzszego czasu zrobilam cos tylko dla siebie 🙃 jak dam rade jakos sama zrobic sobie zdjecie oka to wrzuce 🙂 Blanka chyba wiedziala, ze to czas tylko dla mnie, bo grzecznie spala przez 3 godzinki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka - ja Ci najbardziej zazdroszczę tego pedicure i regulacji brwi 🙂 mi by się też przydało!! hehehe A ja rzęsy sobie przedłużałam, ale tak jednorazowo - na ślub. Na początku pani od makijażu namawiała mnie na przedłużenie takie na stałe, ale potem jak zobaczyła moje naturalne to sama stwierdziła że nie warto, bo mam długie i podkręcone. Mogłyby być tylko jeszcze trochę gęściejsze i ciemniejsze, ale tusz do rzęs wystarcza mi całkowicie 😜

Kasia - super że u lekarza wszystko ok 🙂 zanim się obejrzymy, to kolejne foty małych szkrabów będziemy tu oglądać!! Jak Wy takie już gotowe 😜 heheh
Ja w poniedziałek się dowiem, czy mi się coś tam pootwierało, bo nie ukrywam - też chcę mieć szybki poród 🤪

Ja teraz zabieram się za szamanie warzywek 🙂 pospałam kilka godzin i obudziłam się straaasznie głodna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa to zalezy jak ci rzesy wypadaja, bo to jest klejenie rzesy do rzesy i wtedy naturalnie niektore wypadaja i trzeba nawet pojedynczo czasem uzupelniac 🙂 zobacze jak mi sie bedzie w tym "chodzilo" i moze bede regularnie uzupelniac?! 🙃 a na pewno chce na lato!
Łajsoka moj maz jak posluchal co ja musze przed porodem zrobic to stwierdzil,ze chyba na wojne sie wybieram 😁 bo tak sie przygotowuje a ja mu powiedzialam, ze chce, zeby Blanka jak na mnie pierwszy raz spojrzy miala dobre wspomnienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się utrzymały przez ok 4 tyg. albo nawet trochę dłużej bo po jakimś czasie się zorientowałam że zaczynają wypadać razem z naturalna rzęsą. Ogólnie jest to dość kosztowne dałam 200zł 🤢 dostałam kaskę żeby wydać na siebie i tak też zrobiłam ale efekt naprawdę powalający 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...