Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Netinetka to super ze masz tyle mleka 🙂 ja to moge chyba tylko o tym pomarzyc ale nadal walcze tylko juz mam takie mysli zeby przestac karmic piersia bo i tak tam jest niewiele mleka moze 20ml z dwoch... niektore poprostu beda miały ten pokarm a niektóre nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie wiem co to moze byc ale Kacper znowu teraz zwymiotował. Zachowuje sie tak jakby byl glodny wiec daje mu jesc i je tak łapczywie i nagle zwymiotował. I znowu piszczał że chce jeść więc zjadł 50ml i poszedł spać. wczoraj było podobnie wieczorem tylko bolal go brzuszek i wtedy zwymiotował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ja na poczatku w ogole nie mialam pokarmu i bylam zalamana, ale pewna polozna z kliniki gdzie rodzilam porozmawiala ze mna super, wytlumaczyla co i jak, nauczyla masowac cycki i jakos z dnia na dzien bylo lepiej, dlatego uwazam, ze moze warto skorzystac z poradni laktacyjnej?!?! jak to nic nie da, t przeciez nie tragedia , tyle dzieciakow zyje na mleku sztucznym 🙂
ja mam takie doly czasami, ze...brakuje mi pracy, ze jestem za kogos w 100% odpowiedzialna, ze nie wiem czy wszystko robie dobrze.... ech.... 😞 tak jakos mi sie czasem zbiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, cieszę się że udało Ci się w końcu Emilce pomóc. Najgorzej jest jak dziecko płacze a my nie wiemy co mu dolega, mówię tu o tym krzykliwym płaczu. Tak mi się przypomniało jak teść mój opowiadał że brat mojego męża też chlustał po urodzeniu bardzo, do tego stopnia że rósł na długość a wagę miał cały czas taką samą. Mieli go operować, ale poszli prywatnie i Mały dostał 5 zastrzyków penicyliny, już po 3 było dobrze. Najwidoczniej miał jakieś zapalenie i to mu pomogło. Jak widać w służbie zdrowia nic się od 25 lat nie zmieniło. Trzeba iśc prywatnie, żeby coś pomogłi.
Mnie czasem też przytłacza ta odpowiedzialność za tą mała istotkę. Mąż w pracy a Mała praktycznie cały dzień pod moją opieką. Ale macierzyństwo mnie cieszy od momentu kiedy dali mi do pocałowania Mała na sali operacyjnej 🙂 Tylko szkoda mi że te dzieciaczki tak szybko rosną i te chwile tak szybko mijają.Netinetka to ładnie Twoja Blanka opróżnia Ci cycuszki. Jeszcze nie zdarzyło się żeby Pola opróżniła mi cycek do końca. Ona to je często a mało. Czasem przyśnie przy cycu, położe ją, wydaje się że twardo śpi a za 5 minut się budzi i dalej głodna. Ogólnie to dużo czasu spędzam w fotelu na karmieniu. Dziś ją mierzyłam i ma z 56 cm, a waży 4025g. Teraz powoli chowamy ubranka na 50 i zaczynamy zakładac na 56. Niby na długość dobre ale wszystko za szerokie.
Wysa, trzymam za Ciebie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂

Kasia - Emi jest przesłodka 🙂 śmieszka mała 😁 i rzeczywiście mocno kudłata 😜
Radzia - powodzenia na diecie 🙂 ja za szybko niestety do ćwiczeń nie wrócę, ale patrząc po tym ze już mam wagę sprzed ciąży, a jem dietetycznie bo karmię i dużo chodzę na spacerki, to liczę na to że jeszcze trochę i będę miała figurkę jak się patrzy 😁 (oby na marzeniach się nie skończyło 😜)

Całuje Was mocno i lecę spać, bo jutro wcześniej wstajemy 🙂
Jutro ze Szczecina przyjeżdża moja Mama z Ciotkami - Grzesiek się śmieje że szykuje się zjazd czarownic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa Nutramigen nie jest na chlustnie, po tym preparacie dzieciaki moga bardziej chlustac, bo to jest bardzo wodniste.
musimy zageszczac je nutritonem, a do tego w aptece mammy robione lekarstwo dla Emi - gasprid.

Magda - Jasiu jaki przystojniak, a ta dziureczka w bródce 😉

No i znowu nic nie zrobie... Malutka oczka szeroko otwarte i usmiech od 6 rano 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Madziocha dziekuje za trzymanie kciuków 🙂
Kasiaa my już wcześniej podawaliśmy Nutriton i miał zaparcia dlatego zrezygnowałam.
Kurcze Kacper ostatnio nie robi kupek z grudkami a przeciez powinny byc po mleku mdyfikowanym prawda? czy ja zle cos jem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
Jasiek zarąbisty 🙂 i ten irokezik na głowie 🤪
Kasia - fajnie że Twoja Emilka już taka pogodna - dobrze że wszystko się układa 🙂 oby niedługo wszystkie nasze majowe dzieciaczki były takie pouśmiechane 🙃
A ja właśnie nogą bujam bujaczek z Małą i próbuję zjeść śniadanie 🙂 i czekamy na Czarownice ze Szczecina 😜 hehehhe
A co do moich kg sprzed ciąży - waga wróciła, ale figura niestety nie 😞 brzuszek wisi, fakt że mniej ale wisi 😞 biodra szersze, uda masywniejsze 😞 dlatego daleko mi jeszcze do ideału... Ale pracuję nad tym 🙂

Miłego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wysa ja tez się bałam, wczoraj był ten "pierwszy raz"... i mąż sie tak postarał że naprawde było lepiej niż się spodziewałam 🤪 i nic nie bolało... 🤪 i nic mi sie nie rozciekło po tym 🤪
A co dow agi to mi do wagi sprzed ciąży brakuje prawie 9 kg... a do mojej idealnej wagi jakieś 20 kg więc mam co robić przez dłuższy czas... nie wiem tylko jak sobie zorganizowac czas żeby codziennie ta godzinkę na rowerek wygospodarowac... bo spacerki to swoją drogą 😆 Trzymajcie kciuki żebym chociaz do tej wagi sprzed ciązy wróciła zanim mi się dieta znudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...