Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
moja Mycha leży u mnie teraz na ramieniu i się śmieje 🙂 więc ze tylko jedna ręka w użyciu będę pisać krotko 🙂
Izulka - życzę, aby Twoja siostra dzielnie się trzymała! Najważniejsze ze jest pod opieka lekarzy.. ale biedna się na pewno wymęczy 😞 dzidziuś tez 😞
Co do smoczków to ja tez mam te silikonowe z TT i myślę ze Malej kształt nie odpowiada.. jak będę kupowała następne to pomyślę o innych... avent odpada bo są takie same jak TT..
A my na spacer dzisiaj idziemy pomimo brzydkiej aury 😉 a raczej na wycieczkę do Media Markt po zdjęcia Aluni bo są już do odebrania 🙂 mam nadzieje tylko ze będzie spala... w nocy dużo gaworzyła - to chyba z tęsknoty za Tatą 😉 ale może dzięki temu mocno zaśnie i obejdzie się bez awarii w sklepie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojej Izulka wspolczuje Twojej siostrze. Życze dużo sił i zdrówka !

Co do smoczków, to my tez mielismy problem, bo Emi wypluwała,ale wiadomo, ze dzieci butelkowe maja potrzebe ssania. Kupilismy kilka smoczków i odpowiada jej taka kuleczka silikonowa z canpol babies... jak to kiedys smoczki były. Teraz to cały czas smoka chce 😜

U nas tez brzydka pogoda, tak wiec wybieramy sie do wujaszka Emilki 🙂

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Powoli będę doczytywac i odpowiadać...
Jak tak piszecie o smoaczkach i ze Wasze maluszki nie chcą... ja sobie nie wyobrażam, Mateusz zassał zaraz w drugą noc smoka i u nas to jest wybawienie od płaczu... bardzo lubi smoczka i naprawde u nas działa cuda... ale jak wasze dzieci sa na cycku to pewnie że wola mieciutkie cycusie niz gumowe smoki... też bym wolała...
Łajsoka ale przystojniak będzie z Oliwusia na chrzcinach... a u nas nie ma takiej tradycji że chrzestni kupują ubranko... my sami kupujemy, ale u nas chrzciny dopiero w sierpniu...
Izulka bardzo mi przykro z powodu siostry, mam nadzieje że wszystko będzie w porzadku i dzidzia przyjdzie na świat cała i zdrowa, choć pewnie malusia...
A my dzisiaj w odwiedziny do mojej "kochanej" teściowej jedziemy... a Mały chyba wie że mi się nie chce bo spi już ponad 4 godziny co mu się rzadko zdarza i nie ma zamiaru się budzić... o coś własnie stęknął... czyli koniec spania bliski 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Kochane! Przekażę Uli że Majóweczki też będą kciuki trzymały 🙂

Ja właśnie też kupiłam taki smoczek lateksowy - taki jak to kiedyś były 🙂 ale znalazłam z tommee tippee i się nazywa cherry bo faktycznie ma kształt wisienki 😆

Kwasiek dopiero teraz zobaczyłam że z Lublina jesteś, ja co prawda mieszkam obecnie w Anglii ale moje rodzinne miasto to właśnie Lublin 🙂 a mogę wiedzieć w któym szpitalu rodziłaś?

A no i pytanie do mam karmiących mlekiem modyfikowanym - ile kup robią Wasze bobasy na dobę ? My jesteśmy właśnie w trakcie zmiany mleka bo choć nie mieliśmy problemów i Małej smakowało to nie ma takiego w Polsce więc na urlopie byłby problem. Teraz kupujemy Aptamil który jest odpowiednikiem Bebilonu i mam nadzieję że będzie ok 🙂 Maja robi jedną kupę na dzień i zastanawiałam się jak Wasze pociechy i czy po nowym mleczku się coś zmieni 🥴
Buziaki dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejciu jaki śliczny Hałabała 😉 jaki buziolek czyściutki 🙂 a mój Kacper ma tyle krostek że szok a jutro chrzciny 😞 soda oczyszczona mu chyba zaszkodziła bo zamocny roztwór zrorbiłam bo chciałam potówki zlikwidowac to teraz mam eh 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka, rodziłam na Jaczewskiego 🙂 opieka fajna, na kilkanaście położnych tylko dwie były wredne, a resztę można byłoby na rękach nosić 🙂 zadowolona bardzo jestem. No ale rodziłam przez cc, więc mam ciut inne doświadczenia, niż miałabym po sn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek moja siostra strasznie się bała porodu ze względu na znieczulenie (a właściwie jego brak) i opiekę położnych i zastanawiała się w którym szpitalu rodzić, no ale wyszło na to, że też będzie mieć cesarkę na Kraśnickich bo tam właśnie pracuje ginekolog która prowadzi jej ciąże. Ale fajnie że jest ktoś z Lublina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ale śmiesznie Mateuszek wygląda w tej niby-czapce.

Ja na razie nie kładę się spać bo czekam na karmienie, choć padam już ze zmęczenia. Jak Mała się nie zbudzi to zrobimy budzenie. Kurcze Polka po raz pierwszy ma jakąś straszną wysypke na polikach i na uszach, to chyba alergia i tak podejrzewam, że może przez tą szklankę mleka na którą się pierwszy raz skusiłam 😞 No nic, odstawiłam od dziś całkiem nabiał, bo jeszcze przy okazji czytania o skazie białkowej w necie trafiłam na taką opinię że śluź w kupce jest oznaką alergii. A Mała robi od pewnego czasu własnie takie śluzowate kupki, rzadkie takie że się z pampersa wylewają. Zobaczę przez tydzień czy ta dieta coś zmieni.

Kasia proszę o tą suszarę na [email protected]

Pszczółka zazdroszczę że nie musisz już Alicji pieluszkować dodatkowo. Ja u Poli jakoś nie widzę poprawy. Boję się że zapakują mi ją w jakiś straszny aparat na lato 🤢

Izulka trzymam kciuki za Twoją siostrę i dziecinkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Mateuszek to debeściak!! Super wygląda 😁
A u mnie dziś nerwowy wieczór 😞 Mała się tak objadła po spacerze, że brzuch ją bolał 😞 uciszanie, masowanie, kołysanie itp trwało ok 3h.. a potem znowu płacz.. z głodu 😞
Aż jej nie kąpię dzisiaj bo boję się z takim pełnym brzuszkiem... normanie najadała się w ok 10-15 min a dziś jednego cycka ciagneła 30 min, a drugiego 20...
Madziocha - no bałam się jak będzie z tym bioderkiem, ale na szczęście udało się ze jest ok 🙂 ale ciężko na "gołe oko" zauważyć czy jest poprawa czy nie.. chyba że umiesz wyczuć dysplazję przez to manualne sprawdzanie ruchu bioderka. Ja tam nie czułam żadnej różnicy, ale próbowałam 😜
na razie przysnęła a ja lecę spać.. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojciec Mateusz haha - super 🤪 Emi ma takiego samego smoka - jej ukochany 😁


Takie piekne nocki były.... A dzisiaj pobudka o 2 na mleczko i potem płacz - i do teraz (3:20) na raczkach u mamy... odładam Mała do łózeczka placz, do mojego lozka -placz.... no wiec stoimy przy kompie i słuchamy suszareczki 😁 😁
Podejrzewam, ze tez za szybko mleczko wypila - 1ooml - 10min 🤢

Madziocha, oby to nie była skaza. A z bioderkami musi byc ok - trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasiu współczuję... mnie Mateusz obudził przed 6-stą i własnie ani w łózeczku, ani w naszym łózku, jeśc tez nie chciał, chyba mu cos dolegało... wzięłam go do innego pokoju, przytuliłam i zasnął... ale ja już nie 🤢
A w ogóle tęsknię za Sab Simplexem, mam nadzieję że szwagier będzie słowny i wysłał nam to bo z nim to róznie bywa... a ten Infacol i Gripe Water niby mu pomaga ale moje dziecko jest jakies inne odkąd stosujemy te specyfiki... a wczoraj mi zrobił kupę na zielono... 🤨 i to u tesciowej... a ona powiedziała że dzieci robia zieloną kupe jak jest im zimno... to chyba jakas nowa teoria 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia koniecznie musze wyprobowac ten Sab Simplex.... tylko czy na e-bayu jest to ze sprawdzonego zrodla? a nie jakies lewe? 🥴

No tak zasnelysmy o 5 i przed 7 znowu pobudka 😮 i ta sama historia co w nocy - odkładamy do łózeczka - placz ; mamy ramiona - błogi sen 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu co do Sab Simplexa to powiem Ci tak, że pnoć jest Czeski i Niemiecki i ten czeski nie działa tyak dobrze jak niemiecki... ja nie wiem, nie próbowałam, ale tak mi mówiły dziewczyny na innym forum które uzywały i tego i tego... niby skład ten sam a jednak jest róznica... rozpoznasz je po tym że ten czeski ma na opakowaniu słonika a niemiecki nie, no i ten niemiecki jest droższy, kosztuje ok. 40 zł a czeski ok 20 zł... ja już miałam kupić ten czeski ale własnie uświaodmiły mnie dziewczyny i czekam na ten niemiecki... on u nas działal rewelacyjnie... Widaomo że na każde dziecko działa co innego, ale ja jeszcze nie słyszlałam opinii że ten niemiecki sab komuś nie pomógł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...