Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://nasza-klasa.pl/#profile/180341/gallery/album/2/108
Moretta specjalnie dla ciebie odblokowalam galerie na nk, wiec jakbys juz obejrzala, to daj dyskretnie znak, to zablokuje, bo niestety z przyczyn roznych musza blokowac dla niektorych osob 😠
zjadlam mcflurry i...cholera mam biegunke 😞chyba kara za to, ze wygonilam meza tak pozno po te lody 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co lekarz to inna opinia, jak ja mam dość takiego życia jak na "bombie" czekam, oglądam się, zastanawiam a co ma być to będzie i wtedy kiedy przyjdzie czas, juz mnie w....ia to , może sama się nakręcam,porównuję że u innych to np. jest tak a u mnie tao innaczej,więc pewnie żle itd. Jak bym sie nie odzywała przez kilka dni o ile wytrzymam ?to nie panikujcie może nie bedę czytać jak u was po wizytach i jakie opinie lekarzy to mi przejdzie ta szajba? 😉 człowiek sam sobie czasem dostarcza zmartwień a w koncu badał mnie lekarz i powiedział że jest dobrze,jak zacznę powątpiewać jeszczę w niego to nikomu nie będę wierzyć.haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór Pulchniutkie Kobietki 🙂

Widzę, że jeszcze niektóre walczą z wózkami. Powodzonka w takim razie i dobrego wyboru przede wszystkim. My kupiliśmy Quinny Buzz i też zobaczymy, jak wyjdzie w praniu, ale polecony, więc liczę na to, że rzeczywiście sie sprawdzi 🙂
Łajoska te kaktusy to mniam, mniam, ale dobre też są twistery owocowe, ale nie green. Lepsze są baardzo owocowe. 🙂 Aż mi się smaczek znowu zrobił 🙂
Ja dzisiaj jakaś smętna się zrobiłam, szczególnie na wieczór, ale był też tego powód. Mniejsza o to..
Postanowiłam się odezwać i nie smęcić Wam tutaj, moje Grubaski 🙂
Miłego wieczorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadłam lody 🙂 pychota 🙂
Kurcze ja też nie miałam żadnego posiewu 🤨 Ale nic ufam mojemu lekarzowi, ma najlepsze opinie , nawet ta położna też do niego chodzi bo mówi że inni to wogule żadnych badań nie zlecają..
Dajcie znać dziewczyny co tam u was na dole słychać po ty6ch wizytach 😉
Kasia fryzurka do gina musi być 😉

Lece już lulkać papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radzia zapytaj po prostu lekarza, nie ma co martwic sie na zapas 🙂
mi powiedziala, ze to badanie jest wazne, bo kobieta jak ma bakterie w pipce to moze nie odczuwac zadnych dolegliwosci, ale jak dziecko przechodzi przez kanal rodny to moze zalapac jakies swinstwo niestety, dlatego wlasnie jak cos wyjdzie to sie podaje antybiotyk, ale czy w trakcie ciazy sie leczy to nie wiem 🤨
kazdy lekarz ma swoje metody, moja na przyklad jest przeciwniczka robienia usg na kazdej wizycie, pomimo tego, ze czytalam, ze usg nie jest szkodliwe, ale coz poradzic, to ona studiowala tak dlugo medycyne 😜 wiec sprzeczac sie nie bede!
ja ma caly czas schize na punkcie zblizajacego sie porodu, nawet teraz jak dostalam biegunki, bo moja bratowa tak zaczynala porody....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie miałam zadnego posiewu i powinnam miec jeszcze jednego coombsa zrobionego. Ciekawe kiedy mam to zrobic skoro na wynik czeka sie tydzien w sumie jutro mam usg, a w srode wizyte u mojego gina to pewnie mi wypisze skierowanie, ale czy zdaze odebrac wynik to moze byc wątpliwe. I to Hbs jeszcze bede musiała zrobic nie lubie tak na ostatnią chwile wszystkiego załatwiac 😠 Acha i KTG tez nie miałam a to kazda powinna miec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia ja tez nie mialam ktg i narazie gin mi powiedziala, ze jakby co stam sie dzialo jakies skurcze w miare regularne to podjechac do szpitala i za darmo maja mi zrobic 😮 ale moja przyjaciolka miala robione czesto jak minal jej 40 t.c. a tu zadnej akcji 😆
radzia mam nadzieje, ze mi tez te lody zaszkodzily, bo jeszcze z tydzien musze miec "wolnego" zeby wszystko zalatwic co chcialam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moja noc to też koszmar , po tej wizycie wieczornej u lekarza byłam taka zdenerwowana a w nocy już mnie tak bolą wszystkie kości i każda pozycja do spania nie zdaje egzaminu.o 5;30 musiałam już wstac bo mały tak mi sie wiercił i nadal to robi,łapią mnie takie pojedyńcze bóle ale są rózne a to z brzucha a to z kręgosłupa , prze mnie tak czasem do dołu i tak naprawdę jest różnie ale jest to już dość bolesne.Miałam nie zaglądać w internet-ale ten brzuszek to jak nałóg 😉 Łajsoka,Kasiaa,Netinetka ,Radzia Madziocha jeszcze śpią pewnie a niech odpoczywają aby po zazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Grubaski 😉
ja w końcu nadrobiłam i mogę zacząć pisać 🙂 jak czytałam o tych Waszych wczorajszych smakach i lodach, to aż sama wycieczkę zrobiłam do lodówki i właśnie wcinam bakaliowy deser lodowy 😜
Ja w poniedziałek mam kolejne ktg i wizytę u gina to też go podpytam o te badania.. na hbs na pewno będzie dawać mi skierowanie bo to wymagają w szpitalu, ale nie wiem jak z tym posiewem..
Poza tym u mnie też się pojawiła kilka dni temu taka jakaś wydzielina, ale jest jej bardzo mało, więc raczej na pewno to ani wody ani nic... ale też będę go pytać.
Natomiast co do pozycji do spania i możliwości wygodnego ułożenia się w łóżku - u mnie też takich brak!! 😞
Kasia - daj znać później co u lekarza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...