Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Radzia - ładny ten Twój brzusio ale rzeczywiście inny jakiś.. moim zdaniem zdecydowanie się opuścił 🙂 idź na te lody i truskawki bo nie wiadomo kiedy będzie Ci dane jeść je jeszcze raz 😜 i jak coś to daj znać 🤪
A ja mam kolejny skurcz gigant 😞 i jem ciastka na pocieszenie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam was Ja właśnie jutro się wybieram do szpitala myślę że już mnie zostawią i podadzą kroplówkę .Wczoraj odwiedziliśmy jeszcze rodzinkę i myślalam że po przejażce coś się ruszy a tu nadal nic nadal cisza czasem słabe skurcze i tyle.Jak coś to wam napiszę eska .Pogoda u nas też pochmurna ale już nie pada.Wczoraj zjadłam 2 porcje lodów a dziś zajadam sie plackiem bananowcem .Ja będę rodzić sama jakoś nie jestem przekonana do tego aby był ze mną mąż poprzednio też byłam sama i jakoś to przeszłam.Już dziś dostałam takie nowinki że już jestem po porodzie a tu nadal nic.Wczoraj dowiedziałam się że moja kuzynka urodziła córeczkę chodż miała termin na 14 maja a urodziła już we wtorek i mnie wyprzedziła też brała ten foneterol co ja i jak go odstawiła to na drugi dzień urodziła ,a ja już 3 tydzień go nie biorę i nadal nic.Okej trzymajcie się brzuszki i już mamusie ze swymi skarbami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohydna pogoda od rana leje, aż na płacz zbiera, w ogóle to ja się ostatnio jakaś łaczliwa zrobiłam, wyję z byle powodu i dalej strasznie się boję. No ja od jutra od 4 rano to piątku po południu znowu sama 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też w końcu pada. Ja robiłam dziś ryż z truskawkami i trochę mam lepszy humorek 🙂
Monia, jak Cię to pocieszy to ja też boję się porodu. Tak bardzo że chciałabym bo możliwie jak się da opóźnić 🙂 może się uda urodzić po terminie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane !!!

Oj tak bardzo bym chciała żebyście się nie myliły ale niestety ja jeszcze w dwupaku 😞 w nocy myślałam że już się zaczęło a poźniej mi wszystko przeszło 😞 a najgorsze jest to że ja naprawdę myślałam że urodzę w terminie skoro obliczyłam wszystko sobie co do dnia 😞 Maja nie jest punktualna jak Mama - raczej cały Tato 🙂

No nic idę pomoc mężowi z obiadem 🙂 dzisiaj pyzy z mięsem będą 🙂 mam nadzieję że z pyzami nie ma jak z plackami ziemniaczanymi 😜 kicha by była tak na sam koniec jak by tych rozstępów jeszcze mi więcej przybyło 🙂

Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Madziocha pocieszyłaś mnie niesamowicie, bo już myślałam że tylko mnie takie myśli nachodzą żeby jak najdłużej pochodzić, choć nie ukrywam że ostatnio ciąża już mi bardzo "ciąży" 😁 więc na zdrowy rozum powinnam chcieć i jak najszybciej utulić niunię i jak najszybciej zakończyć tą uciążliwą już ciążę, a ja się tak boję porodu że chcę jednak jak najdłużej to odwlec 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotx ładny brzuszek 🙂
Izullka czyli tym razem moje przeczucia zawiodły 😞 myślałam że Majeczka już na świecie 😉 Mój syn też raczej nie będzie punktualny jak mamusia, raczej taki leniuszek po tatusiu 😉 chociaż mamy jeszcze trochę czasu, ale tak nie chciałbym przenosić, czekamy i czekamy i cisza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo w końcu ktoś sie pojawił 😉 ja też właśnie z tego powodu,że Oliwierek okaże się sporym kluseczkiem, też zawsze miał dużą wagę 😮
A mi meduza wyleciała jak sikałam i podcieram się tam a tu mi jakiś glut samowolnie wypływa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha ryż z truskawkami? Mniam... smaka zrobłaś...
Izulka pyzy? Jeszcze bardziej mniam... udusze Was!!!
Izulka to Ty masz jak ja... u mnie tez przed samym terminem wszystko przeszło... ale ja licze że mateusz jednak się urodzi w terminie czyli jutro jesli ma charakterek po mnie, bo ja księgową jestem i terminów sie trzymam jak mało kto... a jak się wdał w tatusia to własnie mówi "spokojnie mamusia, mamy czaaaaaaaas" i wyjdzie nie wczesniej niż za tydzien 😜
Monia a Tobie gwarantuję że za 2 tygodnie już nie będziesz chciała niczego odwlekać... te ostatnie dni jak się czeka to okropne są... 😉
Kasiu ja też jeszcze ciągle wydobywam z siebie resztki meduzy... może dlatego to tyle trwa, bo nie wyszła od razu cała... A co do brzuszka to my i dolegliwości i wszystko mamy podobne, nawet daty urodzenia zblizone więc wiesz kochana... dziołchy ze ślunska 😜
Powracają jakies skurczyki... oby sie jutro na KTG ładnie pokazały panu doktorowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wzięłam sobie już prysznica patrzę w lustro a tu na pośladach więcej rozstępów i jeszcze na udach jakaś krecha się zaczyna pojawiać 😠 brzuch na szczęście czysty, mam nadzieję że jeżeli jeszcze coś na nim wyskoczy to nie będzie tego dużo 😠 trzeba pomyśleć o jakimś kremie na rozstępy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka czyżbyś placki jadła? 😁 😁
A tak poważnie to mi też się więcej pojawiło na tyłku 😠

Fajne z nas gluty wypływają 😁 😁 Niech to już się kończy. Jak wracałam od teściowej to poczułam coś mokrego, znowu myślałam, że to wody, a tu proszę meduza 🤔

Ja Radzia chyba wszystkie dziołchy ze ślonska tak mają 😁
Radzia ja Ci dobrze życzę - niech te skurcze będą mega silne i jutro już zostaniesz w klinice 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...