Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem 😉
Zaglądam czy może nasze Madzie nie naskrobały czegoś w trakcie odchodzenia wód 😁 ale widzę cisza 😉
Ja powera dziś mam, normalnie nie czułam sie lepiej przez cała ciąże, skurczybyki jakoś nie atakują, bóle okresowe tez jakoś odeszły...korzystam pół domku już zdarzyłam wysprzątać, wstawiłam pranie i naczynia do zmywarki, przygotowałam zapiekankę, trzeba tylko piekarnik nastawic i czekac na pyszny obiadek 😉
a zaraz zabieram się do układania zimowych rzeczy, jak kurtki,plaszcze, szaliki itp, pozasysam je w worki, bo zajmuja mi duzo miejsca w szafie 🙂
To lecę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O Łajsoka to mi coś czuć zbliżającym się porodem!! 😁 Radzia też miała powera niedawno 😜
Ale przyznasz że cisza u nas straszna się zrobiła....
Ja skończyłam prasować już taką całkiem ostatnią stertę ciuszków dla Ali, teraz siedzę i podgryzam czekoladę krówkową i zbieram siły na poskładanie tego co poprasowałam 😁
Zaraz u mnie pranie skończy się robić więc śmignę na balkon porozwieszać i posćiągam to które jeszcze tam wisi 😉
A jak opróżnię kubeczek po kawie to też wstawię zmywarkę, bo już wszystko załadowane ale jeszcze kubeczek dorzucę 🙂
No a zimowe płaszcze i buty pochowałam kilka dni temu...
Wniosek? Łajsoka - idziemy z porządkami łeb w łeb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj łajsoka coś mi się wydaje że u ciebie dzisiaj syndrom "wicia gniazda".Więc nie będę zdziwiona jak jutro nam naskrobiesz że wypakowana jesteś HI HI 🤪

A Amelka czuje się bardzo dobrze.Już praktycznie nie ma kataru ale jest jeszcze za mała aby mogła być na antybiotyku 7 dni,więc musi brać 10.
Chociaż Amelka nie jet pierwszym dzieckiem to dopiero teraz uświadomiły mnie panie doktok że takie maluchy do drugiego miesiąca,jak złapią (głupi katar jak w naszym wypadku) to zostają w szpitalu.
Jak to człowiek się uczy przez całe życie.
Buziaki i przytulasy przekazane od ciotek majówek.
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znamy wiele stron gdzie możemy dostać próbki dla naszych kochanych Aniołków...
ale coś nam też się należy... znalazłam stronkę, gdzie wystarczy się zarejestrować aby dostać darmowe kosmetyki (próbki) między innymi do włosów... hihi mam nadzieje, że trochę pomogłam 🙂


http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?userid=1389
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki kochane, '
ale mi brakuje brzuszka 😞 😞 wchoze tylko na chwile i juz cos trzeba zrobic, ale pomimo tego, ze Niunia pochlania moj czas to i tak jest s u p e r 😉
Radzia gratulacje!!!!! ale teraz sie zacznie rozpakowywanie!!!!
Wysa Tobie rowniez gratuluje, dobrze, ze juz macie to za soba, a pozostalym Majoweczka zycze, aby jak najszybciej sie rozpakowaly- DO BOJU KOCHANE!
czy ominelam jeszcze jakas, ktora urodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki,
ja właśnie wróciłam. Byłam w pracy i u cioci, więc od rana na nogach. Aż się bałam tu wejść, bo myślałam że już wszystkie rozpakowane. Ja już się oszczędzam do piątku, mam nadzieję że nie urodze przed tym szpitalem, ale dziś tak mnie kłuje tam na dole jak nigdy.
Netinetka, fajnie że mimo że Mała zabiera cały Twój czas to i tak jesteś szczęśliwa. To musi być super mieć już tą Kruszynke przy sobie. A w Mateuszku Radzi to się zakochałam 🙂 taki śliczny.
Gratulacje dla Wysy, jej też nic nie dolegało, a nagle urodziła 🙂
Beatka, ucałuj Amelkę, i wracajcie szybciutko zdrowe do domku.
A Moni to też chyba dziś nie było.
Ciekawe kto nam wstawi tabelkę jak Pszczółka pojdzie rodzić razem z Łajsoką 😜
Łajsotka, Twoje porządki porodem pachną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka Kasie pominęłaś 😉 ona razem z Radzia wczoraj się rozpakowała. Jakieś przymierze dziołch ze śląska 😁 😁
Również ucałuj swoją księżniczkę od majowych ciotek 😉
Aaaa Coś Karolcia się nie odzywała... 🤔 czyżby też rozpakunek? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w ogóle to cześć dziewczynki, niewiele nas tu zostało, jak tak dalej pójdzie to do połowy maja się wszystkie wyrobimy 😁 ja dalej się boję ale próbuję się jakoś pozytywnie nastawiać. Ciśnienie mi znowu skacze, jak tak dalej pójdzie czeka mnie cc 😲 ciekawa jestem jak to będzie i ile po cięciu nas będą trzymać w tym cholernym szpitalu Już sama nie wiem jaki poród lepszy, jeszcze niedawno gotowa byłam zapłacić za cesarkę a teraz to już sama nie wiem 😮

Pszczoła dawaj to zdjęcie z naklejkami bo się doczekać nie mogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia Ty mnie nie strasz, ja się boję zaskoczenia 😁 na razie chyba żadnych dolegliwości chociaż dzisiaj jakiś taki dziwny ból całego brzucha, raczej u góry taki ściskający ale chwilę i przeszło 🥴 kurde ja nawet nie wiem jak to jest mieć skurcz i za każdym bólem zastanawiam się czy to było to 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej - pozdrawiam Amelkę ,wracajcie do domku szybko z tego szpitala 🙂 A ja póki Kuba nie wrócił ze szkoły to cieszyłam się błogim spokojem iiiiiiiiiiiiiiiii zobaczyłam go w drzwiach z wybitym zębem 😠 dostałam wścieklizny , myslałam że go zabiję ale zrobi to Daniel jak wróci z pracy.To ja tu chucham i dmucham na niego a on z byle kim i byle o co pobił się.No wieczorem będzie wesoło jak Daniel go zobaczy a jutro z rana dentysta-tak jak by nie było innych problemów. Pszczółka daj znać jak wrócisz co u Was.No i Ty Łajsoka tez się odezwij bo trzeba sprawdzać czy stan się zgadza majówek-mimo że nas już reszta 😉 buziole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie, Adaś zbierał się na dyżur w pogotowiu i tak szybko wróciliśmy. I uzgodniliśmy że jak Mariusz będzie miał dyżur poza Międzyrzeczem i coś się będzie działo to zanim Mariuszek dojedzie to mam dzwonić do Sylwii, o każdej porze dnia i nocy i przyjedzie i na pewno będzie mi lżej jak pod opieką położnej wparuję na oddział 😉
Ciekawe co u Dorotx, Izulki i Karolci bo się nie odzywają 🤔 a może one wszystkie już ze swoimi maleństwami? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ząb stały Moretta-więc jest problem , zadzwoniłam do wychowawczyni i do matki ale matce już zdążył naściemiać i dla niej nic wielkiego się nie stało.Mąż po pracy jedzie do nich bo ja juz latam z nerw i jak będą się stawiać to się skończy na policji ja tego im nie daruję. Znamy się obie z tą matką od dziecka ale jak raz pozwole to potem będą go tak poniewierac.A rodzina to taka nie szczególna więc u nich takie sprawy to na porządku dziennym-szkoda gadać.Dziewczyny my chyba jutro oddajemy kompa do naprawy bo coś mu tam trzeba wstawić jakąś pamięć i coś tam jeszcze ja sie na tym nie znam i przez kilka dni nie będę tu 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ale jak coś to napiszę smsa jak bym była w szpitalu i o Was też chcę wiedzieć wszystko. Ach jak ja wytrzymam bez Was 🤨 zaglądnę potem papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia to nie ciekawie z tą bójką i jeszcze z zębem 😞
Będzie nam tęskno za Tobą szczególnie że teraz nas majówek mało tu, to jeszcze Ty odłączona 😞 pisz kochana jak by coś się działo, i my też będziemy Ciebie informować 😉
Ciekawe jak tam Pszczółencja po KTG może rodzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...