Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,
przede wszystkim obie moje dziewczyny czuja sie dobrze i sa cale i zdrowe 🙂
Madzia dostaje srodki przeciwbolowe znieczulenie juz puscilo i teraz boli rana po cieciu

nie wiem czy juz bylo pisane
o 18 w czwartek Madzia poczula coraz mocniejsze i czestsze skurcze zdecydowalismy ze to juz czas i zebralismy sie do szpitala
o 19 przyjeli Ja na oddzial do ok.1 mecyzla sie z tymi skurczami ale "to nie byla jeszcze akcja porodowa"
po 1 na KTG wyszly juz regularne skurcze i "zaczelo sie"
Moje Kochanie meczylo sie az do 11.30 poniewaz caly czas byla wersja ze probujemy urodzic naturalnie ok 11.30 ordynator podjal decyzje ze nie ryzykujemy i nie czekamy dluzej tylko Madzia idzie na CC
o 12:17 urodzila się Alunia cala zdrowa i przesliczna
jakie ma wymiary to juz chyba bylo 🙂
po ok. pol godzinie Madzie przewiezli na oddzial i tam juz sie spotkalismy wszyscy we trojke
Madzie bardzo zmeczona ale Mala spokojna i sporo spi wiec i mama mogla troche pospac teraz juz szczesliwe po karmieniu spia smacznie
Pozdrawiam serdecznie
Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita, nie martw się. Raczej ostatnia nie będziesz. Ja mam termin na 22, choć już raz lekarz mi zapowiadał, że może nie dam rady do 12 wytrzymać, a ostatnio już się z tego zrobił 26. Oznak nie ma i w ostateczności zrobię się nawet czerwcowa, bo jak do 3 czerwca nic, to wywołanie. Na razie niestety oznak brak i tylko czekanie pozostaje...

Trzymajcie się dzielnie i pozdrawiam też wszystkie mamy już z Maluchami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJO!!! 🤪
Już jesteśmy w domku od wczoraj, teraz mam chwilkę naskrobać do was 😉
Z Pszczółeczką miałam kontakt smsowy, więc jestem na bierząco, właśnie przed chwilą wysłała mi jeszcze fotkę Aluni, już sobię ją zaklepałam na synową 😁
Mój pród zaskoczył mnie naprawdę bo się nastawiałam na wywołanie, a tu przed 5 mega skurcz, wkońcu zaczęły się nasilać i powtarzać co 5 min. więc się zebraliśmy i heja do szpitala, na ktg wychodziły raz co 3 raz co 5 min, wogule to przyjechałam z 7 cm rozwarca 🤪 poszliśmy na salę tam poskakałam, organzm sam zrobił sobie lewatywę 😜 położna mówiła że dobrze bo głowka w takej pozycji też szybko schodzi więc jak już wszystko ze mnie poszło to tak siedziałam na kibelku ☺️ po chwili badanie a tu 9 cm 🤪 to tym razem chodziłam przykucałam i znów badanie, 10 cm! szybka akcja o 10:15 przebili pęcherz, wody wypłynęły, kilka minuti zaczęły się skurcze parte, one mnie w sumie nie bolały ale miałam bóle od krzyża i myślałam że mi zaraz kręgosłup pęknie 😞 ale mężuś ładnie wspierał, zebrałam siły i po 4 mocnych parciach Olwuś leżał na brzuszku, ja w płacz Mariuszek też i czas dla nas się zatrzymał, byliśmy tylko my i nasz synek 😆
Wogule personel pierwsza klasa, lekarz położne, wszystko sprawnie szło 😉
A jeszcze chciałam wam podziękować kobietki za smski z ciepłymi słówkami i gratulacjami, przepraszam ze nie na wszystkie odpisałam ale korzystałam ze sni synka i też zmeczona kimałam 😉
Więc moja opowieść porodowa 😉
A jak tam Monia?? może też już po? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka gratuluje jeszcze raz Oliwusia... wiesz, przyznam sie że przez zamęt w domu związany z nowym człownkiem rodziny przegapiłam chwilę w której pojawiła się informacja że rodzisz... a tak czekałam na tą informację... no ale cóz, teraz sama się przekonasz że nawet przy najgrzeczniejszym dziecku czasu na brzuszka duzo mniej, choc jak widać na moim przykładzie można go sobie zorganizowac 🤪
Czekam na fotki Oliwierka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęcia porobię to wstawię jak będę mała chwilkę 😉 u nas pierwsza nocka w domku płaczliwa ale daliśmy radę, ja nakarmiłam tatuś przewijał, ponosił do odbicia 😉
Ale mam problem od tego parcia, zrobiły mi się hemoroidy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞biedna pszczolka, wiem co przechodzila!
widze w tabelce, ze dziewuchy sie pchaly na swiat przez cc 😜 cos w tym musi byc!
łajsoka sliczny Oliwierek, wrzuc wiecej zdjec 🙂
ja smoczka podaje od poczatku, ale Blanka ssie go przez 10 min i wypluwa i zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laktacja chyba sie u mnie normuje... piersi twardnieją, mały teraz ciągnął ponad godzinę ale teraz ładnie spi... stwierdzam że to tez moja wina bo jestem zbyt niecierpliwa... chciałabym żeby zjadł w 15-20 min i spał a przy piersi to tak nie ma niestety... a dzisiaj wybieramy sie na spacerek pierwszy jak nie zacznie padać... ta pogoda nam nie sprzyja jakos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie majoweczki 🙂

nie powiem bijecie rekord rozpakowywania, admin powinien pomyslec nad jakims bonusem dla Was 🙂

podejrzalam tabelke...Monia84 czy to mozliwe ze nie znasz plci mlauszka? u nas jedna czerwcoweczka tez nie zna bo wstydliwe malenstwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...