Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jejku jaka Amelka juz duza!! I nie widac po niej ze wczesniaczek 😁 sliczna jest!! i taka pogodna... ekstra fotki z super bobaskiem 😁 widac tez ze braciszek mocno kocha swoja siostrzyczke 😆
a my bylismy na zakupach 🙂 i dostalam kwiatki od Aluni 😁 tak bez okazji 😜 Tatus czekal z Mala na mnie jak po zakupach podeszlam jeszcze da apteki i jak wyszlam to w foteliku na Ali lezaly dla mnie cztery frezje (uwielbiam frezje - nawet bukiet slubny mialam z samych frezji 😜)
A teraz Aluntek juz dawno spi, a my mamy czas dla siebie i wlasnie czekam jak kolacja w piekarniku dojdzie 😜 suroweczka juz zrobiona 😜 troche poźno ale kto by sie przejmowal 😁
Gabiś - jutro o 15 ma byc DPŚ 🤪 zobaczymy tylko jak pogoda dopisze.. caly czas mowia ze bedzie padac..
Radzia - jak tam impreza u znajomych sie udala?

ok - uciekam... 🙂 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze - zapomnialam przeczytac ostatnia strone wiec jeszcze dopisuje:
Kasia - u mnie czasami Ala też spi caly dzien a potem w nocy normalnie przesypia. dzisiaj bylo podobnie - obie spalysmy mocno a teraz wieczorem jak przyszla jej pora to zasnela ladnie wiec tj Radzia mowi - problem bedzie jak sie przestawi a to dluzszy proces 🙂
Netinetka - trzymam mocno kciuki zeby Wam sie urlop udal perfekcyjnie!! Bawcie sie dobrze i odpoczywajcie 🙂 Blance na pewno bedzie sie podobac 😁 cezkamy na opowiesci po powrocie 🙂
Radzia - ja uwielbiam kwaskowe ciasta 😁 takie sa najlepsze! 🙂

caluski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helllou,

wiem,późno,ale godzinę temu wróciliśmy od Rodziców,Oliwka dostała mleczko i sama zasnęła w łóżeczku mamusia w tym czasie się wypluskała,no a tatuś...cóż,chrapie mi tu w salonie - tak był filmem zainteresowany...choćpromile też robią swoje... 😁 😜

Oliwka na wstępie chyba się wystraszyła tylu głosów,bo rozryczała się jak syrena,ale jakoś ją uspokoiłam,pogaworzyła w łóżeczku,które ma na stałe u Rodziców w sypialni (takie,w którym ja się wychowałam zachowało się w super stanie) i zasnęła...A ja - nażarłam się (sorki za słowo,ale delikatniej się nie da) jak mały wieprzek... 😜 Ale tyle było pyszności,że nie zdołałam się oprzeć.Jak tak alej pójdzie,to niedługo w drzwi się nie zmieszczę... 🤪

Posiedzę jeszcze chwilę na necie i też spadam w kimono,bo jutro gości mamy,moja kuzynka przyjeżdża zobaczyć Oliwcię.

Beatko - dzieci śliczne... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj 😉

Miałyście rację... nocka przespana, ale pobudka na mleko o 2, a nie 4 😮

Teraz byla mala awantura. Widac, ze Emila chce spac, ale nie potrafi zasnac... tlumacze jej,ze wystarczy oczka zamknac 😲

Radzia ale smaka narobiłas z tym ciastem mniam, Takie kwaskowe jest najlepsze mmm
Pszczółka tak samo o jakiś pysznosciach z piekarnika nam tu pisze 😜
Niedobre jestescie... 😜
Radzia za mna chodzi Twoja Lasagne... juz mnie prawie dopadła, ale trzymam sie twardo.... za 3 tyg wesele i sukienka za mała 😁

Anetko udanego urlopowania 😉 oby pogoda była taka jak sobie zaplanowałaś 😎

Gabiś o tak... u rodziców najlepsza wyżerka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam!!!
A mój Mateusz po tej imprezie padł... ale za godzie się obudził i trzeba go było ululac i dokarmić mleczkiem... zasnął przed samą północą a potem obudził się o 4... ja już trace nadzieje że w naszym przypadku możliwe są przespane noce, choć wiem że on jeszcze malutki i wszystko przed nami...
Dzwoniła wczoraj kolezanka, ta do której idziemy na wesele i zaprosiła mnie na panieńskie w przyszłą sobotę... oj będzie się działo 🤪
Kasiu Ty nie masz butów a ja nie mam nic... nawet pomysłu jaką sukienkę kupić, a jak wiesz w naszym przypadku zakup jednej sukienki to nie lada wyczyn... ta... a może ta... a może jednak ta pierwsza... a na koniec pewnie będę niezadowolona z takich czy innych powodów... ech ciężki los Rybki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu u nas ciągle taka ciszaaaa...

Dziś zauważyłam,że na forum powstał wątek - kwietnióweczki 2011!! Ale ten czas leci,szok,niedługo Majóweczki powstaną....a dopiero co My zaczynałyśmy tą piękną drogę... 😘

A tu obiecane zdjęcie majtoszków,z tyłu mają też rysunek tylko,ż większy,fajnie przykrywają pampera.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/313/916eb24fabb26eccmed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
u nas dziś ładne słońce tylko jakieś chmury ciężkie wiszą na niebie ale nie pada więc o tyle fajnie 🙂 no i Drużynowy Puchar Świata się zaczął i siedzimy i oglądamy 🙂 Na razie Polacy najlepsi 😁 A Ty Gabiś oglądasz?? 🤪
Więcej napisze potem bo teraz Mąż na m nie krzyczy że jak korzystam z neta to nam się relacja z żużla ścina na drugim kompie, bo ciągniemy z neta 😁

Buziaki i do potem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamunie 😉
Niestety nie udało się 😞 Wczoraj byłam tak głodna a tato zrobił babkę ziemniaczaną i nie mogłam się oprzeć i zjadłam 😞 wiec moją dietę szlag trafił a teraz mnie gryzie sumienie. Ale postanowiłam zacząć mniej jeść. Tak jak Radzia 😉 zmienie po prostu swój sposób żywienia bo diety chyba nie są dla mnie...
A rozmowy z mężem nie było... piątek mieliśmy pełen załatwiania spraw i byliśmy na weekend u mojego ojca. Mąż powiedział ze dzis porozmawiamy ale jakoś mu nie śpieszno.. Ale trochę się zmienił. Przewinął pierwszy raz Kacpra, po kąpieli wycierał ubierał więc nie jest tak źle 😉 hmm no i nawet mnie przytulił i pomasował stopy 🙂
Radzia u mnie Kacper też często się budzi, co 4 godziny. On dużo śpi w dzień więc może temu wnocy często się budzi. Ale dziś spaliśmy do 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Dawno mnie nie było i nawet nie zagladałam zeby poczytac co pisałyscie, a do nadrobienia mam ponad 30 stron to moze jutro nadrobie. Od czwartku jest u mnie moja chrzesnica takze nie mam kiedy do was zajrzec i bedzie jeszcze do srody. Dzisiaj bylismy nad morzem w Międzyzdrojach wiatr był bardzo duzy i fale metrowe, nawet Oliwki nie wyjmowalismy z wozka na plazy zeby jej nie przewiało i morza jeszcze nie widziała, ale musze przyznac ze była bardzo grzeczna. Kupilismy jej wiatraczek przymocowalismy do wozka i wiał na wietrze, a mała wpatrzona była w niego jak w obrazek 😁
Jutro wrzuce jakies fotki z nad morza, a teraz zmykam spac bo padam na pyszczek 🙂
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu cisza...
Wysa - jakie Ty masz włosy długie!! Caly czas mi sie wydawalo ze masz do ramion 😜 fajne fotki 🙂
Karolcia - super że sobie tak wyskoczyliscie nad morze 🙂 teraz jak juz mieszkam w Gorzowie to o taki wyjazd trudniej 😞 nie to co kiedyś jak się nawet o 2 w nocy jechalo na pół godziny na spacer po plaży i z powrotem...
do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Moje dziecko pojadło o 7 i teraz sobie smacznie spi a ja popijam kawkę i zaglądam tu i tam...
Wysa ale super zdjęcie... i jaka Ty ładna jesteś 😆
Kurcze dziewczyny nie mówcie juz o tym morzu bo sie w końcu spakuję i pojadę... 😁
Wkurzyłam sie na teściową... ona nie lubi zdjęć i na wszystkich ma albo głupia minę ale jest odwrócona... więc chciałam byc miła i nie zamieszczać do pamiętniczka byle jakiego zdjęcia, więc poprosiłam szwagierkę żeby zrobiła tesciowej jakies sensowne zdjęcie bo potrzebuję do pamiętnika dla Mateusza... a ona sobie nie dała zrobić i powiedziała że Mateusz jest jeszcze za mały żeby mieć babci zdjęcie... to ok, jak ona tak to ja zrobiłam drzewo genealogiczne bez babci, nawet nie próbuję szukać jakiegos zdjęcia bo jeszcze mnie opieprzy że dałam takie a nie inne... poprostu babci nie ma i jeszcze będe złośliwa i im podesle ten lin z pamiętnikiem niech oglądają... może jej się trochę głupio zrobi...
A tu pamiętniczek, dodoałam jeszcze pare fotek, trochę poprawiłam, a resztę już na bieżąco jak się Mateuszek będzie rozwijał... no i czekam na Wasze pamiętniki 🤪 http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/#owner:radzia_z_mateuszkiem;page:-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 😉

Pamętnik Matiego suuuper... a babcia troszke dziwnie sie zachowala 🤢 Mati nie bedzie patrzał czy ładnie wyszła czy nie...

Wysa super zdjęcie z kąpieli 🙂 Zgadzam się z Radzią... jesteś bardzo ładna 😉

Eh nikogo nie ma... ja nie wiem co Wy się tak nie udzielacie 😜

Monologu nie będę prowadzić więc też uciekam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Bardzo dziękuję za komplementy Radziu i Kasiu 🙂 hmm ja to się sobie nie podobam. Kiedys owszem ale nie teraz 😉
Ja tez założyłam pamiętniczek dla Kacpra i na końcu chciałam dodać filmik i załadowało sie na 100% i nie wchodzi jakoś eh szkoda...
Zmykam robic obiad bo dziś kotlety schabowe i pomidorki ze smietaną. Ja jem bez śmietany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Wysa - super laska jesteś,ja tam nie wiem z czego Ty się chcesz odchudzać,

Pszczółko - oczywiście,że oglądałam żużel.... 🤪

Kasia - monolog dobra rzecz,możesz pisać do woli,my wszystko czytamy,

Radzia - ja na Twój pamiętniczek zaglądam i jest superowy 😘

Oliwka śpi,mój mąż coś działa w ogrodzie,od jutra zdecydował,że malujemy poddasze,wszystkie pokoje,więc wieczorem jedziemy po farby,ach,dam upust wyobraźni.. 🤪

A wczoraj mieliśmy gości,przyjechała moja kuzynka z mężem i synkiem,który ma rok i 8 miesięcy.Myślalam,że mnie szlag trafi na miejscu,bo ona zero pomysłu dla tego dziecka,mały praktycznie wisiał non stop na mnie,wołał do mnie "mama",bo ja się nim zajmowałam,wymyślałam mu zabawy,bo on po prostu się nudził,do tego musiałamgo pilnować,bo wiele razy z rozpędu wpadał na Oliwkę,był zazdrosny,że jego mama jej poświęca uwagę i niby pokazując kwiatki na jej body naciskał jej na brzuszek,zabierał pieluszkę,jak mleko robiłam albo herbatkę to musiałam butelki chować bo brał je do buzi,szok.... 😮
Żeby tego było mało,siedzieli do 22-ej!!Mój mąż popijał sobie z kuzynki mężem,a ona zamiast mi pomóc,to coś tam zabawiała małą a ja kąpiel szykowałam,ale wyczyn to był nie lada,bo mi Pawełek chciał do wanienki wchodzić,a jak po kąpieli ubierałam małą to ten w najlepsze sobie chlapał,cała ściana mokra,podłoga,ech....Nie wspomnę jaki bajzel był w salonie,w kojcu Oliwki ciastka,ciasto,inne jedzenie bo je bezkarnie brał i wrzucał,a ja nie zawsze widziałam co on robi,bo tak to co chwilę mu zwracałam uwagę i dopiero wtedy moja kuzynka się interesowała małym.

Poza tym,zauważyłam dziwny nawyk,bo kuzynka mi opowiadała,że mały nic nie je,że oni jeżdżą z nim po lekarzach jakieś tabletki na apetyt dostaje (opowiadała mi to przez telefon),a u nas się okazało,że oni wzięli dla małego całą torbę jedzenia,taką mini lodówkę,a tam: danonki,Monte,czekoladki,cukierki,batoniki..... 😲 i tym go napychała...więc jej mówię grzecznie,że jak go napcha tymi słodyczami,to dziwne nie jest,że jeść nie chce...a jak mu zrobiłam bułkę z szynką to zjadł troszkę,mleczka popił nawet 2 butle,zwykłego - kupiłam w sklepie.Z tego co pamiętam,to moja kuzynka mistrzem w gotowaniu nie jest,może też dlatego mały nie je.

W każdym bądź razie,padłam wczoraj na pysk.... 🤨

Sorki za rozpisywanie,ale nie mogłam się powstrzymać,szlag mnie już wczoraj trafił,aż do dziś się opanować nie mogę.A...i wydawało mi się,że Pawełek miał katar,a dziś Oliwka jakby przez nos gaworzy...oby tylko nic nie złapała... 😞 Człowiek chucha i dmucha na dziecko,a tacy się zwalą i nie myślą o Małej kruszynie,tymbardziej,że sami mieli kiedyś takie maleństwo i powinni wiedzieć jak to było. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Wysa 🙂
Imię zawsze nam też sie podobało, jest jednak z nim mały problem, ponieważ część naszej rodzinki ma kłopot z jego zapamiętaniem, ale mam nadzieję, że to sie zmieni. Dziadkowie jeszcze nie widzieli wnuka, więci i imię trudno im zapamiętać 🙂
Wszystkie majóweczki - jesteście jak grono przyjaciółek, więc czuje sie troche jak intruz 😉
Jeszcze raz pozdrowienia od INTRUZA 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Olenka, no pewnie że nie jesteś żadnym intruzem... 😁
A ja dzis byłam z Mateuszem 5 godzin na spacerze bo tak ładnie spał że mi go było szkoda budzić... i teraz mnie bolą nogi 🤪 ale jest pozytyw... całkiem przypadkiem kupiłam sobie sukienkę na wesele, musze jeszcze kupić jakieś w miare wygodne buty i mogę dygać na weselu do białego rana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...