Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rozpisujac sie, mam podobnie jak Radzia jakies 50 km do Beskidu Zywieckiego,fajne rejony,ale tam to przewaznie wypady jednodniowe,czasami bylam na szkoleniach tam.Zakopane ,moim zdaniem przereklamowane.PIeniny urokliwe,ale calym sercem polecam Karkonosze,to moje ukochane gory,bardzo czesto odwiedzane.Mozna chodzic, zwiedzac, relaksowac sie.Z obserwcaji powiem tez,ze jest tam najtaniej i standard w gosp.agroturystycznych wysoki ze wzgledu na gosci z Niemiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Izulka - mój mail to [email protected]

Anita - faktycznie urokliwy ten Wiśniowy Sad.
Powiem Wam,że lubię Zakopane,ale poza sezonem,bo tak to wkurza mnie ten zgiełk,ta masa ludzi,jako nastolatka z wycieczkami szkolnymi z bratem byłam w wielu miejscach:Pieninach,Bieszczadach,w Wiśle,Kotlina Kłodzka i góry Sowie,ech,jest w czym wybierać,ale w Karkonoszach nigdy.W sercu mam Bieszczady i Solinę - cudnie i tak cicho,chciałabym tam wrócić,ale to chyba jak Oliwka podrośnie.Teraz marzą mi się góry,takie właśnie ścieżki łagodne dla wózka dziecięcego,relaks,bo wiadomo,że żadnych szczytów z Małą zaliczać nie będziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny współczuję Waszym mężom i podziwiam Was że mimo że mieli dzieci z innego związku to jesteście z nimi. Widać tamte kobiety nie doceniały jacy oni są dobrzy. Kasiu przykro mi, że tak się stało.
Izulka ja poproszę tą dietkę 😉 [email protected] 😉
Własnie ode mnie pojechała koleżanka. Było fajnie trochę pogadałyśmy, ja zrobiłam risotto z ryżem mniami 😉 i tak minał dzień. Kacper śpi a ja mam dla siebie czasu 🙂
Kasia ale przecież Kacper Nutramigen pije juz 2 miesiące i wcześniej tak się nie działo a dziś już były 4 małe kupki. No ale nic więcej mu nie jest, jest pogodny więc nic złego się nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 😉
ja tylko na chwilkę jesteśmy z Olim u moich rodziców, a po ostatniej burzy spaliło modem 😞 i nie mam neta, musiałam na koncie zrobić kilka przelewów i przy okazji zajrzałam do was 😉 wylegujemy się z Olim codziennie na ogrodzie bujamy na huśtawce mały jest zachwycony 😆 a ja zaszalałam i obciełam na krótko włosy 🤪 🤪 zdjęcia wstawię jak już będę u siebie w domku 😉
Pszczółko książka super się czyta chyba skończę szybciej niż myślałam 😜 Pozdrawiamy buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj dziewczyny narobiłyście mi ochoty na jakiś wypad w góry 😁 hehe
Czy u Was też był dzisiaj taki ukrop?? Masakra.. ja po zrobieniu obiadu miałam już dość... ledwo zjadłam i już mi się spać chciało.. wzięłam Małą, poszłyśmy do sypialni i spałyśmy obie... tylko czułam przez sen jak mi pot po plecach cieknie... i w końcu nawet nie poszłyśmy na spacer po południu, zaliczyłyśmy tylko poranny... ale w ten skwar to chyba nawet nie było sensu....
Łajsoka - Cieszę się bardzo 😁 no ja już dziś miałam nadzieję że przyjdzie do mnie paczka, ale nie przyszła.. może jutro. Bo zamówiłam na allegro kolejne dwie - trzeba sobie jakoś radzić skoro to co jest w bibliotece już przeczytałam 😁 Tym bardziej że sobie wymyśliłam że chyba sobie zbiorę całą kolekcję 😜 Tak więc jak coś to będę dysponować kolejnymi tytułami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja rozcinam na polowe po srodku czopka nozyczkami i to koncowke stozkowata wkladam w pupcie, mala nawet nie czuje 🙂 trzymam kciuki,zeby pomoglo 🙂
skoro gadacie o gorach to i ja sie wypowiem, a wiec tak sie oboje z mezem dobralismy,ze gory to tylko zima narty(ale nie zakopane, bo za duzo ludzi), oboje nie lubimy chodzic po gorach (aleluja dla wynalazcy kolejek gorskich 😜), jedynie bieszczady moga byc o kazdej porze roku 🙃bo tam jest przecudownie, ale urlop letni tylko nad woda i to najlepiej wieeeeelka 🙃 ale kazdy ma inny gust aja moglabym godzinami siedziec w wodzie i stad te upodobania 🤨
my dzis bylismy z mezem na randce w aqua parku i bylo super, blanka zostala z babciami i byla baardzo grzeczna 😉 musimy co jakis czas robic takie wypady sami, bo zlapalam sie na tym, ze czasami interesuje mnie tylko dziecko i zaniedbuje mojego mezula 😞 a szczesliwi rodzice to szczesliwe dziecko tak mysle 😁
slodkich snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć majóweczki,

dziękujemy za pamięć 🙂 Jesteśmy już od paru tygodni w Rzeszowie u rodziców. Najperw był mój brat z dziećmi więc było wesoło ale juz pojechał do Niemiec spowrotem.
W sobotę ochrzcilismy Polę. Ale mielismy szczęscie. Mój mąż chciał ją ubrać w sukienkę w domu a ja mówię, że nie bo sie wygniecie w foteliku, więc ubralismy Małą w same body a sukienka miała jechać na wieszaku. Mała w ostatniej chwili przed wyjściem strzeliła kupę, która wylała sie przez pampersa plecami. To chyba opatrzność nad nami czuwała 🙂

Piszecie o sposobach na komary, a czy któraś z Was ma lub czytała o takim urządzeniu http://allegro.pl/item1149836530_chicco_uzadzenie_przenosne_odstraszajace_komary.htmlMoja teściowa wypatrzyła to gdzieś u swojej koleżanki i bardzo zachwalała.

Nie przeczytałam wszystkiego bo uzbierało się mi 130 stron ale połowę. Fajnie, że Pszczoła i Łajsoka się spotkały i dzieciaczki też widać zachwycone.
Pola nie chce leżeć na brzuchu, wkurza się strasznie w tej pozycji. A i mamy problem bo krzywi się mocno w lewą stronę, wybieram się z nią do neurologa. Za to bioderka ok 🙂
Idę już spać bo oczka mi się kleją. Będę jutro 🙂 Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Madziocha niestety nie widać jakie to urządzenie na komary.
A ja od dziś zaczynam odchudzanie 🙂 Będę robić ćwiczenia "6 weidera". Moja koleżanka ją stosowała i są super efekty. Aha i co do diet... W technikum rok temu uczyłam się z taką koleżanką co wyżyła 108 kg. No i chciała schudnać. Ja stosowałam dietę 13-dniową, czyli kopenhaska i w szóstym dniu już mdlałam więc zrezygnowałam. I zaczęła ją stosować ta moja koleżanka. Tylko, że ona tą dietę wzięła 3 razy pod rząd 🤪 i wiecie ile schudła? 45 kg 🤪 taka z niej laska że hoho. Mój cel to 20 kg 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Madziocha witaj 😉
W linku Madziochy wystarczy wykasować na końcu "moja" 😜
Czytalam o tym odstraszaczu chicco same pozytywne opinie.

Emila też się tak wygina 🤢 we wtorek zapytam pediatrę czy jest coś nie tak... a o neurologu nie chcę narazie myśleć

Netinetka ja tak samo jak Ty - dłuższy urlop koniecznie nad wodą 🙂

Wysa to tylko pogratulować Twojej koleżance...
A Ty też masz ładny cel 🙂
Ja bym była zadowolona z wagi 55, ale raczej to nierealne. Teraz mam 65kg przy wzroście 164 🤢 Troszke za dużo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przed ciążą ważyłam 70 bo miałam problemy z jajnikami i wtedy właśnie od tamtej pory tyłam tak. Dieta na 5 dni gdzie chudnie się 5 kg:
1dn.- 1 kg jabłek
2dn.- 1 kg ziemniaków ugotowanych w mundurkach
3dn.- 2-wie torebki ryżu ugotowanego na sypko
4dn.- 1 l. kefiru
5dn.- 1l. soku z czarnych porzeczek
Można pić do woli wodę mineralną niegazowaną, herbatę i kawę ale bez cukru i inne herbatki ziołowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Matko ale drastyczna dieta 😮 😮 😮 😮
Chyba bym [URL=http://img6.imageshack.us/i/rzygiz.gif/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6465/rzygiz.gif[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

To na takiej diecie każdy by schudł.
Ja po dwóch dniach już mam 1kg mniej... troszke zmodyfikowałam tą diete proteinową.. ale co tam ważne że waga spada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I co w 5 dniu tylko sok z czarnych porzeczek??? Kto to wymyślił taką diete?? 😮 No przecież można umrzeć z głodu...

Wysa robi się też tak... przez cały dzień jesz tylko jajka - mają zero kalorii i bardzo zapychają, że nie czujesz głodu. Ale przy takiej ilości białka trzeba pić baaardzo dużo wody, żeby nerki Ci nie nawaliły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Kasiu słyszałam o tej diecie białkowej ale efekt jojo murowany... Znalazłam lepszą dietę 😉
Dieta 10-dniowa
1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda
2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda
3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień
4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień
5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach
6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach
7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień
8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień
9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach
10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach
i oczywiście pijemy dużo wody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie jak tylko Radzia napisala o ty efekcie jojo to powiedzialam o tym i mojej mamie i mężowi... oni zrobili wielkie oczy, bo i kierownik od mojego męża jakoś nie ma efektu jojo... a koleżanka mojej mamy schudła 14 kg w tamtym roku i jakoś też utrzymuje wagę... TYLKO ŻE je się co chce, ale co jakiś czas raz w tygoodniu trzeba jeść tylko białko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No czeeeeeeść 🤪
Pszczoła, Łajsoka a co fajnego czytacie? Bo ja zbieram książki Koontza... oczywiście je czytając 😁
Wysa no to witaj w klubie odchudzaczek... ja przed ciążą schudłam 9 kg i chciałam więcej ale Mateusz mi się w brzuchu zalęgnął i potem już tylko tyłam... w ciązy przytyłam 22 kg a teraz do wagi sprzed ciąży zostało mi 5,5 kg... a do mojej idealnej kolejne 11 kg 🤨 daleko droga przede mną... ale mi najlpeiej odpowiadają zwykłe zasady zdrowego odzywiania plus limit kalorii... 1200 kcal, 5 posiłków dziennie i mozna jeść co sie chce, ale nie ile sie chce... w tamtym roku super schudłam a wydaje mi sie że za szybko to tez nie dobrze i dla skóry i w ogóle dla organizmu... i pewniejszy efekt jo-jo... polecam też portal www.vitalia.pl - ja własnie tam zaczęłam odchudzanie... mam też fajny program do liczenia kalorii jakby ktos chciał mogę przesłać 🙂
Kasiu troszkę ża duzo to ja mam 😆 przy wzroście 160 cm 72 kg 😠
Ach i Kasiu kto Ci powiedział że jajka mają zero kalorii? Tylko woda ma zero kalorii i nic poza tym... jedno gotowane jajko ma 90 kcal!!!
Kasiu ja napisałam że jak się przyjmuję dietę dukana to trzeba stosowac jej zasady do końca zycia bo inaczej efekt jo jo murowany... polecam do przeczytania ten link http://forum.gazeta.pl/forum/w,95274,105569792,105569792,ZASADY_DIETY.html ... i powiedziałam tez że ta dieta daje rewelacyjne efekty ale jest nie dla mnie bo ja bym po niej na pewno spowrotem przytyła... wiele moich znajomych z powodzeniem stosuje dietę dukana i nie ma efektu jo-jo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...