Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Dzisiaj byliśmy u pediatry, bo Oskar starsznie męczył się przy kupkach 😞( zapwnie ja coś zjadłam )
Dostał dwa probiotyki na 2 miesiące i do jabłek które jem i wody której pije ogromne ilości ,
mam jeszcze jeść śliwki ( niestety za nimi nie przepadam, ale cóż...)
Jednak dzisiaj niedawno zrobił już super kupkę bez płaczu 🙂 n(ie wiedziałam że kupki mogą tak cieszyć)
I Oskar waży już 6600 🤪 Mały Budda jak nazwała go pani doktor 🙂

Co do zabaw to najlepiej jak sami do niego mówimy, albo macham mujakimiś zabawkami przed noskiem, to wtedy nalepiej się bawi i śmieje ( ostatnio wręcz rechotał jak machałam grzechotką tygryskiem )

Co do diet to z własnego doświadczenia polecam ćwieczenia , wiem że się nie chce ale to najlepszy sposób. JA odchudzałam się z Herbalife i efekt fajny ale krótkotrwały ( jojo mnie dopadło )

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry czwartkowo,

my z Oliwką dziś się lenimy,leżymy w sypialni,śpimy,gadamy o chłopakach 🤪 i tak nam czas leci.A jk robiłam na szybko zapiekankę i Mała jak zwykle była ze mną w kuchni,to tak ją znudziłam,że sama odjechała,zasnęła i już... 😁

Ja tam też uwielbiam książki,mam tak od dzieciństwa,pożeram je jednym słowem,ale mam zasadę,że nigdy nie wracam do tej samej książki,całyczas potrzebuję "świeżej krwi". 🙃
Cooka mam przeczytanego,uwielbiam go,Dana Browna,Koontza,Cobena itd...polskie książki też uwielbiam,oczywiście nie wszystkie,nie każda też książka mnie zaciekawi,ale moja kolejna zasada jest taka,że jak już zaczynam czytać to kończę.Raz tylko mi się zdarzyło,że na pierwszych stronach mnie odrzuciło,ale wrociłam do niej po kilku miesiącach i okazała się całkiem fajną książką - widocznie nie miałam wtedy natchnienia. 😜
Polecam Joannę Chmilewską - humor niesamowity w tych jej kryminałach,właśnie czytam jej njnowszą książkę :"Byczki w pomidorach"...ach,uwielbiam,ostatni grosz wydam na książkę... ☺️


Pszczoła - dzięki za zaproszenie na nk.... 😆

Co do diet,to ja się nie wypowidam,tyle ich przetestowałam,a jaki mam cel przed sobą to nawet słów brakuje.Przed ciążą schudłam 20kg,potem "zrobiliśmy"Oliwkę,o dziwo w ciąży mało tyłam (ja nadwagę mam od dziecka),ale teraz wszystko stanęło z miejscu i nawet mi się nie chce odchudzać.Leń ze mnie i to śmierdzący... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cisza....nikogo nie ma??

Kupiłam dziś "Przyjaciółkę",bo była jak pisałam z książką Joanny Chmilewskiej za 5,99zł,a tam ....dieta Dukana!!! 😮 Jakieś szaleństwo na jej punkcie,ale jest fajnie opisana...może warto spróbować,ja jednak boję się o nerki.... 😞

Pszczółko - jutro przyjeżdża większy kojec.Udało się oddać i zamienić. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś no tak przy tej diecie można uszkodzić sobie nerki... ale jak sie bedzie piło dużo wody to myślę, że bedzie wszystko ok.

Monia jak super, że Mała sobie smacznie śpi 🙂 Oby już tak zostało...
Jak masz teraz chwilę, to wrzucaj fotki Lenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia,współczuję Ci bardzo,bo my nie mieliśmy (odpukać) ani razu kolki,Oliwka dała mi popalić jak w ciąży byłam,ale teraz to mały aniołek,wszystko mi wynagradza.Oby Twoja Lenka już miała spokój... 🙂

Kasiu,ja mimo to jakoś nie mam przekonania,nie wiem czy to picie wody uchroni przed niszczeniem nerek.Jakaś taka bojaźliwa jestem. 🙂 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img704.imageshack.us/i/dsc08690t.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/756/dsc08690t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu u dziadziusia
http://yfrog.com/m9dsc08686j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Monia rzyam kciuki żeby już lence przeszły te straszne kolki... ateusz miał krótko i serce mi pekało jak tak krzyczał strasznie...
Zdjęcia z dziadziusiem nie widzę 😞
A my bylismy u Mikołaja i co wam powiem, on nie tylko jest duży tylko bardzo rozwinięty, jak conajmniej półroczne dziecko... niby tylko 9 dni sarszy od Mateusza a sa zupełnie inni, rznica kolosalna i w wyglądzie i w zachowaniu... Mateusz przy nim to takie prawdziwy 2-3 miesięczny niemowlak, niezdarny i śmieszny... a tamten ma wszystkie ruchu opanowane, trzyma się twardo i w ogóle nie mogłam wyjśc z podziwu że nie trzeba go w wanience trzymać 🤪
A tu połozylismy chłopaków razem... Mikuś się niestety w poprzek wersalki nie mieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa raczej nie mozliwe zeby go utuczyli bo jest na piersi... a ponoć dzieci karmionych piersią nie da sie przekarmić... pewnie z tego wyrośnie... ale rodzina tej Magdy jest grubej kości, a w rodzinie mojego kuzyna wszyscy sa bardzo wysocy... i chyba stąd Mikołaj tak wygląda jak wygląda... ale mimo to wole mieć mojego okruszka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tzn nie wiem czego wasze dzieci nie potrafią ale porównujcą z Mateuszem to Mikołaj sztywno trzyma głowę i w ogole cały sztywno się trzyma, można go wziąć na ręce pod sam tyłek a on sobie siedzi na tej ręce i się rozgląda, na kolanach normalnie siedzi trzymany tylko w pasie, w wanince posadzili go na podpórce z wanienki i nikt go nie trzymał, on sobie tak lezał a Magda stała w nogach wanienki i go pochlapywała... i trzymany pod pachami twardo stoi... ja nie wiem, ale Mateusz to strasznie wiotki jeszcze jest dlatego mnie to tak dziwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radzia a moze mama mikolajka przenosila ciaze?..... o jakies 3 m-ce 😜 zartuje, ale naprawde jak sie na niego patrzy to trudno uwierzyc, ze jest chwile tylko starszy 😲 ale twoj mateuszek jest taki slodziutki, do schrupania normalnie 😉
dziewczyny ja nigdy nie bylam na zadnej diecie, ale moge wam napisac, ze 3 moje przyjaciolki stosowaly diete proteinowa dluzszy czas i rzeczywiscie schudly niezeiemsko 🤪 ale...
jedna miala zatrzymany okres, drugiej zaczely wypadac wlosy i lamac paznokcie a 3 miala kolotania serca i dopiero po serii badan u kazdej wyszlo, ze winna ta dieta i jak zaczely normalnie jesc(tzn wszystkiego po trochu) wszystko zaczelo przechodzic, wiec uwazajcie dziewuszki, bo mozna soebie zaszkodzic 😞
ide spac, bo rano jeszcze ostatnie zakupki przed wyjazdm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko tez to mówiłam, że jest "lekko" przenoszony 🤪 ale współczuje jego mamie choć sama go nauczyła, bo ten malec cały dzień jest na rękach... ale tak jej powiedzieli w szpitalu że on potrzebuje duzo ciepła i czułości żeby go duzo nosić i przytulać, bo ona przy porodzie męczyła sie 20 godzin a w końcu skończyło się cesarką, mały przyduszony pępowiną i w efekcie musieli go reanimować bidulka... i tak mu dawali ciepło i czułość że Mikołaj nie wyobraża sobie innego sposobu na spędzanie czasu jak na rekach... w dzień zasypia na czyjejś piersi... 🙂
O raju alez wam zazdroszcze tych wyjazdów... życze miłego wypoczynku i pieknej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
my dziś bardzo późno wróciliśmy do domu.. byliśmy na spacerze z naszymi znajomymi, którzy są jeszcze we dwójkę, ale już lada dzień będą we trójkę, bo czas na małego Radzia się zbliża 😁
Jejku jaki baniak ma ta moja koleżanka - aż się nie mogłam napatrzeć 😜 trudno uwierzyć że jeszcze niedawno my z takimi chodziłyśmy 😁
Co do książek to Koontza też czytałam swojego czasu, ale póki co wróciłam do Cooka 😁 ja z kolei mam tak że jego książki mogę czytać kilka razy i właśnie teraz jestem na etapie odświeżania sobie wszystkich pozycji 🙃
Gabiś - cieszę się że z kojcem udało się pomyślnie wszystko załatwić 🙂 fajnie że sprzedawca był wyrozumiały 🙂 a ja właśnie muszę przetransportować kojec ze Szczecina bo jeszcze chwila i się przyda 😁
Mania - ale super że Lenka ma chwilę oddechu 🙂 aż się serce raduje że Mała może spokojnie pospać 😆
Radzia - ale ten Mikołajek masywny... kurcze to aż dziwne.. a to nie jest tak że to za szybko? Ale jakiś pozytyw już jest 🙂 niech mu rodzice włączają już MMA 😁 może jakiś tytuł mistrzowski zdobędzie jak za młodu zacznie się wdrażać 😁
Lecę spać zaraz bo to czas najwyższy 🙂 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...