Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu my jesteśmy wielbicielami marki mercedesa no i musi być to W 124http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/Mercedes_W124_Coupe_front_20071022.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mercedes_W124_Coupe_front_20071022.jpg&usg=__WmxHS1vClLOf1wXVt3MNJ0ka4mE=&h=1089&w=2115&sz=546&hl=pl&start=60&zoom=1&tbnid=16wfIRn08sMiuM:&tbnh=81&tbnw=158&ei=ZLEwTbevD4_o4ga7wpmTCg&prev=/images%3Fq%3DW%2B124%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D853%26bih%3D556%26tbs%3Disch:10%2C2184&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=447&vpy=293&dur=364&hovh=134&hovw=262&tx=174&ty=58&oei=TLEwTaT0PIa1tAa3lNWTCg&esq=6&page=6&ndsp=12&ved=1t:429,r:6,s:60&biw=853&bih=556
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/Mercedes_W124_Coupe_front_20071022.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mercedes_W124_Coupe_front_20071022.jpg&usg=__WmxHS1vClLOf1wXVt3MNJ0ka4mE=&h=1089&w=2115&sz=546&hl=pl&start=60&zoom=1&tbnid=16wfIRn08sMiuM:&tbnh=81&tbnw=158&ei=ZLEwTbevD4_o4ga7wpmTCg&prev=/images%3Fq%3DW%2B124%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D853%26bih%3D556%26tbs%3Disch:10%2C2184&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=447&vpy=293&dur=364&hovh=134&hovw=262&tx=174&ty=58&oei=TLEwTaT0PIa1tAa3lNWTCg&esq=6&page=6&ndsp=12&ved=1t:429,r:6,s:60&biw=853&bih=556
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Golfy to fajne auta ale ja prawo jazdy zrobiłam zaraz po tym jak kupilismy mercedesa ,potem go sprzedalismy bo już zaczynał szwankować , jazda Golfem to nie to samo ,silniczek 1,8 a ten ma 3,0 i benzyna no i na zegarze 260 ,automatyczna skrzynia i duzo miejsca 🙂 ciesze się jak małe dziecko , jak widziałam tego naszego mietka to się kilka razy popłakałam za niego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
No cisza dzisiaj niesamowita...
Mateusz śpi ale co 15 minut sie budzi... siada, układa się, zasypia, za chwilę znowu.... chyba go przełożę znowu do naszego łózka... a tak ładnie spał w łóżeczku to sama go nauczyłam spać ze mną, bo jak chodze do pracy to mi tak wygodniej, bardziej się wysypiam bo nie musze siedzieć przy łóżeczku...
Moja koleżanka z pracy urodziła dzisiaj Tomusia, 3750, 55 cm... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to sie będziesz "mesiem" rozbijać :o) Ale 3.0 silnik... toż to smok!!! My tez mielismy Golfa, ale... uwaga uwaga... jedynkę!!!! Zabytek można by rzec, ale wyglądał jakby dopiero co zszedł z tasmy... 😁
Jak zmienialiśmy auto na kombi to nie wyobrażałam sobie jazdy takim duzym autem... teraz o mniejszym nie chce słyszeć, a marzy nam się jakiś Van 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cha Cha Daniel mi da się rozbijać 😁
My mamy golfa III, ja jak tylko dostałam prawko tak wsiadłam do niego i wcale mnie jego gabaryty nie przeraziły , smok to fakt ale wsadzimy mu gaz tak jak w golfie to zrobilismy , Boże z wrażenia nawet spać mi się nie chce , Daniel jedzie po niego aż w Woj.Wielkopolskie to 300 km ale jaka będzie radocha jak wróci 😁
U mnie Jasio też spi ze mną bo też nie lubie wstawac do łóżeczka 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze no i koleżanka poroniła 😞 Tak mi jej szkoda 😞 jak dzisiaj zadzwoniła to nie wiedziałam co mam powiedzieć 😞 miałam nadzieję że będzie ok 😞 ona jest podłamana, ale cieszy się, że może zajść w ciąże bo już myślała że jest bezpłodna. Oby następnym razem się udało. Ech widocznie tak musiało być....
Mai idzie górna jedynka i wydaje mi się, że stąd ten katar i kaszel w nocy, bo nie widzę innej przyczyny 🤨 oby jak najszybciej się te zęby przebiły 😠
Magda to się będziecie wozić że ho 😜
Dobranoc wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Iza to naprawdę jest nieszczęście ,wiem coś o tym , oby kolejnym razem było wszystko dobrze, zresztą inaczej nie mozna mysleć i do tego podchodzić .
No będzie lansik na mieście tylko muszę śmignąć sama 😁 bo inaczej będzie lipa 😁 😉
wyrwe jakiegos "macho" na "mietka" może??? 😁 🙃 🙂 😜
zmykam spać ,miłej nocy i do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - rozmawialam z Grzesiem - następny tydzień będzie dla nas ok i możemy sie spotkać 🙂 ale juz sie nie mogę doczekać!!
A właśnie.. bo Kamila już wie a Wy jeszcze nie: Alunia dziś stanęła sama w łóżeczku 🙂 Grześ mi wysłał do pracy mmsa ze zdjęciem i prawie się popłakałam ze wzruszenia 😁
Magda - no to super że zmieniacie autko 🙂 Mercedesy są fajne 🙂 jak to się mówi: bez gwiazdy nie ma jazdy 😁 My mamy w tej chwili coś takiego: http://www.autotrader.pl/mercedes-c-klasa-c-220-w203-2000-2007-avangarde-sprzedamgo-2004/114396998/ tylko że srebrnego. Fakt... komfort jazdy jest.. fajnie się go prowadzi, jak na mercedesa dużo nie pali... ale najdrobniejsza usterka to podłączanie do komputera, za ktore kazdorazowo trzeba placic... potem jak wyjdzie cos, że trzeba robic to naprawy idą w tysiące... :/ dobrze że jest wzięty na firmę to przynajmniej to jest plus że koszty można wrzucić. Na dobrą sprawę to auto sluzbowe, bo prywatnie nigdy bysmy sobie na nie nie pozwolili, ale teraz Grzes mowi, że jak tylko skonczy się na niego kredyt, to idzie na sprzedaż bo jest po prostu dla nas za drogi.
A ja tam reanimuję mojego Roverka i jak tylko znajdę części to oddaję do mechanika i niech działa - bo już jesteśmy po wstępnych ogldzinach i powiedzial ze zrobi 🙂 i wtedy w nosie mam mieczysława 😁
Radzia - gratulacje dla kolezanki!! 🙂
Izulka - a tu szkoda ze z kolei Twojej kolezance sie nie udalo 😞 oby nastepnym razem wszystko poszło dobrze!!! 🙂
A co do zdjęc na nk to ja tez mam wsrod znajomych takie dziewcze co robi sobie sweet focie ;p normalnie żenada... najbardziej mnie rozbrajają laski robiące sobie foty do lustra, z ustami wydętymi jak dziunia 😁 ale czasami mistrzowie drugiego planu biją rekordy 😁 Laska się pręzy do aparatu, cycki wypycha, a z tyłu brudne gacie wysypują się z kosza do prania, albo kot właśnie wali kupe do kuwety 😁 gdzieś właśnie kiedyś widziałam takie foty też na jakiejść stronie coś jak ta z demotami 😁

OK - lecę spać 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

No,przeczytałam....Pszczółko,jak wyczytałam u Ciebie w poście słowo "dziunia"...to aż parsknęłam...bo jakiś czas temu mój Marcin tak do mnie mówił... 🤪 Tzn.,jak zwykle w sobote rano włączał Vivę i tańczyl z Oliwką i tak jakiś Pewex chyba ma piosenke o Dziuni....i poyem przez parę dni nie miałam życia....tylko dziunia,dziunia,dziunia.... 🤪 🤪 Ale tak jak i Wy,mam też takie sexi lasie na NK,ale już tam nie patrzę,bo brakuje mi słów.

Smutno mi się zrobiło,jak poczytałam Iza o Twojej koleżance,nigdy czegoś takiego nie przeżyłam i bron Boże nie chcę przeżyć,ale domyslam się,ze jest ciężko...nawet nie wieadomo co powiedzieć w takiej sytuacji.... 😞

"Mietek" - fajne określenie Magda....a swoją drogą to chyba każdy ma swoje wymarzone auto,ja tam swojego zdradzać nie będę,ale w zeszłym roku o mały włos a byłabym w końcu jego wlaścicielką...Na szczęście rozsądek wziął górę nad emocjami,bo teraz moze miałabym auto,ale już do garnka nie brdzo byłoby co włożyć,i pewnie zamiast domu,mielibyśmy "domw aucie"...ale może kiedyś...

Ja jestem dzisiaj sama,bo Marcin pomimo,ze sobota pojechał na 5 do pracy,pierwszy raz chyba ale mają dużo zamówień i nie mogą się wyrobić,a ja gotuję jedzonko na wieczór bo dziś mam urodzinki.Wczoraj teściowa przyjechała,a że to stara kuchara,zrobiła mi udka faszerowane pieczarkami i mięskiem i takie zwijane kulki,rozbija się piersi kurczaka (jak na schabowe) a w środek daje się taki farsz: chrzan,jajka,starty ser i masło z vegetą i się zawija obtacza w jajku i bułce i się smaży na głębokim oleju...mniami - uwielbiam je....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
A więc Gabiś wszystkiego najlepszego!!! Zdrowka, szczescia, pomyslnosci, duzo radosci i milosci 🙂
a my zaraz zbieramy sie do centrum kupic marchewkę, poszperać w lumpeksie, bo kolezanka zawsze obkupi się w takie fajne ciuchy ze szok i w koncu musze sie tez tam wybrac 🙂 a potem jeszcxze chce sie prezejechac na szrot popatrzec za częściami do autka 🙂
zmykam!

Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wpadam pomiędzy sprzataniem, piciem kawy i zabawianiem dziecka... Matuś chwilowo śpi więc na szybciora coś skrobnę...
Iza współczuje koleżance... ja tego nie przeżyłam, ale domyslam się jakie to musi być przykre... jednak tak jak mówisz, tyle dobrze, że ma pewnośc że potrafi zajść w ciążę więc jest nadzieja na nastepną szczęśliwie donoszoną ciążę... :o)
Aluni gratulujemy pionu!!!
Pszczoła wow, ale fura!!!
A co do Dziuń z dzubkami i ich focie, to powiem Wam, że ja na NK mam taka ty;lko jedną ale ma już 2 dzieci, każde z innym facetem, stałego żadnego i ma chyba z 36 lat... jej siostra jest fotomodelką w Niemczech i jej zdjęcia to naprawdę klasa, a ta chyba chce dorównać młodszej siostrze... żenada...
Gabiś Ty masz dzisiaj urodziny!!!!! No to klapsa na szczęście i wszystkiego najlepszego Dziuniu!!!!
Moim wymarzonym, ale tak tylko dla mnie autkiem, jest Honda Civic ale starszy model... ale nigdy nie będzie nas stać na dwa auta więc zawsze zwycięża jednak funkcjonalność, a kombikowi nie mozna jej odmówić... im wiekszy bagaznik tym dla Agatki lepiej :o)
Pszczoła ja nie chodziłam po lumpkach bo nie mam cierpliwości grzebać i wyszukiwac tych ciuchów, ale ostatnio kumpela mnie zabrała do sklepu gdzie pracuje jej mama i naprawde super ciuchy sobie wybrałam, tyle że nam je przeceniła i każdą rzecz miałam po 1 zł... a wydałam 27 zł... :o) Jedno co można przyznać ciuchom z lumpeksu to to, że zawsze sa niepowtarzalne i nie zobaczysz w tym na ulicy nikogo innego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Gabiś wszystkiego naj naj!!! Zdrówka dużo i spełnienia wszystkich marzeń 😘
Powiem Wam, że ja nie przywiązuje za bardzo do samochodu. Tzn fajnie jak jest komfortowe, ale pamiętam i czasy jak się jeździło Poloezem albo 20 letnią Jettą 😁 więc w zasadzie teraz to każdy samochód jest bardziej komfortowy (nawet Lanos moich rodziców którym jeżdżę jak jestem w Polsce na urlopie 😜) tak wogóle to ja jestem z tych, które by mogły jeździć jednym samochodem dopóki by się nie rozpadł ☺️ oczywiście mam swoje wymarzone, ale raczej nas nie będzie stać w najbliższej przyszłości a kredytu na samochód nie chcę 😞
A lumpeksy też lubię 😜 mam ulubione dwa, ale niestety jestem tam średnio raz w roku podczas pobytu w Polsce, a chciałabym częściej 🙃 😁
Miłej soboty wszystkim życzymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Melduję się tylko że żyję 😉
Nie mam za wiele czasu. Internet może będziemy mieli w następnym tygodniu. A tak u nas dobrze. Kacperek raczkuje siada chodzi trzymany za rączki ale ząbka nie ma ani jednego.
Nie będe nawet nadrabiac bo mam tego sporo. Może jak bedziemy mieli neta to poczytam. Mam nadzieje ze wasze dzieci zdrowe.
Trzymajcie sie i gorące buziaczki dla szkrabików 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No i auta nie będzie , ogłoszenie super,zdjęcia też a w rzeczywistości -wrak, tak Daniel go określił przez telefon, pojechał ze swoim ojcem więc pojechał blacharz -lakiernik z technikiem samochodowym to wiedzieli co widzą na miejscu , jestem rozczarowana ,tak ten właściciel rozmawiała pieknie i nas zapewniał że wszystko jest w porządku .
Zdecydowalismy sie więc i tak zmienimy auto ale czuję się oszukana, Daniel naszego polerował wczorej, sprzatał, wymieniał olej itd.więc jak zobaczyli nasze auto to jeszcze chcieli zalać paliwo na swój koszt na droge powrotną w tego mercedesa -wiecie.
Dalismy tez ogłoszenie i ludzie dzwonia więc jestem dobrej mysli.
Wysa super że Kacperek już tyle umie , wyściskaj go od nas mocno i czekam na Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ludzie sa niepowazni... mój szwagier ostatnio szukał auta, znalazł na necie piekną mazdę, dzwonił do gościa, oczywiście auto takie jak na zdjęciach, sprawne itd więc pojechał...a facet nawet nie raczył auta przygotowac, zasnieżone od kół po sam dach i na dodoatek akumulator nie dał rady... jakbym chciała sprzedac auto to bym go kurde przygotowała jak klient mówi że po niego przyjedzie...
Wysa super że już jesteś!!!
Kupiłam ostatnio Mateuszowi kilka nowosci w słoiczkach, bo ogólnie to sama gotuję ale dla odmiany czasem daję mu cos, czego sama bym nie ugotowała... spagetti o którym Kasia pisała już kiedyś jadł, a teraz kupiłam Lazanie i Tagliatellę ze szpinakiem i serem po włosku... zjadł mi cały duży słoiczek... smaki to ma po mamusi bo ja mogłabym jeśc makaron na okragło pod każą postacią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
ja sie dziś melduję:P
wczoraj pojechaliśmy do tych znajomych do Poznania, i nie dawno wróciliśmy 🙂
było bardzo miło poszliśmy do super meksykańskiej knajpki, Oli był zadowolony, był Zorro, który podawał sernik 😁 meksykańskie ozdoby, super, lubię takie tematyczne klimaty 😉
Oli był takim wojownikiem że siedział do 24 chyba szalał, chciał spać ale nie mógł 😮 i tak się przewalał, spał z nami na łóżku i nad ranem czuję że juz wstał i się kopie ale myślałam że ładnie siedzi a tu nagle czuję ukłucie w palucha u nogi, a to Oliwier swoimi ząbkami 😁 sutki też już miałam kilka razy przygryzione 😮
własnie dziś krasnal próbował lazanie i też ze smakiem jadł, kawałki mu nie przeszkadzały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...