Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wyska wszystkiego najlepszego kochana,spełnienia najskrytszych marzeń 😘 😘 😘

No jednak zostajemy na NAN3 jeszcze nie będę na siłę go testowała żebym potem nie żałowała jak w przyszłości odbije się to na jego zdrowiu. No u nas Jasio lubi mleko i pije go więcej niz Emilka ale pieniadzę to nie najwazniejsza sprawa raz są a raz ich nie ma a Jasio jest najwazniejszy 🙂

Gabiś zgadzam się z Toba że kiedyś było tylko krowie i nikt nie miał dylematów i za dużego wyboru ale ten artykuł mnie przeraził ,tłumaczyłam sobie że od kilku butelek nic mu nie będzie chyba ....
Łajsoka buziaczki dla małej Aluni ,super że juz po wszystkim 😘 😘 😘
Iza napisz co i jak po wizycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WYSA - 100 LAT!!!! Wszystkiego naj naj najlepszego 🙂
Łajsoka - jeszcze raz gratulacje dla Małej Aluni i dzielnej Kasi 😘
Ja teraz w najbliższym czasie też będę musiała pochodzić po przedszkolach - to znaczy pójdę do jednego na razie się zorientować co i jak 🙂 bo to jest miejskie, wybudowane 3 lata temu jakoś więc ładnie jest zrobione, wszystko nowe no i duże - zobaczymy co mi powiedzą.
Ja NAN Pro2 kupię w Doz.pl - duża puszka 600g wydaje mi się ze jest naprawdę w dobrej cenie, a poza tym jest 25% rabatu na kartę dla Mamy i Maleństwa http://www.doz.pl/apteka/p51755-Mleko_Nan_Pro_2_proszek_powyzej_6_miesiaca_600_g Łajsoka - widzę że Ty też wybrałaś to mleczko? 🙂 A kiedy zaczynasz podawać Oliemu?
o co do artykułu... na razie nie zaczynam czytać bo jeszcze w pracy jestem... boje się że wymięknę.. chyba spojrze na tow domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Wysa 100 lat!!! duzo zdrowka i pociechy z Kacperka 🙂W koncu zwyciezyłam z Tomkiem i wygoniłam go wczoraj do dentysty. Ale mi go szkoda bo skonczyło sie na dłutowaniu ósemki i leczeniu kanałowym innego zeba. Cała noc nie mogł spac bo go bolało, ale tak to jest jak sie czeka na ostatnia chwile.
Ja jutro ide do fryzjera bo mam odrost ze nie moge patrzec i skocze odrazu na solarium juz dawno nie miałam takiej przyjemnosci 😉
A my dzisiaj spałysmy do 9:20 az w szoku byłam ze Olinka talk długo pospała codziennie mogłaby tak.
Madziu artykuł maskara, a powiedz mi bo ja mam troche zaległosci dlaczego zmieniasz mleczko Jasiowi? Jakas alergie dostał?
Wczoraj przyszła do nas sasiadka z Alunia jest młodsza od Oliwki o 1,5 miesiaca ale w porownaniu do Oliwii to Ala to gladiator jest poprostu ogromna fakt ze urodziła sie 59cm pewnie po tacie bedzie wysoka. Oliwka mała wygladał przy niej ale cwaniara ciagle cos kombinowała rozrabiała, a tamta tylko siedziała i patrzała,a Oliwia ja zaczepiała to za noge to za reke. Cos czuje ze moja niunia bedzie niezła rozrabiara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze raz dziękuje za życzenia 😉 😘 😘
Karolcia super że udało Ci się wygonić męża. No mojego to samo zagonić ciężko. i też 8 miał wyrywaną chirurgicznie ale go nie bolało.
Wiecie co mojego dziecka już nigdzie nie można samego zostawić. tak się dziś wystraszyłam 😞 Kacperek siedzi w krzesełku a ja tam ogarniam pokój odwróciłam się na chwilę wrzucić coś do szuflady odwracam się a on stoi i trzyma się za oparcie. było tak wysoko. Dzięki Bogu nie spadł, wzięłam go szybko przytuliłam i już go nie zostawiam na krok eh.
Byliśmy dziś na spacerze, u nas jest -5 słoneczko i dziś już wiatru nie było to połaziliśmy godzinkę w tym spał 50minut. I teraz znowu śpi to chociaż mam chwilkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
dzeiwczyny jestem w szoku Kasia, z małą Alicją są już od 11 rano w domu 😲 Kasia nic nie popękała mówiła że w wodzie super się rodzi,duża ulga przy skurczach i śmiesznie się czuła jak wychodziła z wody z Alunią na rękach z połączoną jeszcze pępowiną 🙂 wysłała mi fotkę i malutka jest przesliczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

Wysa naj naj 😘

a gdzie widać daty urodzin? 😜

Gratulacje dla szwagierki Łajsoka 😉 już są w domku ? 🤪 szok

padam... byłam w sklepie, oglądałam wózki i foteliki

Łajsoka już chciałam kupić ten chicco, ale jednak się wstrzymałam. I ten i inne mają bardzo mały kąt pochylenia w pozyji leżącej, dziecko praktycznie w dalszym ciągu siedzi. Na foteliku jest zaznaczone, że od 9kg tak, ale od 12m 🤢 kurde nie wiem co zrobić, bo Emilka ma już nóżki powyginane w tym foteliku w aucie 🤢
oglądałam też wózki, wszystkie mają baaardzo wąskie siedzisko, tzn nie jest głębokie 🤢
jedynie ten http://allegro.pl/espiro-baby-design-wozek-metro-folia-oslona-wys0zl-i1440912052.html miał głebsze siedzisko niż inne. Sprzedawca polecał raczej z pojedynzymi kołami z przodu, podobno lepiej sie prowadzi... nie wiem. Tu na aukcji jest drożej niż u nas.
Bardzo podobały mi się wózki z GRACO ale już cięższe.

pomóżcie, jakie wózki spacerowe macie?

aaa a co do fotelików, to sprzedawca odradzał Coneco i tak jak Łajsoka mówiłaś... przedział wagowy 9-18kg jest najbezpieczniejszy, najbardziej dostosowany do Maluszków. Że do się tylko tak wydaje, że to mały przedział i dziecko szybko wyrośnie, ale w rzeczywistości tak nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm no już za późno kupiliśmy ten chicco 😜 myślę że żaden fotelik nie będzie miał aż tak super płaskiej pozycji do leżenia w tcyh nosidełkach w sumie tez dzieci nie leżą aż tak. Im dłużej się szuka tym bardziej cięzko znaleźć 😁 ja dziś właśnie na spacerze z ciekawości zaglądałam w auta jakie ludzie mają foteliki i byłam w szoku że większość to były zwykłe styropianowe pokryte materiałem, bez żadnych pasów w środku 😲 😲 😲
jeju obiadłam się i jakoś mi nie dobrze 🤢
co do wózków to my zostajemy przy spacerówce którą mamy nie kupujemy nic nowego, ale mogę pokazać jaki szwagierka kupiła dla synka
http://allegro.pl/wozek-spacerowka-espiro-city-2010-wysylka-0zl-i1438705270.html
była zadowolona...ale cena 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helou,
no i poworcili 🙂
ale mam do nadrobienia ho ho ho, nie wiem czy dzis sie wyrobie.... 😮
bylo naprawde swietnie, pogoda niesamowita, jak na wiosne, ale stoki nasniezane, wiec luzik 😜 i na spacerki z wozkiem mozna bylo chodzic bez problemu! bylismy w Murzasichle i bylam bardzo mile zaskoczona, bo straszn ie mi sie ta miejscowosc spodobala, klimatyczni NIEDROGO a do tego kupa wyciagow dla dzieci i poczoatkujacych, wiec na pewno przyjedziemy tu za 2 lata z Blabla, bo juz rozmawialam z instruktorem kiedy zaczac 🙂
przede wszystkim STO LAT DLA WSZYSTKICH, KTORZY MIELI URODZINY I DLA WSZYSTKICH KTORZY MIELI MIESIECZNICE!!!(mopj maz mial wczoraj 30 urodziny!!!:woohoo 🙂 miaalam kompa ze soba, ale niestety zasieg orange fatalny i nie moglam na biezaco na brzucha wchodzic a wieczorem padalam, bo Blabla wciaz daje czadu w nocy, przebudza sie co godzine i nic na nia nie dziala a juz przed 7 wstaje zupelnie i po prostu chodze jak Zombie, wiec doskonale Izulka cie rozumiem!!!!! 😞
Kasiu ja wybralam sobie spacerowke dosc droga, ale jak nia pojezdzilam w sklepie to sie zakochalam i nie wyobrazam sobie innej,ale przeznaczam na nia swoja 13 - tke, bo wyobrazcie sobie, ze mi sie nalezy poimimo wychowawczego! a ta spacerowka to taka:
http://allegro.pl/maclaren-wozek-quest-folia-sklep-wwa-2010-champ-i1440910068.html
a wybralam przede wszystkim ze wzgledu na to, ze jest mega lekka!!!!! 😁 a do ekstremalnych spacerow po lesie mam teraz ta z implastu, ale jest ciezka jak cholera i zajmuje duuuzo miejsca! a fotelik jeszcze nie wiem jaki, bo tak samo zdecydowac sie nie moge, bo wybor za duzy, ale tez zastanawiam sie nad cocneco...
Izulka daj znac jak tam badania 🤨
Lajsoka gratulacje dla szwagierki, super porod w wodzie, ja tez sie zastanawialam swego czasu 😉
Pszczola ja daje Blabli NAN R 2 z kleikiem, bo to maly lakomczuch i jestem zadowolona a dobrze, ze napisalas ze na doz-ie taniej, to zmaowie! Blabla nie ma po tym zadnych sensacji!
Madzia dobrze, ze sie wstrzymalas z tym mlekiem, bo ja tez slyszalam rozne opinie nA temat wprowadzania mleka dzieciom ponizej roku a nabial to podobno zupelnie co innego, wiec jesli mozesz to dawaj modyfiowane, lepiej chuchac na zimne!
Gabis tobie tez cos mialam napisac, ale zapomnialam, wiec cie po prostu pozdrawiam 🙂
a jesli chodzi o tycie i chudniecie to powiem wam, ze ja przez 24 lata mialam niedowage na maksa a do tego mnostwo sportu i chuda jak szkieletor 😁 a potem wyszlam za maz, ruchu mniej a na dodatek lubimy z mezem dobrze zjesc i waze teraz 65 kilo i czuje sie swietnie, mam wieksze cycki i chyba nie chcialabym wrocic do dawnej wagi (tzn. tej sprzed kilku lat), ale rozumiem was dziewczyny jak trudno jest przytyc, bo mialam to samo a tak naturalnie jakos wyszlo i mam kawalek cycka i dupki i jest git 😁
Radzia ciesze sie, ze juz z mama wsyzstko oki, oby tak bylo zawsze!
musz edokladnie poczytac reszte postow, bo dopiero tylko przelecialam! 😆
sory za posta giganta, ale to przez to, ze SIE ZA WAMI STESKNILAM 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie kasia to nie były takie podkładki pod dupkę tylko wyglądały jak normalny fotelik ale bez niczego 🤢 nie wiem nie znam się 😁 😁
ja mam dziś porodowy nastrój tak przeżywam poród Kasi że aż nasze porody zaczęłam wspominać 😁aż mi sie cały dzień płakać chce bo to takie piękne i niezwykłe jak się rodzi nowe życie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No wózeczki są fajne 🙂
Netinetko dobrze że już wróciłyście no i cieszę się że wypad się udał, życzonka dla męża 🙂mój 7 kończył 31 😉
U mnie choroby ciąg dalszy , Jaś już nie śpi tyle w dzień wiecie?spał 3 a nawet 4 razy w ciągu dnia a teraz max 2 🤢 .


Muszę odejść od kompa bo mnie tu atakuje jakieś dziecko nie grzeczne i za chwilkę wyłączy mi komputer nim wyślę tego posta. 😠 😠 😠 😠 😠


Radziu co z Tobą , odezwij się 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
o rety ale nas nie było, ale tydzień temu wróciłyśmy dopiero z Rzeszowa.
Nadrobiłam mniej więcej ostatnie 100 stron, więc wiem co się dzieje. Ale Wam dzieciaczki wyrosły 🙂
My pojechałysmy tydzień przed świętami do Rzeszowa, później Sylwestra robiliśmy u teściów w domu, później nie wracałam bo mąż miał 30-stkę w kolejny w weekend, a 15-go pojechaliśmy na narty do Austrii i było super. Byli z nami rodzice mojego Pawła więc na zmianę z mamą jeżdziłyśmy. Muszę powiedzieć że pojeżdziłam 🙂 Mała super zniosła wyjazd. Czasem zostawała w domu, czasem była brana na górkę na lodowiec.
A tak wygląda najmniejsza narciarka na stoku:
[IMG]http://i55.tinypic.com/iyom8g.jpg[/IMG]

Widzę że moje dziecko wolniej się rozwija od waszych. W okolicach Świąt zaczęła dopiero sama siedzeć. Teraz trochę się przymierza do opierania ciałka na rękach, ale zazwyczaj nie wie co wtedy zrobić i kładzie się na brzuchu. Ząbka mamy na razie jednego. Teraz walczymy z jakimś przeziębieniem. Niby zwykły katar a poszłam z nią do lekarza to gardło i uszy czerwone.
We wtorek namy ekg serduszka bo jakieś szmery są. Mam nadzieję że to nic groźnego, choć się bardzo denerwuję.

I teraz mniej dobra wiadomość. Mój tato znów jest w szpitalu, bo ma straszne bóle. Nie wiem co będą mu jeszcze robić i kiedy wyjdzie.

Pozdrawiam Was wszystkie i wasze dzieciątka. Mam nadzieję że teraz będę częściej zaglądać. Buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Netinetko - super że wyjazd sie udal 🙂 ale fajnie macie ze tak podrozujecie gdzies ciagle 🙂 tylko pozazdroscic 🙂 powrzucaj jakies fotki!!
Wysa - glowa do gory 🙂 sama widzisz ze zawsze w koncu sie uklada 🙂
Wozki Wasze i foteliki zaraz bede ogladac 🙂
Weekend w koncu za pasem a ja jutro jeszcze do pracy musze przyjsc.... 😞
Łajsoka - o której jutro będziecie w Gorzowie? 🙂

AA! Moje autko juz stoi pod blokiem 🙂 odebralam od blacharza 😁 Teraz na poniedzialek na 9 jestem umowiona na przeglad gazowni, potem jade na przeglad techniczny, potem rejestracja, nowe blachy i inne pierdoly tj,. OC i moge jezdzic!! 🙂

Cos mialam Wam jeszcze napisac, ale nie pamietam.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha!! witaj kobietko, nie masz wyjścia musisz zaglądac częściej żeby nie nadrabiać 😜
Pola super narciarka 😉
Przykro zpowodu taty, że znów mu się pogorszyło 😞, ale wierzę i trzymam mocno kciuki że niebawem będzie lepiej i będzie w domu 🙂
Pszczółko będziemy ok 14 w GW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj MadziochA 🙂 śliczna jest Pola 🙂 Trzymam kciuki że z Twoim tatą będzie wszystko dobrze.
E tam takie to kłótnie, wczoraj jak mi składał życzenia to bez takiego zaangażowania tylko wszystkiego najlepszego i to wszystko bo dzień wczesniej wkurzyłam się bo gra na kasynie przez neta, na razie 40zł nie wielka suma ale od takich sum się zaczyna i przez to się pokłóciliśmy, on zaczął że to jego pieniądze itd.... wyobraźcie sobie że nawet mi głupiego jednego kwiatka nie kupił 😞 nie oczekuję na prezenty ale ja dla niego zbierałam kasę na 2 miesiące na przód żeby kupić to o czym marzył eh.
Przyszły zdjęcia które zamawiałam przez neta i nie jestem za bardzo zadowolona bo są złe jakościowo i na niektórych zdjęciach Kacperek wygląda jak brudny, no ale już nic nie zmienię.
Umówiłam się z dawną koleżanką na środę z którą kiedyś spędzałam dużo czasu. Już 7 lat nie rozmawiałysmy ze sobą bo tak jakby byłyśmy skłócone, cieszę się z tego spotkania 🙂
Idę jeść obiad bo mały śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny za powitanie.

Wysa jak cię to pocieszy to ja się z moim też często kłócę. Głównie chodzi o to że jak przychodzi z pracy to się chwile Małą zajmie (oglądając telewizję). A jak połozymy Malą spać około 20 to jemu się wydaje że ma już wolne a ja zasuwam do 12 bo mam tyle rzeczy jeszcze do zrobienia (Pola mało spi w dzień). Jak się kładę to on już śpi. A wstaję do niej 2 lub 3 razy w nocy bo mam ją jeszcze na piersi. Pobudka o 6, 7. I tak codziennie.

Dzis dzwoniłam do państwowego żłobka. Kolejka 320 dzieci tj. około rok czekania. Powoli do pracy się przymierzam wracać ale dalej nie wiem co z Polcią.

Dziewczyny po co wy kupujecie wózki. Przecież miałyście chyba wszystkie głęboko spacerowe?

Właśnie gotuje dla Małej brokułkę i kalafiorka. Kupiłam w sklepie eko. Ugotuję do miękkości i dam jej zjeść rączkami. Taki eksperyment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...