Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja własnie wysłalam swoje CV do jednej firmy... musze zmienic prace bo w dotychczasowej sie męczę... samym narzekaniem niczego nie zmienię, czas cos z tym zrobić... akurat znalazłam oferte która mi bardzo podpasowała, bo jakies 3 dni temu pomyslałam, że chciałabym tam pracować i miałam nawet zapytac jednej zanjomej która tam pracuje czy kogos nie potrzebują a tu wczoraj z głupoty zajrzałam na oferty pracy i co widzę? Własnie ta firma poszukuje księgowej 🤪
Problem w tym że ja mam 3-miesięczne wypowiedzenie i nie wiem, czy ktoś zechce tyle na mnie czekać, a znam swojego obecnego szefa na tyle że wiem, że złośliwei nie zgodzi sie na porozumienie stron... jak ktos składa wypowiedzenie sam to cierpi jego duma i wtedy kładzie kłody pod nogi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska ja tez sie obudziłam teraz bo mi sie wydawało że do wiosny jeszcze daleko i tez nie mamy odp[owiedniej czapki na taka pogodę, cieńsze z jesieni sa za małe, zimowe za ciepłe a nowej mu jeszcze nie kupiłam 🙂
Fajne to jest że jak się robi ciepło to czło9wiek koniecznie chce gdzies jechać i łapac słońce za nogi jakby to ciepło miało trac 1 dzień a nie prawie 3 pory roku 🤪
ale po zimie jestesmy tacy spragnieni ciepła i słońca że aż skręca jak taka pogoda za oknem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja
Kurcze nie wiem co ja sobie ubzdurałam ze ten zlot to tylko majowki z dziecmi, ale to dobrze ze sie myliłam. Napiszcie mi prosze gdzie dokładnie jedziemy bo nie moge znalesc tego. Albo jakis link przeslijcie i jaki termin w koncu ustalony. Musze wiedziec na kiedy kase szykowac 😜
A Madzia naprawde jaka laska 🙂 i Jasiulek jak ładnie stoi w łozeczku mały przystojniak 🙂
Wczoraj przyszła do nas sasiadka z Ala w wieku Oliwki. Ala jest 1,5 miesiaca młodsza, ale jest duza. Nosi ubrania na 86 i to juz sa takie na styk. A ludzie zazwyczaj mowia ze Olinka jest duza, a Alicja po tacie poszła. Na tym zdjeciu az tak roznicy nie widac w sumie Oliwia mała nie jest ubrania nosi na 74/80, ale na zywo roznica jest duza. Oliwia zaczeła piszcze, a Ala odrazu w płacz. To Oliwka jeszcze bardziej zeby tylko Ala płakała,a sama sie smiała. To jest mała terrorystka 🙂

[URL=http://img847.imageshack.us/i/s7001405.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4299/s7001405.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
U nas tez piekna pogoda na dzisia zapowiadali 13 stopni 🤪 Jedziemy dzisiaj z mała gdzies w plener pospacerowac 🙂
Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć niedzielnie 🙂
moje dziecię już na spacerku z Babcią, ja zostałam żeby odespać noc, ale jak widać jakoś mi nie śpieszno do łóżka 😉 Męża jeszcze nie ma to nie ma tam po co wracać 😞 a jeszcze chyba posprzątam trochę i tak zleci.. potem tylko jade jeszcze na dworzec Mamie bilet kupić do Szczecina.
Radzia - może i rzeczywiście to jest rozwiązanie - zmiana pracy. A tym bardziej, że chciałaś tram pracować av teraz jeszcze pojawiło się ogłoszenie że szukają kogoś takiego jak Ty!! 😁 To musi być znak!! 🙂 zagadaj z tą znajomą - może uda jej się w razie czego namówić pracodawców na to żeby zaczekali 🙂
No i pięknie - wiosna zapukała do nas to i może dziś się uda kolejne majówkowe spotkanie!! 🙂 Trzymam kciuki!! Jak coś róbcie mnóstwo zdjęć!
Wysa - koniecznie idź do lekarza bo to nie są żarty!
No właśnie dziewczyny - co z naszym spotkaniem? z tego co pamiętam to czerwiec marnie wygląda bo Kasia ma pozajmowane weekendy, a na 18go ja nie mogę i jeszcze któraś majówka.
Z tego co pamiętam to zostaje 25/26 czerwca, 2/3, 9/10, 16/17 i 23/24 czerwca. Ale coś mi się wydaje ze pominęłam którąś i coś było że nie można było się spotkać... ech już nie pamiętam..
A co do miejsca... skoro ślązaczki piszą że też mają daleko to może coś bardziej w centralnej Polsce co? tak teraz na chybił - trafił weszłam na mapę w googlach i w centrum Polski jest jezioro Jeziorksko. To tak pierwsze co znalazłam: http://www.znajomi-z-wakacji.pl/?app=nocleg&action=jeziora&list=P%C4%99czniew&rodz=6&of=522
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane,

nie mam kiedy czytać,ale choć napiszę.... 🤢

U nas choroba............ 😞 Oliwia ma katar i dziś od rana kaszle.... 😞
Marcin przywiózł w piątek ze sobą teścia,bo był ostatni raz w swojej pracy i jakoś się tak zgadali,a ten nic nikomu nie powiedział,i chory przyjechał,dopiero go rozkładało,kichał,smarkal się,kaszlał...no i Mała rano w sobotę katar!!!Jejku,jaka byłam wściekła....a potem jeszcze w sobotę trzeba go było odwieźć.W związku z tym mój tata rano w sobotę zabrał nas do hurtowni i kupił fotelik,miał tylko 200zł przeznaczyć,ale wybraliśmy taki już "na zawsze",teraz jest od 9-18 kg,a potem demontuje się taką wkladkę,można zaglówek do góry wyciągać i jest wtedy do 36kg - siedzisko ma głębokie,wiec już na długie lata go mamy,no i jest regulacja do spania,rozklada się lekko na płask.Fajny,ale kosztowal 389zł.... 😲 Zrobię zdjęcie i Wam pokażę.

No a co do teścia,to poszedł później z nami do moich rodziców i dziś do nich dzwonię a moja mama wkurzona,że u nich wszyscy chorzy,cała trójka,mama katar,tatę gardło boli,jeździli nocami po aptekach,masakra jakaś....teściu niepoważny....no i mnie też katar dziś męczy. 😠

Chciałam Wam kiedyś napisać,jak tam po moim wyjeździe z pracy do Borów Tucholskich,bo to jedna wielka porażka była....Najpierw nasz autobus już w tych lasach zabłądził... 😮 Były 2 autokary,ale jakoś się w drodze rozjechaly i tamci już dojechali,a my w głębokiej du.....,czyli w lesie,a tam śnieg i wąskie strome dróżki leśne....potem obiad,chwila dla siebie jak już dotarliśmy no i miała być atrakcja wyjazd wozami do lasu na ognisko i grzańca....pierwszy wóz z nami nie pojechał,bo złapał panę - za dużo nas wsiadło i to już był znak,żeby nie jechać....ale co tam,pojechaliśmy drugim...nie będę wszystkich szczegółów pisać,bo tego za dużo,ale powiem tylko tyle,że cały wóz się z nami przewrócił,bo konie się coś zlękły i na zakręcie nas przeważyło (nie wspomnę,że było nas na tym wozie za dużo,ja to nawet na stojąco jechałam),finał był taki,że są złamane nogi,potłuczenia,wóz się rozleciał w drobny mak....a wieczorem na rozdaniu nagród (nasz oodział zajął 1 miejsce!!! 🤪 ) tak kumpela klaskała (a trzymala naszą statuetkę),że jej spadła te figurka i się rozpadła w drobny mak.... 🙃 Ok,dosyć,bo dużo tego jest,droga powrotna też do kity, z przygodami...

Ale Was zanudziłam....powiedzcie mi,czy ja dziś w tak piękną pogodę mogę Oliwię zabrać na dwór na spacer???Wiem ma katar,ale może świeże powietrze jej nie zaszkodzi??

A gdzie jedziemy na spotkanie majówek??Coś umówione już?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś co za przygody 😲

Oliwka terrorystka rozbawiła mnie do łez 😁 już widze jak męczy Majowe Bobasy na zlocie 😁 razem z Mają na czele 😁

Pszczoła, też już oglądałam to jezioro - jestem zaa - i to chyba bedzie najbardziej sprawiedliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kasiu,fakt zdówko się przyda,jakaś masakra z tą chorobą.... 😠

Marcin poszedł uśpić Oliwię i "garują" razem....a na dworzu tak pięknie....tylko nie wiem czy z Żabką mogę iść,co z tym jej katarem... 🤔

A to Jeziorsko - ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasia powiem Ci że patrzę teraz jeszcze na jakieś ośrodki które są w centrum Polski w miarę i fajnie wyglądają, niedrogie są, ale już z kolei koło Konina.. więc dla Was to taka zamiana z siekierki na kijek, bo do Zegrza mielibyście chyba tą samą trasę i do Wa-wy to droga dobra, a tu po wiochach to nie wiadomo jak.
Tylko ja bym się rozejrzała może za jeszcze jakimś ośrodkiem bo tu te polne drogi mnie przerażają... gdzie my tam z wózkami... jezioro wygląda na duże więc może uda się coś znaleźć jeszcze....
Gabiś - to rzeczywiście przygody niezłe... przyznam się że jak jeszcze przeczytałam o tym że koleżanka stłukła tą statuetkę to aż się roześmiałam (przepraszam) ale wszystko mi się tak w głowie przewijało jak sceny z filmu komediowego.. najpieew zagubieni w buszu, potem wywrotka na kuligu, potem jeszcze ta gala... cały tragizm sytuacji zrobił się komiczny 🙂 ale ozumiem że Wam pewnie wcale do śmiechu nie było...
Dużo zdrówka dla Was!! Moim zdaniej jak ubierzesz Oliwke tak, żeby jej nie zawiało to możecie iść na spacer - świeże powietrze dobrze jej zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy niedzielnie 🙂
Wróciliśmy ze spaceru, teraz jakiś szybki obiad i idziemy znowu 😆 uwielbiam wiosnę 😎 wszędzie kolorowo od żąkili i krokusów 😆 no i już są wszędzie cudne małe owieczki na polach - normalnie jak szczeniaczki 😜 u nas od jakiegoś czasu temperatura jest około 15 stopni więc ubieramy się już cieniutko: skarpetki, buciki, dżinsy, body bez rękawków na to na to bluzka z długim rękawem, no i kurteczka taka cienka jak Radzi 😉 a czapeczka lekka bawełniana 😉
Kasia ja Pamiętniki Wampirów przestałąm oglądać już po pierwszym odcinku jak na tvn zaczęli emitować a moja Ula oglądała dalej i mnie przekonała że serial jest naprawdę fajny i tak obejrzałam kilka następnych odcinków i mnie wciągnęło 🙃 a True Blood nie oglądałam ale chyba zacznę skoro wymiata 😁
Wyska szoruj do lekarza !!!
Radzia trzymam kciuki żebyś dostała tę pracę 😉
Oliwka jaka fajna 😆 a Ala to jest bardzo podobna do Michała Figurskiego 🙃 🤪 tego dziennikarza, prezentera itd
Gabiś ale mieliście przeżycia 😲
A do zlotu Majówek to zazdroszczę, że się wszystkie spotkacie ☺️ mam nadzieję że wyjazd Wam wypali 😉
My dzisiaj przeszliśmy się do sklepu clarksa po buciki dla Mai i pani jej zmierzyła stópkę i powiedziała żeby przyjść za 6-8 tygodni bo Maja nie mieści się jeszcze w rozmiarówce 😮 🥴 nie wiem co my teraz zrobimy 🥴 zwłaszcza że Maja cały czas drepta i za chwilę chyba pójdzie sama bo już ładnie sztywno stoi bez trzymania 🤔 🤨
Zajrzę do Was jeszcze wieczorkiem 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwus dziękuję za życzenia 😉 wszystkim kolegom, koleżankom i ciociom 😉
Wczoraj nocka była okropna, nie wim czy Oli czasem nie przeżywał tak wypadu na basen 🥴 budził się z płaczem i tylko się w tulił do mnie jakoś tak dziwnie się zachowywał, jakby taki przestraszony 😮 i całą noc spał między nami a i tak prawie co pół godziny zrywał się z płaczem i szybko chował główkę w moich ramionach 😞
Kacperkowi ładnie w nowym pojeździe 😁 niesamowity jest że nigdy nie siadział 🤪 Oli to musi wszystko oglądać i komentować 😁 tak jak dziś na spacerze zobaczył pieska i piszaczał i powiedział coś w stylu "hau hau"
Pszczółko niech te choróbska odczepią się od was przesyłam uzdrawiające pozdrowienia; 😉fajnie byłoby się jakoś spotkać cieplutko się robi to może i na spacerek byśmy wyszli 🙂
A super że już Alunia oduczyła się cyca, u nas jest ciężko bo ni wiem juz co robić Oli nie hcce pić mleka w proszku 🤢 w sumie w dzień to cyca mu nie daję w nocy ciumka, nie chce ani wody ani nic innego 🤢 tylko mama mama i dopiera się do koszulki szukając cyca 😞 próbujemy i ciągle to samo mógłby tak płakać całą noc 😞 teraz jakoś w marcu mamy kontrolę to porozmawiam z pediatrą co z tym fantem zrobić bo już naprawdę nie mam pomysłów 😞 i ostatnio na sama myśl o nockach to mi się płakać chce 😞
Madzia ja też Zmierzch lubię, ale ej najnowszej części jeszcze nie widziałam ☺️
Jaśko duża stopa 😁 ja upatrzyłam i mierzyłam w sklepie dziecięcym fajne trampeczki nie były ani z Befado ani z Zetpola ale miały tą naklęjkę ze stópką narazie ich nie kupiłam bo zapomniałam jaka to firma, a chciałam sobie poczytać 🤔 ☺️ i powiem wam że Olinkowi też stópka już urosła tak jak Izulka pisała że bucik powinien być lekko luźny więc u nas też już rozmiar 21 😜
Madzia ślicznie z Jasiulkiem wyglądacie na tym zdjęciu, ładny kolorek na włoskach 😉
Kasia ale Ci dobrze z tymi depilacjami, masażami, maseczkami ja też, ja tez chcę 😁
Co do ubioru to my też lżejszą kurteczkę i czapeczkę dziś nałożyliśmy, Oli i tak się wierci przy zakłądaniu kurteczki, czapeczki itp. Mojego kuzyna córka mam 2,5 roku i jak się jej zapyta żeby coś powiedziała o ubieraniu na zimę to odpowiada" No cholery można dostać , ubierasz ściągasz, te czapki szaliki to nie dla mnie" 😁 jes taka agentka że koniec świata 😉
Netinetko Ty imprezowiczko 😁
Izulka trzymam kciuki że te rozłąki z Mają w końcu nie były takie straszne ,ani dla Ciebie ani dla Majusi 😘
Mati ma rozmiar 74 ho ho rośnie nasz smerfik 😁 Radzia ja też w tym miesiącu miałam taki jakiś dziwny okres i też ze skurczami ale to akurat normalne bo zawsze miałam takie skurcze:angry
Wyska może faktycznie organizm tak się buntuje przez te ćwiczenia, jak nie dostaniesz to może lepiej skonsultować się z lekarzem...( zabrzmiało jak w reklamie:lol 🙂
Kasia ja dziś krasnala ubrałam w body z krótkim rękawemi bluzeczkę na długi rękawek, rajstopki ale już takie lżejsze (bo przy mrozach to nosił z frottą) spodnie buciki i kurteczkę z delikatnym polarkiem w środku) do tego czapeczka już bez misia i szaliczek rękawiczek nie zakładałam i rączki miał cieplutkie, teraz doczytałam z.e Radzia Matiego też tak ubiera 😉 Oli też ma zawsze dwie warstwy bo inaczej jest mu gorąco i też ma to po tacie bo Mariusz dokładnie tak jak Twój Piotrek Radzia gruba kurtka i koszulka na krótki rękaw 😮 😁
Radzia rzeczywiście może zmiana pracy to dobry pomysł, skoro tam się "dusisz" mam nadzieje że się uda i dostaniesz w innej firmie "dżoba" 😁
Karolcia ja bym powiedziała że to Oliwka jest większa od Ali 😁 ale ogólnie to obie słodkie 😉
Pszczółka super jezioro ja tez jestem ZA!! 😁
Gabiś co za przygody mieliście na tym pracowniczym wyjeździe 😮
Oliwce zdrówka 😘
ojej troche sie rozpisałam, ale biorę przykład z naszej słynącej z dłuugich postów Pszczółencji 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiem wam że dzis Oli był na placu zabaw, dwa razy aż 😁 szliśmy sobie parkiem koło rzeczki i tam zrobili nowy plac i tak z ciekawości poszłam z Olinkiem dużo dzieci było Oli zaczepiał dzieci, i siedział w huśtawce 😉jak już bylismy pod blokiem i tez u nas jest plac zabaw a Oli rączką pokazał w stronę huśtawki więc poszliśmy wsadziłam znów krasnoluda i się cieszył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór

No naskrobałyście troszkę , miałam co czytać 😉

Dziękuję za miłe komplementy w swoim imieniu i Jasiulka.

My też dziś wybralismy się na długi spacer, pogoda piękna .Wstąpiliśmy do Cerrfura i Jasiek miał "branie" wszystkie Panie go zaczepiały a on usmiechał się od ucha do ucha i wytykał język ☺️co nie wyglądało grzecznie z jego strony 😁
Nocka mieliśmy też ciężko , bolał go brzuszek i mocno płakał , masowałam ale nie pomagało . Wysłałam Kubę do sąsiadki z myślą że może ma herbatkę miętową i dała nam ususzone liście lipy , nie miałam zbytnio zaufania na ale zaparzyłam , zapach ładny i dałam Jasiowi , wypił do dna i po chwili była cisza.Byłam w szoku . Podobno pomaga nawet w przeziębieniach .
No to mamy we wsi"babę mądrą " 😁 która zaradzi na wszystko.

Wyska dobrze że idziesz do lekarza, po rób wyniki i zobacz czy możesz kontynuować te swoje ćwiczenia i dietę . To nie żarty .

Radziu trzymam kciuki za to byś dostała pozytywną odpowiedz w sprawie nowej pracy , to jak widzę jedyne mądre wyjście z sytuacji . Może idz na urlop jak masz i nie siedz tak do końca tych 3 miesięcy lub złóż wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym i nie musisz podawać przyczyny . No Mati rozmiarek już większy -super , rośnij , rośnij.Chociaż nie koniecznie bo jesteś słodki i mógł byś taki zostać. 😘
Gabiś ale historia 🤪 buziaki dla Oliwki i niech skończą się te choróbska .Fotelik Oliwki bardzo fajny.

Iza no to u Was wiosna całą parą , kwiatki i 15 stopni .U nas dopiero się rozkręca pogoda.A to w czym Maja chodzi teraz skoro musicie czekać 6-8tyg. by nóżka podrosła.?
Mam nadzieję że poniedziałek będzie bez łzawy w żłobku 🙂
Kasiu fajną stronkę podałaś , wielkie dzięki 🤪
Aneta w wirze imprez , pozazdrościć aby 😉
Kamilko to w nocy przez sen Oli nie da się oszukać butelką?
Karola , Oliwka wygląda na dużą dziewczynkę i ma taką psotną minkę , fajowa jest. 😘
Co do ubranek to ja też muszę kupić czapkę i bodziaki na krótki rękawek. Fajnie jak już dzieci są tak lżej ubierane , spacery są przyjemniejsze dla nich, mogą się swobodnie poruszać .


Zmykam , może jeszcze pojadę do koleżanki po 2 część Zmierzchu 🙂 to sobie po oglądam .
Jak zrzucę zdjęcia ze spaceru to pokarzę jak dziś Jasio testował wózek.

Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olinek jest taki fajny pocieszny 🙂 i w ogóle się nie bał 🙂
Łajsoka, ale się rozpisałaś ;> aż dwa razy musiałam przewinąć do góry i się upewnić czy to Łajsoka takiego posta strzeliła 😜

Magda też bym się bała dać herbatke z liści lipy 🤢 no ale jak podziałały to git 😉

Laski ja już mam dość. Dzisiaj taka piękna pogoda, już od samego rana cieszyłam się na spacer i co??!! Emila miała gorączkę, najwyższą miała 39,5 masakra. Oczywiście była przy tym marudna, śpiąca i w ogóle... ach szkoda gadać, wiem że Mała cierpiała, ale ja byłam zła że nie możemy skorzystać z tej pieknej pogody. Teraz dostała 3 dawke nurofenu i śpi... ciekawe jaka nocka się szykuje... Niech już wyłazi ta cholerna górna dwójka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...