Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Jestem po wizycie. Szyjka powiększyła swe rozwarcie, tak jakbym miałą za tydzień rodzić!!Wspomniałam że te kłucia ciągle są i mówił że do 23 kwietnia biorę leki i że jeżeli moja macica ma taką skłonność do skurczy nawet po nich to żebym się przygotowała na poród jeszcze w kwietniu! Nastepną wizytę miałabym 21 kwietnia ale lekarz na sympozjum jedzie i zapisał mnie dopiero na 28 z tym że powiedział że nie wiadomo czy czasem nie urodzę!!! Mówił żebym już się spakowała do szpitala, bo po odstawieniu leków przy tych moich skurczach to nawet na drugi dzień mogę rodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu Łajsoka - to już teraz nogi nie tylko krzyżuj ale trzymaj mocno zaciśnięte 🙂
Żebyś chociaż do tego 23go wytrwała 🙂

A ja w międzyczasie napisałam do Gabiś i oto co odpisała:
"My od rana w szpitalu na patologii, mam robione badania, usg, ktg, mierzone ciśnienie i mocz, czy nie wytrąca się białko. Na razie jeszcze jesteśmy w dwupaku. Jak lekarze podejmą jakąś decyzję o cięciu, dam znać. Buziaki i pozdrowienia dla Was wszystkich!"

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie bo nie ma Kasi ,Łajsoki no i mnie nie było więc towarzystwo sie po prostu nudziło 😉 ale miałam dzień rano nerwy bo Kubuś miał egzamin po podstawówce 🤪 bardzo sie denerwował a ja z nim, nawet dostał rozstroju żołądka , szkoda mi go tak było , potem mąż go odwiózł ale ja nie mogłam usiedziec i kazałam się zawieść do szkoły i tam poczekałam do końca. Po egzaminie pojechalismy na zakupy ale szybko trzeba było je robic bo mężuś na 12 do pracy, więc wróciliśmy , wyprawiłam go do pracy a sama posprzątałam i po prosiłam żeby szwagier zawiózł mnie do koleżanki a z nią śmignełam do miasta , kupilam już wszystko co mi potrzebne było a wyprawa trwała 3 godz. ale było super, moja przyjaciółka między stanikami w sklepie wyszperała staniki do karmienia, obejrzałam je dokładnie bo cena mnie zaskoczyła za szt.9 zł przymierzyłam i są dokładnie takie jak na allegro , więc wziełam różowy i biały i naprawdę za śmieszną cenę udało mi się je kupić. A teraz gotuję zupke -spózniony obiad 🤢 nogi mam tak po puchniete że szok po tej wyprawie ale było super, no i smiałam się z rumunek a tu moja torba okazuje się za malutka , no majóweczki przyszalałyśmy z tymi zakupami . 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale śliczna fota, a Łajsoka na niej jeszcze śliczniejsza. Nie podrywali Cię w tym parku?

Ja też korzytsłam z przepustki i byłam na gogach od 14 do 18 i się strasznie zmęczyłam, mimo że wszędzie samochodem. Jednak gorąco już jest, a ja się za ciepło ubrałam. Załatwiłam wszystko ale fryzurka mi się nie podoba 😞 Szkoda, następnym razem poprawię, bo na razie za krótkie włosy.

Kupiłam jeszcze ręcznik rożek, 3 pieluchy flanelowe i przewijak taki na łóżeczko. Jestem gotowa do drogi.

Gabiś się trzyma twardo, a my trzymamy za nią kciuki 🙂

A Kasia gdzieś zniknęla dziś, mam nadzieję że to chwilowa awaria 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Rumunki

Łajsoka ciesz się, że że to tuż tuż 😉 Jaki Ty masz malutki brzuszek 🤪 🤪

Mam nadzieję, że u Gabiś szybko podejmą decyzję i lada chwila będzie ściskać swoją Oliwkę.

Już nie leżę 😠 Byłam dzisiaj u rodziców. Jak Mała chce to proszę bardzo może się rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkurzyłam się dzisiaj na brzuszka...

Jakieś debilne zazdrosne laski siadły na Kłapouche, która podrzucała linka, gdzie chciała wygrać konkurs...
No sorry jak ktoś nie chciał to po prostu mógł olać i nie głosować... ja pierdziele, ale jakieś tępe strzały musiały wysłać maile do admina. Takie straszenie zawieszeniem konta hahahah NORMALNIE ŚMIECHU WARTE. Kobiety które dopiero co urodziły dzieciątka, a są takimi wrednymi małpami... nie obrażając małp... AIE WKURZYŁAM...no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...