Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu - a co do tej fotki gdzie maluszki śpią, to Oli zasnął w sumie może na 5-10 minut a Ala większość czasu spała 😜 chociaż wcześniej została tak ułożona w celu poćwiczenia główki, ale jak widać pozycja okazała się fajniejsza na ucięcie komara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie a takie 5-10 minutowe drzemki Oliego to normalka, moje dziecię nie bardzo chce spać w dzień 😁
lecę go wykąpać 🙂
aaa Pszczółka zaczęłam książkę czytać 🙃dorwałam się do niej jak byliśmy w parku,już 3 rozdziały zdążyłam "przelecieć" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie pobuszowałam po allegro i zamówiłam kolejne książki 🙂 mogłam w sumie wcześniej to załatwić bo po skończeniu jednej mogłabym od razu zacząć czytać następną, a tak to teraz będę musiała przez parę dni zadowolić się jakąś gazetą 😜
My też zaraz idziemy Małą kąpać 🙂 na razie Tatuś macha jej motylem nad głową 😁 a tak się śmiał że zamiast grać w piłkę będzie motyle łapał, a tu proszę jaki wstęp ładny do przyszłych zajęć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po chrzcinach małego Mikołajka... kurcze dziewczyny Mikołaj urodził się 25 kwietnia i waży... uwaga... 8 kg!!!!!!!! jest ogromny w porównaniu z Mateuszem i taki jakby nad wiek rozwinięty, trzyma się go jak duże dziecko, nie trzeba trzymac mu już wcale głowy, cały czas nawija i non stop się rusza... jak go wzięłam na ręce to byłam w szoku jaki on wielki... może wam potem fotki pokaże jaka róznica między kuzynami a niby tylko 9 dni tak naprawdę... a Mikołaj urodził się z wagą 4 kg więc tez nie jakaś strasznie wielka, całkiem normalna... Mateuszek w kościele był grzeczny, pół mszy spał, pół bawił się smoczkiem a na ogłoszeniach zaczął płakać 😁
Pszczoła, Łajsoka świetne fotki,,, jaka ALunia zauroczona Olim... a Mamusie jakie ładne... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrzcie dziewczyny
To ja z "małym" Mikołajkiem

a tu mama Mikołajka z moim Mateuszem... niestety nie udało nam się zrobić współnego zdjęcia, ale w tygodniu mamy sie spotkać to może nam sie uda...
[URL=http://img291.imageshack.us/i/img1051n.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7713/img1051n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A najlepsze jest to że Marcin i Magda czyli rodzice Mikołaja w ogóle nie umieli trzymac Mateusza, tak jakby ich maluszek nigdy nie był taki wiotki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze zajrzałam na moment 🙂 Radzia - rzeczywiście klocek z tego Mikołaja... aż trudno uwierzyć że między nim a Matim jest tylko 9 dni różnicy!!!!!!!
I tak patrząc to Mati jest o niebo ładniejszy i słodszy!!! 😁
A moja Alunia już spała w łóżeczku ale coś się przebudziła i przyniosłam ją do nas i w końcu i Tata się kimnął i córcia obok Taty, a Mamusia jeszcze urzęduje i ogląda w tv "szkołę uwodzenia" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🤪
My już nie śpimy, Oli przy cycku, a ja czytam "knigę" pożyczoną od Pszczółki 😉 i czekamy na tatę bo o 7 z nocki wraca 🙂 musimyb dziś załatwić kilka spraw i jedziemy na kilka dni do moich rodziców 😜 z za okna widzę że dziś słońce powróciło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia Oliemu też już za bardzo nie trzeba główki trzymać, z resztą on to taki szybki bill że najchętniej już by siedział 😁 Pszczółencja widziała wczoraj jak się sam podnosił i nawet jak leży na wznak to skubaniec mały do góry głowę udźwignie 🤪
Pszczółka z tymi wymiotami w ciąży, o których Grześ mówił to chyba prawda 😁 😁 😁 😁moje dziecko będzie nad wyraz mądre i wszechstronnie uzdolnione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Radzia jestem w szoku 🤪 Mikołaj wygląda jak 5 miesieczne dziecko 🤪 A Mateuszek jest po prostu przesliczny... jejciu jaki on kochany.

Łajsoka o co chodzi z tymi wymiotami? 😜

W koncu ochłodzenie.... zero słonca, cale niebo zachmurzone i zimno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
O kurcze ja nie miałam mdłości... nawet mi niedobrze nie było... ani raz... 🙃
A za komplementy dziękujemy... a mój kuzyn jak wziął Mateusza na ręce to się smiał że to waga piórkowa i takiego to mógłby nosić...no a oni jeszcze Mikołaja tak nauczyli że on nawet na spacerze nie chce w wózku być, ciągle jest na rękach... a ja go potrzymałam chwilke i byłam cała spocona...
Łajsoka ale Oli jest sliczny i drobniutki, a że silny to inna sprawa... a tamtego trzymali na rekach jak duże dziecko, pod tyłek i on sie tak trzymał i rozglądał... a ja go wzięłam jak Mateusza to mi sie wyrywał bo nic nie widział... przy Mikołaju to nawet ja na drobną wyglądałam 🤪 Ale imprezka była fajna, rodzinka sie spotkała, Matuś był grzeczny, wszyscy byli w szoku jaki spokojny... dopiero ok. 21 był już chyba zmęczony i zaczął płakać i trzeba było do domku... i w domu sie uspokoił, kapiel i nyny... ale Mateusz myslał inaczej i kręcił sie do północy... jakoś spać nie umiał, w nocy się budził...
A u nas skrajności, albo upał albo zimno i leje... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka Mateusz wczoraj sie pierwszy raz tak przestraszył że musiałam go na rekach uspokajać... leżał sobie spokojnie a mój mąz tak głosno kichnął... a Mateuszowi się bródka pomarszczyła i tak sie strasznie rozpłakał... ale to było fajne bo wiedziałam że nic mu nie jest to go przytuliłam i się uspokoił u mamusi... jakoś mi tak miło było... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Z tymi wymiotami w ciąży to się dziewczyny nie przejmujcie 😁 ja też nie miałam nawet mdłości więc moja córa będzie musiała wyjść bogato za mąż - innego wyjścia nie widzę 😜 hahahaha 🙃 🙃
A mój cycek na który ostatnio narzekałam że coś szwankuje z mlekiem chyba sobie przypomniał że ma coś do zrobienia i tak mi się napełnił, że myślałam że pieluchę tetrową będę sobie w stanik w nocy wkładać bo wkładka laktacyjna to było mało 😁 za to Ala miała co ściągać nad ranem 😉
Oli rzeczywiście już tak się nastawia do siadania że szok!! Alunia takich zapędów jeszcze nie ma, a Oliwierek to jakby mógł to już by siedział 😁 będzie z niego silny chłopak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...