Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolcia: A tak z ciekawości zapytam: w którym szpitalu chcesz rodzić?

Powiem Wam, że dziś jak wracałam z gimnastyki to dojrzałam młodą mamę z wózkiem - dokładnie takim jak chcę kupić na internecie. Podeszłam do niej i podpytałam czy jest zadowolona, jak się wózeczek sprawuje, itp. Sama też go obejrzałam i pomacałam :P (no bo tak jak Wam mówiłam - w sklepie nigdzie nie idzie go znaleźć. Ta dziewczyna też kupowała na allegro) No i powiem Wam, że mówiła że jest bardzo zadowolona, ja sprawdziłam jak te amortyzatory - fajne, bo są mięciutkie, a obawiałam się że będą sztywne i twarde strasznie. Tak więc praktycznie rozwiałam swoje wątpliwości 😉 A przy okazji pogadałyśmy o szpitalu w Gorzowie. Ona rodziła w czerwcu, ale mówiła że średnio przyjemnie to wspomina 😞 po porodzie poprosiła, że chciałaby zobaczyć synka, to usłyszała od położnej, że dziecko to nie zabawka, a poza tym zdąży się jeszcze nim nacieszyć... masakra jakaś :/ a to już kolejna taka opinia o tym szpitalu 😞 ręce opadają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Moretta,mnie też tak kłuje w mostku,ból czasem nie do wytrzymania.Przed ciążą tak czasem miałam,ale to zwykle po sporym stresie w pracy i jak się rozluźniałam to łapał mnie ten ból,straszne uczucie.A teraz ten ból mam coraz częściej,i też ciężko się wtedy oddycha,ale to pewnie też dlatego,że nasze serduszka teraz więcej krwi muszą pompować.

A co do szpitala i porodu to ja już właściwie wybrałam,właśnie ten nowy oddział,którego link wam wkleiłam,tymbardziej,że pracuje tam nasz lekarz.To jest nowy oddział i póki co starają się bardzo.No i należą do "Rodzić po ludzku".

Pszczółka,a jaki to wózek miałaś okazję wypróbować??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam te bóle w klatce piersiowej i też, tj. Gabiś, miewałam je przed ciążą.. nic przyjemnego 😞

a ten wózeczek który dzisiaj miałam okazję oglądać jest tutaj 🙂
http://allegro.pl/item918498149_king_exclusive_fotelik_gratisy_38_kolorow.html
Dziś akurat oglądałam ten w wersji kolorystycznej nr 17 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka ja wybrałam szpital w Zdrojach pomimo ze mieszkam na Pomorzanach i do szpitala na pomorzanch mam dosłownie 8 minut z bucika 🙂Wole rodzic w Zdrojach słyszałm dobre opinie na temat tego szpitala i wchodziłam na forum i tam tez dziewczyny sobie chwaliły. Duzym plusem jest tez to, ze oddział połozniczy jest po remoncie i maja dobry sprzet jakby mała urodziła sie wczesniej 🙂A w Gorzowie to jest tylko jeden szpital? Czy te nie ciekawe opinie to słyszałas na temat tego szpitala ktory sobie wybrałas?

Dziewczyny a powiedzcie mi czy wam tez tak puchna nogi? Bo mi strasznie wieczorami to w ogole kostek nie widac i strasznie mnie bola 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety w Gorzowie jest tylko jeden szpital 😞 resztę pozamykali i został tylko wojewódzki 😞 ja mam do niego też blisko, bo może 5 min na piechotę.. ale no nieciekawe o nim wieści chodzą 😞 poza tym zaczynają w marcu remont oddziału położniczego więc wogóle już nie wiem, jak to będzie wyglądać.

A mój lekarz pracuje w szpitalu w Skwierzynie, to ok. 30km od Gorzowa (zresztą w połowie drogi do Łajsoki 😎) ale tam tylko mogę rodzić, jak będę miała ciążę donoszoną, a poza tym no nie wiadomo czy dojedziemy na czas - dlatego właśnie gorzowski też biorę pod uwagę..
Jak się wkurzę to pojadę do Szczecina do rodziców i już 🙂 a z domku wtedy właśnie do Zdroji będę miała najbliżej bo ja z prawobrzeża jestem 😎 heheh

zobaczymy.. jestem w każdym razie w zawieszeniu... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze co do wózka to moja tesciowa znalazła tez fajny na niemieckiej stronie po przeliczeniu na nasze kosztuje 1300 za 3 czesci. Mi nawet sie podoba i wpisywałam na allegro jego nazwe i tez jest ale nie ma tego koloru co nam sie podoba. A konkretnie nam sie podoba nr 10 z lego linku:
http://cgi.ebay.de/Q7-KOMBI-KINDERWAGEN-SCHWENKRADER-BABYSCHALE_W0QQitemZ250580484448QQcmdZViewItemQQptZDE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies?hash=item3a57c2c160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze co do szpitala na Pomorzanach - koleżanka tam rodziła pól roku temu i jest zadowolona, ale o tym szpitalu to różnie mówią.. kilka lat temu była tam epidemia gronkowca, później się poprawili i byli super - a teraz nie wiem jak tam wszystko wygląda...

Mi nogi też puchną, ale co kilka dni i nie wiem czym to jest uzależnione. Na początku myślałam że tym jak więcej chodzę ale nie.. różnie z tym bywa. Czasami nie tylko wieczorem, ale potrafię obudzić się ze spuchniętymi kostkami, a jak trochę rozchodzę to po ok. 2h mija...

Ten Q7 widziałam w dwóch sklepach w Gorzowie. Kosztowały chyba ok 1200, może max 1400, ale raczej nie więcej i babeczka polecała w sklepie 🙂 mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wczoraj padłam jak mucha, po tym jak mały w nocy nie dał spać. Dziś za to był grzeczny, przed snem mówiłam mu że w nocy musi mamie dać pospać i sam też musi ładnie spać 😉Ja też mam spuchnięte kostki, kładę wyżej nogi jak lekarz zalecił ale czy to coś pomaga? chyba nie musiałabym zawisnąć jak nietoperz pod żyrandolem:P
Pszczółka zapraszam do mnie na poród:P posiedzimy razem i poczekamy aż się zacznie 😜 heheh...co do wózków to mój Mariusz uparł się jednak na ten:

http://www.allegro.pl/item929893740_jet_picasso_2010_babyactive_fotelik_gratis_3w1.html

testowaliśmy i jest fajny amortyzatorki też miękkie, i dodatkowo można tu zamówić pompowane przednie koła gdzie w sklepach tego nie ma, a i w zestawie jest fotelik, w sklepie tylko gondola i spacerówka, kosztowała ok.1300zł fotelik był za dodatkowe 200zł w sumie by wyszło ok.1500zł a tu z dostawą 1119zł. Mam nadzieje że co do wózka to już nic się nie zmieni, bo im więcej się zastanawiamy tym więcej jest mętliku w głowie i nie wiadomo co wybrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej-ja na opuchliznę nóg leżałam w szpiyalu,Opuchlizna pewnych części ciała, mogąca powstać na skutek znacznego zatrzymania wody w organizmie w czasie ciąży. U kobiety ciężarnej, obrzęki najczęściej pojawiają się w okolicy kostek stóp, rąk, nóg jak również mogą pojawić się na twarzy, gdzie przeważnie lokalizują się pod oczami. Przeważnie występują w drugiej połowie ciąży. Bardzo często pojawiają się wieczorem, szczególnie jeżeli był to dzień pełen wysiłku fizycznego np. praca wymagająca długiego stania lub siedzenia. Obrzęki te najczęściej znikają po odpoczynku nocnym. Na powstawanie obrzęków ma wpływ zwiększona ilość krwi krążącej w czasie ciąży. Ryzyko ich wystąpienia znacznie wzrasta w ciąży wielopłodowej. Do powstania obrzęków może także dojść w przypadku zbyt szybkiego przyrostu masy ciała. Najbardziej niebezpieczne jest występowanie obrzęków wraz z podwyższonym RR i białkomoczem. Zespół tych objawów stanowi bardzo niebezpieczne
w czasie ciąży tzw. zatrucie ciążowe określane jako EPH-gestoza.Niewielkie obrzęki kostek nóg nie są powodem do niepokoju. Niezwłocznie należy skontaktować się z lekarzem jeżeli obrzęk staje się uogólniony, nie ustępuje po nocnym wypoczynku lub, gdy dołączają się do nich inne objawy
, szczególnie nadciśnienie. Konieczna wtedy staje się dokładna diagnoza, aby w porę wprowadzić leczenie. W związku z tym, że występowanie obrzęków może być spowodowane nadmiernym wysiłkiem fizycznym, długotrwałym przebywaniem w pozycji stojącej lub siedzącej, kobiety ciężarne powinny się oszczędzać i więcej odpoczywać. Ważne jest, by podczas chodzenia obuwie było tak dobrane, aby stopy miały przewiew i swobodę. Należy pamiętać również o odpowiedniej diecie, która zapobiegnie nadmiernemu lub zbyt szybkiemu przyrostowi masy ciała, a tym samym pozwoli zminimalizować ryzyko powstania obrzęków.

Nie należy ograniczać płynów, bowiem pozawalają one na usunięcie z organizmu wielu toksyn, a ich wpływ na powstawanie obrzęków może być jedynie minimalny. W celu zmniejszenia obrzęków można również układać nogi nieco wyżej, jak także odpoczywać i sypiać leżąc na lewym boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do tych obrzęków miałam jeszcze ślady białka w moczu ale po posiewie juz było wszystko w normie,ja nogi w kolanach nie mogłam zgiąć tak miałam popuchniete i jak częściej leżę to jest dobrze minimalnie opuchną i to tylko czasem,co do bólu w klatce to dostałam tabletki od tego ,jest lepiej po nich ale wolała bym dla zdrowia Jasia ich nie brać-co do pojazdów kołowych naszych pociech to ja tak jak nasza pszczółka wybrałam ten sam wózek,moze kolor inny tylko ale autko jest super 🙂 Kasiaa-czy ty po tych tabletkach {po których tak latają ci ręce masz apetyt?}bo ja nie i martwię się,mały też jakiś spokojny dziś-moze za dużo tych tabletek?ale mam wizytę diś to zaraz spytam -zajrzę pózniej pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Madziu,opuchlizna która się zbyt długo utrzymuje i się powiększa niżby miała niknąć po wypoczynku jest niebezpieczna i świadczy o zatruciu ciążowym,ja teraz jestem na to wyczulona,bo odkąd lekarz boi sie o moje ciśnienie i co dzień je kontroluję,mam też zwracać uwagę na opuchliznę.Póki co,nic się nie dzieje,nogi mi nie puchną,czasem widzę po rękach,a właściwie po obrączce na palcu,że mam lekko spuchnięte ręce,ale to się też zdarzało przed ciążą - zawsze po wstaniu z łóżka.

Widzę,że my im dalej w ciąży tym więcej dolegliwości się ujawnia,na początku trzymałyśmy kciuki,żeby ciąża się utrzymała i było wszystko ok,a teraz by nasze pociechy były jak najdłużej w brzuszkach,a my zdrowe i bez żadnych dolegliwości.

W tym szpitalu który wybrałam do rodzenia,też musi być ciąża donoszona,czyli możem tam rodzić od 37 tygodnia.Dziś zaczynamy z Oliwką 31 t.c. więc mam nadzieję,że kolejne 6 jakos damy radę wytrwać.

A u nas cieplutko od rana,słoneczko świeci,śnieg się topi na potęgę,czuć wiosnę wokoło.Żeby taka pogoda się utrzymała i było coraz cieplej....tak tęskno do wiosny...:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Majowe Kuleczki 🙂

tak od rana czytam o tych naszych dolegliwościach.. powiem Wam, że ja mam jeszcze jedną, która pojawiała się przed ciążą a teraz się niestety nasila.. po nocy strasznie drętwieją mi ręce.. ale to do tego stopnia że jak rano myję zęby czy szykuję śniadanie to mam problem z utrzymaniem szczoteczki albo łyżki 😞 nie dość że to uczucie ciągłego mrowienia, to jeszcze tak jakby mnie jakieś ścięgna bolały - ciężko to opisać. Jakiś czas temu nawet jak byłam na pobraniu krwi i pani kazała mi zacisnąć pięść to nie byłam w stanie tego zrobić 🤢
To mija po ok 1h od rozruszania się, ale mrowienie czy odrętwienie w kciukach np. utrzymuje mi się czasami nawet przez kilka dni 😞 nawet teraz tak mam 🥴
zwaliłabym to na krążenie, ale podobne dolegliwości (choć nie tak silne) miałam już wcześniej i prawdopodobnie było to przez bóle w krzyżu, których nie zdążyli mi zdiagnozować bo zaszłam w ciążę. Teraz nie zostaje nic innego jak czekać do porodu i dopiero wtedy będę mogła myśleć o wizycie u specjalisty.

Co do wózków to ja juz też staram się nie oglądać innych bo od tego już głowa boli. Wybraliśmy jeden, ma to co chcemy i na ten będziemy się decydować i już 🙂 my chcemy kupić czarny z motywem białych kwiatów.. wiem że czarny to taki.. czarny :P ale jakoś najbardziej nam obojgu się podoba 🙂 ale ostatecznie to powiem jak już zamówimy :P
A Wy dziewczyny jakie kolory wybrałyście?? 😁

Gabiś - jak przeczytałam, że Ty na dobrą sprawę za 6tyg. możesz rodzić, to aż mnie zatkało, że to już!!!!!
Kurcze - trzeba się sprężać ze wszystkim, bo my tu gadu gadu a dzieci nam rosną :P a ja jeszcze tyle rzeczy mam do zrobienia... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dwupaki 🙂
Rzeczywiscie nam juz malo czasu zostało, a ja mam jeszcze sporo rzeczy do kupienia no i najwazniejszy jest ten wozek.
Łajsoka ten Picasso naprawde jest fajny pierwszy raz go widze i nie mialam okazji przetestowac. I cena z fotelikiem godna uwagi. Kolory sa tylko takie nie standardowe my jak narazie to bylismy zdecydowani na czarny wozek z jakimis wstawkami zeby nie było za ciemno tak jak pszczoła pisała.

Mnie dzisiaj czeka ciezki dzien bo o 17 jade do siostry przypilnowac jej trojki dzieci. Ale jade z kolezanka takze pół nocy to pewnie przegadamy bo dzieci sa juz w sumie duze 13 lat ,11 i najmłodszy 4 latka. Ta dwujka starszych to zajmuje sie juz soba tylko tego czterolatka trzeba jeszcze pilnowac. Zobacze co to mnie czeka za kilka lat zebym sie tylko nie zraziła hehehe

Ide jeszcze troche polezec bo zdaze sie jeszcze dzisiaj nameczyc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę laski to za nim się obejrzymy, każda z nas będzie już po rozwiązaniu! aż mi się łezki zakręciły, że tak nie wiele zostało i będę mogła dotknąć i wycałować mojego synka 😉

Pszczółka mi też się zdarzają drętwienia, tak przy nadgarstkach ale po chwili mija i nie jest tak codziennie. Mi wyskoczyło tzw."zimno" i strasznie boli, nigdy nie miałam tego. Ust otworzyć nie mogę 😞Pytałam w aptece ale pani powiedziała że, te maści typu zovirax, vratizolin czy jakoś tak, raczej dla kobiet w ciąży są nie wskazane 😞 na internecie przeczytałam że zimne mleko doskonale wysusza i łagodzi ból, albo po prostu kostka lodu przyłożyć. No i tak siedzę 🙂 ok lecę na obiadek. Dziś mąż zrobił Cannelloni ze szpinakiem...mmniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Magda nie zauważyłam większego lub mniejszego apetytu, ale NA PEWNO moja Mała jest spokojniejsza, już nie kopie tak jak pare dni temu, kure czyżby ten lek też na nią działał... Musze zadzwonic do lekarza.

6 tyg aaaa - to już za chwilę... my też musimy zrobić zakupy dla Małej. Poprać ciuszki, kupic kosmetyki, łóżeczko, wanienke, wózek...

U mnie też są drętwienia rąk... Lekarz stwierdził, że od krzywego kręgosłupa 🤢

Łajsoka Ty mi tu nie pisz o takich pysznościach!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rodziłam na górce, niestety nie pamiętam jak się nazywała położna i nacięcie krocza też miałam, ale pamiętam że przez dłuższą chwilę starała się je masować by nacięcie nie było konieczne. Nacinała w ostatniej chwili żebym sama nie popękała, i nacięcie było malutkie, po 4 dniach już nic nie czułam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A powiem Wam że ja jakoś dzisiaj nie mam weny na gotowanie.. Właśnie namoczyłam groch i będę gotować grochówkę - Mężowi będzie musiało na kolację wystarczyć :P a nad czymś ciekawszym pomyślę jutro 😎

Karolcia - ja po tygodniu goszczenia u siebie siostrzenic (15 i 11 lat) byłam wypompowana :P niby już duże dziewczyny, ale wyciągnęły ze mnie mnóstwo energii - odpoczywałam chyba ze dwa dni 😁
Dlatego odpoczywaj teraz póki masz jeszcze chwilę heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To drętwienie to i ja mam,ale głównie jak kładę się spać,lub ogólnie jak leżę,wtedy ręce drętwieją mi,że hej.Nie mogę wtedy żadnej pozycji znaleźć wygodnej,meczę się strasznie.Ale jak je jakoś "gładko" ułożę,to po chwili przechodzi.

A ja nie wiem,co myślec o moim ciśnieniu.Lekarz kazał mierzyć raczej rano.Jak mierzę po sniadaniu,jak już w miarę zaczynam funkcjonować to mam wysokie,np dziś 147/76 albo 124/95.Raz jest większe rozkurczowe raz to drugie.Ale jak już się rozruszam i mierzę np około południa lub po obiedzie to już jest normalne a czasem nawet małe np: dziś 107/78.Głowa mnie nie boli,opuchnięć nie mam,badania moczu (czy czasem białko się nie wytrąca) dopiero będę robić.Mialam dzwonić do lekarza za tydzien jeśli będzie wyższe niż 130/80.Sama nie wiem jak te moje pomiary traktować,może po prostu mu powiem jak to wygląda w ciągu dnia.

A z tym porodem już za parę tygodni to i mnie trochę przerażenie bierze,bo też jeszcze mam sporo do kupienia,choćby mebelki,komódke jakąś na ciuszki dla Oliwki,a gdzie reszta??Lekarz mi mówił na ostatniej wizycie,że u mnie to raczej nie wygląda,żeby ciążę miała przenosić i mam męża już ściągać 20 kwietnia do Polski,mamy być w pogotowiu,ze spakowaną torbą.Więc może być różnie.Ja jeszcze chcę przetrwać marzec w miarę spokojni,a w kwietniu to już będę raczej się przygotowywać,bo w sumie termin na 1 maja,to może być równie dobrze kwiecień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny...
Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam, miałam zepsuty komputer i mam go juz coprawda od kilku dni ale nie wirdziałam w co rece włozyć bo miałam w domu remont i do kompa nawet nie podchodziłam a tu dzisiaj wiadomośc od Pszczoły i aż mi sie miło zrobiło że sie o mnie martwicie...
U mnie do wczoraj wlasciwie było wszystko ok tylko ciagle miałam taki wzdety brzuch i wczoraj na wizycie lekarz powiedział że to napięcie brzucha mu sie nie podoba i chciał mnie na kilka dni do szpitala wysłać na obserwację, ale ubłagałam go, że będe grzecznie leżała w domu i odpoczywała więc dał mi szansę do 1 marca bo wtedy mam wizytę i zobaczymy czy sie poprawi...
Nie wiem jak wy ale ja własnie zaczynam odczuwac delikatne bóle jak na okres w dole brzucha i czasem mnie cos kłuje w szyjce wiec leże i boję się ruszać...
Zrobiłam tez Mateuszkowi zdjęcia 3D i jest kochany tylko słabo go było widać bo zasłonił sie rączką i schował za łozyskiem i poszedł spac i nawet się przekręcić nie chciał... potem tylko włożył raczke do buzi
Nawet nie próbuje nadrabiac wszystkich stron, mam nadzieję że u każdej z was wszystko dobrze a ja tez już moge regularnie tu zagladac bo remont skonczony, komputer sprawny więc ta chwilkę zawsze znajdę żeby się tu odezwać...
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć-ja wczorej u lekarza spędziłam {od 15-20}kupę czasu,była po urlopie i dlatego ten nawał kobiet,byłam wściekła bo te "stare baby i te młode gówniary" po których widać że nic im nie dolega nawet nie raczą ustąpić miejsca 😠 my w ciąży sobie na wzajem ustępowałyśmy żeby każda posiedziała a inni udawali że nas nie widzą.Lekarstwa na uspokojenie mam odstawić,brać w razie takich nerw jak ostatnio i te na powstrzymanie takich bólów jak ostatnio też-brać jak by się coś działo, tak jest wszystko dobrze 🙂 ubaw miałam po pachy bo nie mogłam zawiązać butów i doktor też się śmiała {chciał mi wiązać}bo ostatnio widziała jak mąż mi zakładał i teraz skwitowała żę faceta nie ma i ja już jestem bez radna ,ona jest naprawdę dobrym lekarzem a w naszym miejskim szpitalu po prost jej nie cierpią,mówiła że pacjętki jej opowiadają że jak się chodzi do niej a zdarzy się że trafi się do szpital to sie wyrzywają i pytają czy nie miało się bliżej do żuromina?{tam pracuje ta pani doktor ale mieszka w mławie i tu ma swoje gabinety}śmiała sie z tego i doskonale wie jak tu jest w tej rzeżni bo tu pracowała krótko. a co do wiosny moje panie to słyszałam że jeszcze ma być zimno 🤢 jak na złość -pozdrawiam was "duże"kobietki i wasze pociechy pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wklejam link i proszę o głosiki 😉
http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/501

Jeśli komuś przeszkadza to, że wklejam link na forum Waszego miesiąca to bardzo proszę o wiadomość na prv. Nie to żeby zależało mi na moich oklaskach ( bo ktos mi je cały czas zabiera 🙂) ale nie chcę być upierdliwa z wklejaniem linków jeśli sobie tego nie życzycie 🙂

Konkurs trwa tylko do końca miesiąca więc jeszcze tylko tydzień :P

Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂

u mnie dziś net coś strasznie nawala :/ znowu jakieś problemy u dostawcy 😞
nie wiem jak u Was ale u mnie dziś pięknie swieciło słonko 🙂 i tak się wiosennie zrobiło 🙂 śnieg już sie topi i fakt, że zaczyna się robić tak szaro i blotnisto na zewnatrz ale liczę że szybko pojawi się prawdziwa wiosna 😁

Radzia!! Cieszę sie ze sie odezwałaś 😁 No już mnusiałam wysłać do Ciebie maila bo się tu wszystkie zamartwiałyśmy czy wszystko ok. Skoro jednak ogolnie jest dobrze, to bardzo dobrze :laugh: poki co sluchaj sie lekarza i daj później znac co i jak 🙂
A z czytaniem to rzeczywiscie nie masz co nadrabiac, bo bywaly dni ze nam po kilka stron przybywalo, więc nie wiem czy mialabys tyle cierpliwosci 😁

Marta - mi Twoje linki nie przeszkadzają i zawsze jak sie przypomnisz to klikam 🙂 wiec jesli chodzi o mnie to masz zielone swiatlo 🙂 na tydzien :P hehhe

Pozdrawiam Was mocniutko i milego wieczorku życzę 🙂
Moj Grzes wlasnie wlacza jakis filmik i idzie robic popcorn wiec uciekam na nasz prywatny wieczor filmowy 😎

Buźki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...