Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

Radzia oczywiście spacerówka rozkłada się na płasko oto link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=912419410

a tu trochę inny model i kolorystyka a poza tym ma wszystko co ten wyżej 😉

http://www.allegro.pl/item929893720_jet_neo_babyactive_2010_3w1_wszystkie_kola_pomp.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Łajsoka, dodałam sobie do ulubionych... może się zdecyduję ale jak bede miała jeszcze jakies pytania to pozwole sobie pozawracać Ci głowę... 😁 Lepiej zapytac kogos kto go już ma bo te wżóki niewiele sie w sumie od siebie róznia a jednak... nie wpadłabym na to że np ten Leviroo ma głupia spacerówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.

Oj te listy wyprawkowe....spędzają nam sen z powiek.Odchaczanie co już mamy,co jeszcze potrzebne...U nas sporo do kupienia,może z ciuszków niewiele,ale z kosmetyków,przyborów...no,zostało jeszcze sporo.Widzę,że temat wózków też nadal aktualny,choć chyba już większość z Was ma kupione,lub przynajmniej upatrzone.

U nas słoneczko świeci,jest przyjemnie.Wczoraj nacieszyłam oko w ogrodzie,bo kiełkują tulipany,żonkile,krokusy...ojj wiosna idzie,zrobi się kolorowo.A my z Oliwką z braku zajęcia za porządki się wzięłyśmy,pomyłyśmy sobie pomału mebelki w kuchni,lodówkę,calą jadalnię,dziś salon i sypialnia.Chyba syndrom wicia gniazda mi się włączył.Jeszcze tylko dokupimy jakąś komódkę na rzeczy Oliwki i będzie wszystko.

Madziocha - ale mi narobiłaś ochoty na krówki...chyba podjadę do sklepu.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.nutricia.com.pl/klub_przylacz_sie_ok.php?err_code=0

http://www.ziololek.pl/

jak się w Ziołolek wypełni ankietę to wysyłają próbki.

http://www.superrodzice.pl/

tutaj jak się zalogujecie,to w miarę postępów w ciąży i rośnięcia dziecka będą wysyłac paczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 😉

Radzia nie ma sprawy, pisz jak będziesz coś chciała wiedzieć 😉

U mnie dziś rano taka straszna zawieja śnieżna była, na szczęście tylko przez chwilę.
Mój Oliwuś wczoraj taki spokojny był przez cały dzień, aż się niepokoiłam że nie świruje jak zawsze, ale mąż dał mi stetoskop i słuchałam sobie serduszka małego 😉

Napadła mnie dziś ochota na sernik na zimno...galaretka truskawki...mmm, kupiłam składniki i już się "studzi" na deser w sam raz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Formularz zamówienia bezpłatnej próbki jednorazowych majteczek Huggies® DryNites oraz książeczki informacyjnej:
http://www.suchenoce.pl/index.php?section=49

Ja znalazłam tylko tyle 🙂 ale pisało, że w tym tygodniu limit już został wyczerpany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest jeszcze,a właściwie był fajny prezent do próbki proszku Lovela,ale też piszą,że już się zapasy wyczerpały.Mimo to myślę,że warto się zarejestrować,może w przyszłości coś wyślą,oto link:

http://www.lovela.pl/o-programie.html

Tak samo jest z darmowymi Pampersami,też im się skończyły darmowe próbki,ale warto sprawdzać na ich stronie,może coś się jeszcze pojawi.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I się zarejestrowałam 🙂

Zjadłam cały woreczek krówek ☺️

Dostałam już kosmetyki, buteleczki itd. z allegro 🙂 Już się nie mogę doczekać aż przytulę Emilkę 🙂

Łajsoka Moja Emilka jest taka spokojna praktycznie cały czas, już tak się nie rusza jak wcześniej, już się nawet nie zamartwiam, bo się po prostu przyzwyczaiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu,moja Oliwka ma tak samo,też już nie jest tak ruchliwa jak kiedyś,ale myslę,że głównie dlatego,że ma już mało miejsca.Najczęściej harcuje wieczorem,jak zasypiam...a od dwóch dni budzi mnie o 5 rano 🙃 wyspana już jest chyba i dokazuje :-) Takie bardziej solidne i bolesne ruchy czuję znów na pęcherzu,no i ostre kopniaki wysoko,a czasem czuć jak tak fajnie się przeciąga,"jeździ" nóżką w różne strony,fajne uczucie i widok zniekształconego brzuszka...:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś na wesoło 🙂

Zabrałam męża na USG. Lekarz pokazuje na monitorze : tu są rączki i
paluszki (liczy , jest 5), tu jest główka i nosek, tu brzuszek, o, a
tu są stópki..Mąż ogląda z uśmiechniętą gębą, lekarz jeździ aparatem
USG po brzuchu, patrzy w monitor, coś tam mierzy. Nagle słychać głos
mojego męża : o rany! jakie ona ma zęby! Okazało się, że na
monitorze widać było kręgosłup naszej córeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś no to moja Emilka ma tak samo, daje o sobie znać wieczorem, w środku nocy i wcześnie rano... No to całe szczęscie, że jest to normalne.... chyba faktycznie nasze Bąbelki mają już mało miejsca 🙂

Moretta hehe, to ładne uzębienie miałaby córeczka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja już od 5:30 nie śpię 😞 Oliwuś strasznie się wiercił, kopał i przeciągał że się rozbudziłam 🙂 może mój maluszek taki aktywny bo próbuje się przekręcić główką w dół,a że jest mu ciasno to ostro tam walczy, jak narazie to cały czas odczuwam że nic się nie zmieniło jak się przeciąga to czuję główkę w lewym boku tak jakby zaraz pod żeberkami, pupkę na środku brzuszka i "pedałowanie" nóżkami w prawym, zobaczymy 10 marca na wizycie co tam u okruszka mego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

u nas podobnie jak u Moretty,tzn.na ostatnim usg 9 lutego wiedzieliśmy,że Oliwka leży główką w dół też z pleckami po prawej stronie.Jak jest teraz to nie wiem,ale silne kuksańce odczuwam znów w dole w okolicy pęcherza - może piąstkami mała uderza 😉 a kopniaczki są w górze brzucha,ale kopniaki dostaję głównie wieczorami,w dzien to czuję raczej przeciąganie się i widać jak te nóżki "jeżdżą" po brzuszku.

Ze spaniem też mam od kilku dni problemy,dwa dni pod rząd Oliwka mnie obudziła o 5ej rano,dziś wyjątkowo pospałam do 7-ej.Nie wiem co się dzieje,w nocy sie kręcę,stękam,kwękam,że mi niewygodnie (sama do siebie już mówię),dziwne sny mi się śnią,jakieś takie nierealne,dzisiaj to już nawet mi się wydawało,że mi wody odeszły,aż zaczęłam się z przerażeniem macać w nocy.

A jak patrzę na swój suwak i widzę ile mi zostało czasu do porodu,to trochę mnie to przeraża,ale głównie dlatego,że to już tak blisko.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś, Moretta, wy to rzeczywiście jesteście juz na finiszu 🙂
Ale róznie to była, ciekawe która z nas urodzi pierwsza.

A ja zebrałam się i po połtoramiesięcznym pobycie u rodziców przyjechałam do męża. Bałam się troszkę że coś się stanie, w końcu to 4 godz drogi ale jak na razie czuje się świetnie.

Ja nie jestem w stanie określić jak moja Niniunia teraz leży. Czuje szturchańce zarówno w dole jaki i górze brzucha. I jeszcze ani razu mnie Mała nie zbudziła w nocy. Kurcze może jest za mało aktywna?

Mój mąż był już na 2 zajęciach ze szkoły rodzenia. W poniedziałek był wykład o psychologii w ciąży, natomiast wczoraj nauka oddychania, więc mój mąż już umie oddychać 🙂 Teraz wystarczy żeby tą wiedzą podzielił się ze mna 🙂
W poniedziałek już pójdziemy razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...