Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf tak, planuję zrobić tą wróżbę, ale chyba dwa dni przed imprezą, czyli we właściwy dzień urodzin (bo wyprawiamy imprezę 28, w niedzielę, a urodziny są 26). Kieliszek, pieniążki, różaniec i książka, chyba jakoś tak to się u mnie robi. Słyszałam też sugestie, że powinnam dołożyć piłkę, gitarę i pędzel. 😁 Ale chyba zostanę przy wersji klasycznej. 😉
Ciekawe za co chwyci? Ze mnie się śmiali, że złapałam książkę i książeczkę, bo nie było różańca i zamiast niego dali modlitewnik... Ale religijna nie jestem, więc to raczej sugestia książkowego mola by była - i zgadza się. 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
no Ellie zlecialo nie wiem kiedy 😮 ale wczoraj zadzwonila moja kolezanka z pracy ze mam jeszcze jeden tydzien wolnego 🤪 bo szefowa chce byc jak wroce a teraz siedzi w egipcie 🤪

ale ten tydzien to z Twojego urlopu czy firma Ci stawia 😉 kurcze Laaf, gdzie Ty pracujesz kobieto? Nie szukają tam ludzi do pracy? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz mialam wrocic 18 bo konczyl sie urlop ale szefowa powiedziala ze od poniedzialku czyli 22 (nie bedzie mnie tak wyrywac w srodku tygodnia) 😉 no a teraz tak sama z siebie dorzucila 🙂

Ellie ja pracuje w firmie szkolocej i zaopatrującą chirurgów stomatologów w produkty. Caly czas sie rzowijamy i nie wyklucozne ze kolejne osoby bedziemy poszukiwac lub juz poszukujemy (nie wiem bo jak narazie nie jestem na biezaco). Najprawdopodobniej bedzie potrzebny ktos na costumer servise. A jakie masz wykształcenie i jakie doswiadczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna bykola walnelam w nazwie stanowska ale napewno wiesz o co mi chodzi. Taka osoba odbiera zamowienia a wierz mi nie jest to proste bo czesto lekarze nie do konca wiedza o co im chodzi a to jest takie srodowisko w ktorym nikt nie chce przyznac sie do bledu. Wiem bo sa lekarze ktorzy tylko do mnie dzwonia bo ja ich znam i jestem w stanie zrozumiec a po za tym juz tyle razy zastepowalam czy pomagalam osobom na tym stanowisku ze ciezko u mnie o pomyl;ke.Wkazdym razie zaden z naszych pracownikow nie am wyksztalcenia pokrewnego poprostu sie szkolimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi jak napisalam nikt nie ma wyksztalcenia medycznego a nawet pokrewnego. Po za tym zaczyna się od gruntownego szkolenia i mimo ze material spory to na poczatku masz wsparcie, ktos rzaem z osoba szkolona przyjmuje zamowienie. Rozmowy sa nagrywane i zawsze mozna oddtworzyc i pokazac gdzie popelnilo sie blad lub na co zwracac uwage, jakie zadawac pytania itp...
Jak cos bede wiedziala dam znac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, ja jestem po ekonomii 🙂 Mam większe doświadczenie w robieniu zamówień niż ich przyjmowaniu ale wszystkiego można się nauczyć 😉 Póki co nie planuję powrotu do pracy więc sprawa nie jest pilna. Ale jakbym coś potrzebowała w przyszłości to pozwolę sobie odezwać się do Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf oki, choć nie powiem, też póki co do roboty się nie spieszę - najpierw zdecydowałam się mimo wszystko jeszcze uzupełnić braki w wykształceniu. 🙂


Ellie o myślę, że z takim doświadczeniem masz szansę szybko załapać jak to działa i w drugą stronę! 🙂


Dziewczyny kojarzycie jakieś we Wrocławiu sklepy z dużym asortymentem zabawek dla dzieci, po za takimi jak Askot, Baby Maxx czy Smyki (i inne galeriowe sklepy)? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
Laaf, ja jestem po ekonomii 🙂 Mam większe doświadczenie w robieniu zamówień niż ich przyjmowaniu ale wszystkiego można się nauczyć 😉


😁 😁 😁, nie wiele trzzeba kochana, ja w tej chwili jestem odpowiedzialna za zamowienia od producenta (amerykanie w glownej miezrze) jak i za produkty a wlasciewi obeszlam wszystki stanowiska w firmie po za marketingiem bo to nie moja dzialka i nawet bym nie chciala

spoko jak cusik dziewczyny piszcie, jesli bede mogla to pomoge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie od tego wlasnie sa stany miniamalne - nie dopuszczam do tego zeby cos mi zabraklo 😉 Owszem czasami ktos zamowi cos mega ale generalnie my mamy zamowienia 2 razy w tygodniu i juz max po 3 dniach przesylka jest u nas 🙂 Po za tym ja czesto biore cos w promocjach lub pakietach i zazwyczaj mam wszystkiego pod dostatkiem 😉

Elunia zawsze mozesz juz sie rozgladac, cv powysylac i jak trafi sie cusik fajnego to do robotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Ellie od tego wlasnie sa stany miniamalne - nie dopuszczam do tego zeby cos mi zabraklo 😉 Owszem czasami ktos zamowi cos mega ale generalnie my mamy zamowienia 2 razy w tygodniu i juz max po 3 dniach przesylka jest u nas 🙂


aaa no to fajosko....są branże gdzie nie można mieć wszystkiego na stanie ze względu na koszty czy gabaryty towaru a klient akurat to zechce czego my nie mamy 😉 no i potrzebuje na duch informacje kiedy to będziemy mieli 🙂 wiesz jak to jest z klientami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
laaf napisał(a):
Ellie od tego wlasnie sa stany miniamalne - nie dopuszczam do tego zeby cos mi zabraklo 😉 Owszem czasami ktos zamowi cos mega ale generalnie my mamy zamowienia 2 razy w tygodniu i juz max po 3 dniach przesylka jest u nas 🙂


aaa no to fajosko....są branże gdzie nie można mieć wszystkiego na stanie ze względu na koszty czy gabaryty towaru a klient akurat to zechce czego my nie mamy 😉 no i potrzebuje na duch informacje kiedy to będziemy mieli 🙂 wiesz jak to jest z klientami 😮

He, he, tak bywa nawet w branży antykwarycznej - gdzie klienci opisują swoje wymarzone łoża, szafy a ty jeździj po całej Europie i szukaj... bo nie zamówisz antyku przecież. Ale klienci "zamawiają". 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf w zasadzie już nie, ale wciąż mi ta branża bliska, bo rodzinna. 😉


Ellie hm, możesz spróbować z wodą... Choć u nas to nie poskutkowało do końca. Tzn. czasem jeszcze budzi się np. wieczorem (dostaje wodę) i czasem w nocy (też woda). Może to jeszcze nie czas dla Twego maluszka na przesypianie tak całej nocy? Albo zastanów się czy nie za gorąco ma w pokoju i nie chce mu się przez sen pić? Może też byc jak piszą dziewczyny - chce pewności, że w pobliżu jest mama, bliskości... Czasem jak mój się przebudza wystarcza mu mój szept i pogłaskanie główki, policzka i śpi dalej. To męczące, wiem, ale już się z tym pogodziłam, że bywają noce gdy muszę wstać - stety albo niestety (jak kto woli), nie jestem z tych matek co stosują zasadę zasypiania przez wyryczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...