Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
No wiem wiem Andziucha, tylko, ze nie mam innego wyjscia. A jak u Ciebie samopoczucie? 🙂

to musisz jak najszybciej starac sie o L4 🙂
u mnie dzis jak zwykle rano o tej samej porze mi niedobrze chodz to nie konczy sie w kibelku chodz bym wolala bo by mi przeszlo a tak do poludnia sie mecze z ta kluska na zoladku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
L4 bede zalatwiac równo za tydzien, bo wtedy mam wizyte 🙂 Współczuje Ci tego samopoczucia, ja wczoraj po obiedzie mialam takie, az musialam sie polozyc. No niestety, takie uroki naszego pieknego stanu 😉

trzeba sie pomeczyc 🥴
miejmy nadzieje ze to tylko te poczakti a pozniej juz z gorki pojdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tak bedzie, ja juz widze znaczna poprawe 🙂 A jak bylo w Twojej pierwszej ciazy? Podobnie, czy lzej wszystko przechodzilas?

Czulam sie dobrze tylko te wymioty mnie meczyly! teraz jak narazie tylko raz wymiotowal ale za to gorzej sie czuje bo mi caly czas niedobrze i glowa mnie boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasem leiej sobie zwymiotowac i poczuc ulge, niz sie caly czas meczyc. ja to juz chyba wszystkie dolegliwosci ciazowe przeszlam, do teraz zostaly mi czeste bole glowy, odruchy wymiotne i bole w podbrzuszu. Aaa no i oczywiscie ciagle infekcje tam na dole 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Czasem leiej sobie zwymiotowac i poczuc ulge, niz sie caly czas meczyc. ja to juz chyba wszystkie dolegliwosci ciazowe przeszlam, do teraz zostaly mi czeste bole glowy, odruchy wymiotne i bole w podbrzuszu. Aaa no i oczywiscie ciagle infekcje tam na dole 😮

tak ja teraz bym sobie ulzyla z checia obmacujac kibelek 🙂
ja jestem ciekawa jak tam moje wyniki krwi i moczu 🥴
bo w srode czeka mnie wizyta u gina!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Czasem leiej sobie zwymiotowac i poczuc ulge, niz sie caly czas meczyc. ja to juz chyba wszystkie dolegliwosci ciazowe przeszlam, do teraz zostaly mi czeste bole glowy, odruchy wymiotne i bole w podbrzuszu. Aaa no i oczywiscie ciagle infekcje tam na dole 😮

tak ja teraz bym sobie ulzyla z checia obmacujac kibelek 🙂
ja jestem ciekawa jak tam moje wyniki krwi i moczu 🥴
bo w srode czeka mnie wizyta u gina!

A mnie w piatek 🙂 we wtorek ide raniutko przed praca na badanie moczu, bo za kazdym razem musze nosic wyniki do swojej ginki, a krew roobilam ostatnio to sobie odpuszcze. Ciagle mam anemie, a tak to w miare ok, troche za duzo leukocytow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Czasem leiej sobie zwymiotowac i poczuc ulge, niz sie caly czas meczyc. ja to juz chyba wszystkie dolegliwosci ciazowe przeszlam, do teraz zostaly mi czeste bole glowy, odruchy wymiotne i bole w podbrzuszu. Aaa no i oczywiscie ciagle infekcje tam na dole 😮

tak ja teraz bym sobie ulzyla z checia obmacujac kibelek 🙂
ja jestem ciekawa jak tam moje wyniki krwi i moczu 🥴
bo w srode czeka mnie wizyta u gina!

A mnie w piatek 🙂 we wtorek ide raniutko przed praca na badanie moczu, bo za kazdym razem musze nosic wyniki do swojej ginki, a krew roobilam ostatnio to sobie odpuszcze. Ciagle mam anemie, a tak to w miare ok, troche za duzo leukocytow.

Ja jeszcze mialam do zrobienia ta TOKSOPLAZMOZE nie wiem po co no ale jak lekarz kazal to trzeba zrobic 🙂
ciekawe od czego ta anemia?? a z tymi leukocytami to u mnie tez przez pierwsza ciaze zawsze bylo za duzo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Anemia czesto sie przytrafia w ciazy. Biore Prenatal od poczatku ciazy i podwojna dawke zelaza, przez co mam wieksze mdlosci 😮 oby tylko w koncu pomoglo.

ja tez biore Prenatal i magnez zebym nie miala skurczy lydek 🥴
i w poprzedniej ciazy zalecila mi pani gin zebym brala TARDYFERON-a to chyba to zelazo
a teraz na wizycie sie okarze po wynikach co mi jeszcze bedzie kazal brac za tabletki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na ten prenatalk nie moge juz patrzec, bo taki wielki i ma specyficzny zapach. No ale z tego co mowila gin, to jest dobry, bo zawiera bardzo duzo witamin i innych niezbednych pierwiastkow. nawet moj maz zaczal go brac, zeby bylo mi razniej, bo ciagle marudzilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Ja na ten prenatalk nie moge juz patrzec, bo taki wielki i ma specyficzny zapach. No ale z tego co mowila gin, to jest dobry, bo zawiera bardzo duzo witamin i innych niezbednych pierwiastkow. nawet moj maz zaczal go brac, zeby bylo mi razniej, bo ciagle marudzilam 😉

ma taki posmak dziwny zgadzam sie ale tam sa dwa rodzaje chyba classic i z imbirem ten z imbirem zle na mnie dziala 🥴
oni chyba najszczesciej polecaja wlasnie ten prenatal bo ja mam teraz innego gina niz przy pierwszej ciazy i on mi tez prenatal polecil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Andziucha badanie na toksoplazmoze jest konieczne, to chyba najgorsze co sie moze przydarzyc w ciazy, zakazenie powoduje poronienia a w najlepszym wypadku uszkodzenia np bezmozgowie, albo brak innych narzadow.

dziekuje za informacje!bo mnie nikt nie wytlumaczyl co to i do czego to sie ma 🥴 ale na szczescie u mnie wyniki ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i cale szczescie! mi lekarka zapomniala zlecic, a dowiedzialam sie od dziewczyn z forum pazdziernikowego ze takie badanie mialy, a jak przeczytalam co toksoplazmoza powoduje to od razu polecialam i sama zrobilam badanie, na szczescie wyszedl negatywny ale strachu sie najadlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
No i cale szczescie! mi lekarka zapomniala zlecic, a dowiedzialam sie od dziewczyn z forum pazdziernikowego ze takie badanie mialy, a jak przeczytalam co toksoplazmoza powoduje to od razu polecialam i sama zrobilam badanie, na szczescie wyszedl negatywny ale strachu sie najadlam

czasem tak jest z tymi lekarzami ze trzeba poprosic ich o cos bo sami z siebie to nie za bardzo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
sorry, że wchodzę na Wasz wątek, ale może kogoś zainteresuje, że dodałam nowe aukcje, teraz sprzedaję:
-koszule do karmienia- kończy się cena od 9,99
-maść maltan
-książkę z przepisami
-ubranka po synku
-moje ubrania
-bajki Frankliny-nowe i używane
-inne bajki
-7 rodzajów kolczyków
-bransoletkę

ceny od 3,99
zapraszam do obejrzenia 🙂

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17480357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 i zaczęły się u mnie nudności...tak jak ktoś by mi nadepnął na żołądek 😞 dzisiaj rano zawroty w głowie i okropne nudności jak się ledwo co obudziłam...na całe szczęście trochę poleżałam i mi przeszło ...ale wieczorem jest to samo ...okropne uczucie...mam tylko ogromną nadzieję że tylko na tym się skończy 🙂 pozdrawiam buziaki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...