Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny wierzycie suwaczkom?To taki ładny i fajny picyk ale mało wiarygodny np. ja zeby na suaczku było tak jak wyliczył mi lekarz zamiast tak jak było że ostatnia miesiaczka 16-02-2012 to musiałam wpisać 20-02-2012 bo według suwaczków to juz bym miala 7 tydzień a na usg bylo widac ze ewidentnie to jest 6 tydzien.Fajny picyk ale różnie z nimi bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula ja według okresu mam tak jak ty mniej wiecej ale z Usg wyszło mi o tydzien mniej widac juz pecherzyk ale na serduszko pani doktor mówi ze za wczesnie ide znów we wtorek do lekarza ja wam powiem nie mam wogóle mdłości raczej wilczy apetyt he jak tak bede jadła szybko przytyje he przy pierwszym to przytyłam 25 kg przed ciaza wazyłam 50 a jak szłam rodzic to 75 he ale jakos udało mi sie to szybko stracic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do suwaczkow to mi pokazuje dobrze - wedlug okresu bo u lekarza jeszcze nie bylam to nie wqiem jak z usg, ale to z usg sie zmienia ciagle takze ja zostawiam ta date z okresu, i ona tez jest wpisana na karcie ciazy. ta druga chyba tez, ale do porodu patrza na ta z okresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 ja dzisiaj wstałam i było spokojnie, żadnych mdłości nic...kurcze aż miło 🙂 od razu wzięłam się do roboty, pranie wstawione, bigos się gotuje, ziemniaczki na kopytka też 🙂 a co do wagi w ciąży to ja się nawet nie przyznaję...jak nie dobiję do 100 do porodu to będzie dobrze 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia-88 napisał(a):
Witam Was Kobietki;* Ja dzisiaj rano też bez mdłosci, ale ostatnio to mi jakos na wieczór się przerzuciły i wcale ostatnio nie mam apetytu... z wyjątkiem słodkiego oczywiscie 🙂

u mnie tez jakos brak apetytu ale to tak do poludnia a potem to juz jem i jem i konca nie widac jakbym miala dziure w zoladku i nie mogla go zapelnic 🙂
Kasia a my widze mamy bliski termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...