Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Megan-Edithd- dziekuje pierwszy raz poszlam na wesele w dlugiej sukience zawsze to byly takie jak najkrotsze ale z bebenkiem nie bardzo pasuje i musze przyznac nawet super sie czulam.A u mnie mamusia wstawila wlasnie szarlotke bo od tygodnia za mna chodzila-myslalam ze wczoraj zjem na weselu szarloteczki a tu lipa wiwc nie ma to jak szarlotka mojej mamuni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!! TO ja dziś zaczynam forum. Od 5 nie moge spać. Młody chyba zmienił miejsce i cały czas mnie w jednym miejscu boli - kuje. Momentami bardzo. No i od rana się Malutki wiercił. Ale akurat to mi się podobało. I nadal podoba bo to robi
Dziś mam w planach odwiedzić sklep z wózkami dziecięcymi. Podobno nie najgorsze ceny mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Na samym początku oczywiście jestem zachwycona wyglądem Anuli 🙂 i super ta kiecka 🙂!! a głupim gadaniem teściów się nie przejmuj, wiesz ludzie po prostu zazdroszczą 🙂 ważne że Ty i twój kochany mąż jesteście szczęśliwi 🙂.

Megan możliwe, że Synek zmienił położenie, bo moja Sofii ciągle się przekręca, raz boli tu a raz tam. Mieliśmy z mężem fajny weekend, wspólny sobotni wieczór z parami włosko-polskimi 🙂 było super śmiesznie.

Anula odnośnie pytania o mojego męża, to on już od 3 lat w Polsce ,poznaliśmy się podczas moich studiów we włoszech 🙂! I tak wyszło, że postanowił przyjechać do Polski 🙂 aktualnie nie planujemy wyjeżdżać, mąż bardzo lubi Polskę, jest osobą otwartą więc nie było trudno, oczywiście tęskni za pięknymi włochami, morzem, słońcem i JEDZENIEM 🙂 ale jak to mówi: wszędzi dobrze ale najlepiej zawsze razem.

Mebelki skręcone, sypialnia jest super wielkie łóżko 😁 dziś będę wszystko układać 😁
ahh i kupiliśmy wczoraj łóżeczko na allegro
http://allegro.pl/lozeczko-buk-haft-szyfon-materac-16el-darland-i2523018592.html
spodobał Nam się ten cały komplet.

Megan nad jakim wózkiem myślicie?? My chyba wybierzemy X-lander x-move , ostatnio jeździliśmy po sklepie i super sie prowadzi, nie jest ciężki i łatwo się sklada, ale to pewnie we wrzęsniu zakupy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestem i ja 🙂
Anulka pieknie wygladalas a brzuszek w sukience pierwsza klasa 🙂
Baiser piekne lozeczko wybraliscie zreszta caly zestaw jest super.
Ja w dzisiejszych planach mam porzadki w sypialni. trzeba w koncu sie pozbyc niepotrzebnie zalegajacych gratow i zrobic troche miejsca dla maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja .Megan ja tez od 5 nie spie mala miala czkawke bo wstalam o 4 na siusiu i tak mi zapachniala szarlotka ze wsunelam kawalek popilam truskawkowym sokiem i najwidoczniej mojej krolewnie to posmakowalo bo obudzilam sie i typowa czkawka takie pulsowanie calego brzuszka w jednym rytmie az meza obudzilam i oboje glaskalismy i patrzelismy bo dziwne uczucie niz kopniaki 😉 Dziekuje za mile slowa-kolejne wesele mamy 15 wrzesnia u naszych swiadkow z wesela ale pewnie juz w ta kiecke sie nie wcisne ale w zapasie mam jeszcze jedna 😉 wiec kolo ratunkowe jest.Baiser-sliczne lozeczko i zestawa ktory model wypelnienia wybrliscie?bo ja tez patrzylam na takie haftowane i kolor to raczej u mnie to taki kremowy bo mimo ze wiem ze Lenka ale za rozowym nie przepadam.Ja wlasnie zasiadlam i bede buszowac na allegro moi rodzice dali 300 zl z przeznaczeniem na rzeczy dla malutkiej wiec musze pozamawiac to co mi jeszcze brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula wybraliśmy kolor łożeczka Teak i wzór miś na księżycu w kremie 🙂 Też nie przepadamy za różowym, więc naszej królewnie postanowiliśmy rozświetlić wnętrze łożeczka właśnie takim kolorkiem 🙂 mamy nadzieje, że jej się spodoba 🙂.
Hmm właśnie sama się ostatnio zastanawialam, czy takie regularne dziwne ruchy to czkawka 😁 też miałam 3 dni temu 🙂
Jakie kupujecie pajacyki?? Te bawełniane czy welurowe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamuski ja juz w domu, 🙂 mieli mnie potrzymac w szpitalu 3 dni a potrzymali 4 ale co tam..... dobrze karmią, miałam fajną dziewczyne w sali to było miło 🙂 teraz leze i odpoczywam mężulek w pracy, Wiki całyt czas z babcią na wakacjach. młoda podobno czuje sie jak w raju 🙂 Jurek jedzie do niej w srode do soboty albo niedzieli i ja zostaje sama w królestwie ( przynajmniej odpoczne) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po katowicach, kari ma wyniki ok, więc wycięcie 27.08 aktualne. ja moge byc z nia za darmo na noc 🙂 ale sie nam trafiło z ta kliniką....szkoda ze tam nie mozna rodzic 🙂))
drogą mnie wytrzepało, nie cierpie jeździc z tyłu, a kari musi mieć towarzystwo bo jej sie nudzi, wiec co zrobić. teraz Mała padła (wyjątkowo), wiec mam chwilę dla siebie.
15.08 mąż ma 30kę, kombinuje co by tu upichcic i upiec dobrego
hej alice!!!!!! fajnie ze wrociłas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Anula wybraliśmy kolor łożeczka Teak i wzór miś na księżycu w kremie 🙂 Też nie przepadamy za różowym, więc naszej królewnie postanowiliśmy rozświetlić wnętrze łożeczka właśnie takim kolorkiem 🙂 mamy nadzieje, że jej się spodoba 🙂.
Hmm właśnie sama się ostatnio zastanawialam, czy takie regularne dziwne ruchy to czkawka 😁 też miałam 3 dni temu 🙂
Jakie kupujecie pajacyki?? Te bawełniane czy welurowe???
Kupilam wiecej bawelnianych i 2 frote i 2 welurowe bo w bawelnianych dzidziusia zabrac do domku to zimno z ciuszkow zostaly mi tylko skarpeteczki i polspiochy i sweterki i kombinezon a reszta jest juz nie moge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula a buty masz?? 🙂 noi zazdroszcze pomalowanych panokci u stóp....ja już średnio daje rade się schylić 🙂 a żeby ogolić nogi to musze się nieźle nagimnastykować 😁
Tak buty czarne z odkrytymi paluchami na malutkim obcasiku bo w zupelnie plaskich czulabym sie jak kaczuszka.Paznokcie pomalowala mi siostra nawet cyrkonie mi nakleila ja tez juz mam problem z pomalowaniem paznokci wiec zmyc lakier to pewnie maz bedzie musial 🙂 ja jeszcze ogolic nogi daje rade ale podwozie tragedia-lustrzyca 🙂 takiej metody nie praktykowalam ale coz radzic trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aallicee-super ze juz wrocilas do nas i ze wszystko ok.Edith-moj mial 30 w kwietniu kupilam mu tort w cukierni taki zartobliwy zanioslam wydrukowana ilustraxje i taki mi zrobili byl zachwycony(gosc w samochodzie i ciagnal tablice za autem 30 znajde ten obrazek to podrzuce bo zdjec nie mamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A kombinezon na jesien zime to rozmiarowo jaki?chyba wiekszy siut co?bo przeciez ciuchy beda to zeby nie bylo zaciasno


ja kominezor kupiłam uzywany sliczny na allegro dla Wiki 56 i był na pierwszy miesiac 🙂 kupiłam go w sierpniu kiedy nikt nie kupuje i zapłaciłam 5 zł pluz wysyłka 4 🙂 62 i wieksze tez mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś kupiłam 2x śpioszki z kaftanikami plus 2x bluzeczki w długim rękawkiem kopertówki i wanienkę 😁
teraz też właśnie poszukuje kombinezonu i mimo iż rożek będę mieć w komplecie z łóżeczkiem to postanowiłam kupić też ten śpiworek !
Hmm kombinezon to chyba wybiorę ten większy 68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...