Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
edithd napisał(a):
kurcze, straszne to jest...u nas na forum z czerwca 2009 była dziewczyna która urodziła w 6 miesiącu (w marcu), Mały przeżyl, ale pierwsze pol roku było dla nich okropne, teraz jest all OK. mały Jasiek rozwija sie normalnie i jest zupełnie prawidłowo rozwijającym sie 3-latkiem, ale to co przeżyli....


Kurcze byśmy my nie musiały tego przechodzic, bo pewnie dziewczyna najadła sie nerwow jakich mało...


recepta jest jedna....trzeba się oszczędzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny ja wiem,ze to zycie i takie rzeczy sie zdarzaja ale nie piszmy o tym bo sie wszystkie podolujemy-nasze malenstwa urodza sie o czasie i zdrowiutkie.A ja tak sie objadlam ze teraz zwiazuje sadelko 🙂)) Elmirka-praca praca ale pomysl o dzidziusiu on jest najwaznoejszy i nie przemeczaj sie bo nie jest to bardziej warte od zdrowego bobaska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W domu staram sie duzo odpoczywac i nie przemeczac sie ale niestety w pracy czasem nie jest mi to dane. Staram sie o przeniesienia na inne stanowisko gdzie nie bede musiala sie tak bardzo narazac i wysilac ale nie jest to latwe zwlaszcza przed olimpiada gdzie potrzeba kazdej pary rak bo niestety bedzie co ribic. Juz w tej chwili mamy rezerwacje wszystkich pokoi a hotel nie jest tani. Cale szczescie szefowa jest wyrozumiala i stara sie mi ulatwiac jak tylko moze tak wiec w tym tygodniu czekaja mnie nocki 🙂 jedna mam juz za soba. 🙂
Ps dzieki za slowa uznania dla mojego sweterka 🙂 Babcia nauczyla mnie robic na drutach jak mialam 6 lat i tak mi zostalo 🙂 a rekodzielo ostatnio wchodzi do lask i staje sie modne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmirka sweterek super. Jestem pod wrażeniem.
Nad morzem wietrzenie i pogoda zmienna. Rano padało,ale potem się rozpogodziło. Nawet bardzo ciepło było. Poleżeliśmy na leżaczkach nad basem, chodziliśmy po plaży z Trzęsacza do Rewala.
Super się wypoczywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aleś TY wyrozumiała żonka aallicee 🙂)))) moj raz w tyg wyjeżdża na 2 dni w delegację, więc ma swój piwny wieczor wtedy. niech jedzie. ja sobie zawsze jakąs kolezankę zaproszę i możemy w spokoju pogadac jak kari zaśnie a mąż nie gdera ze mu pokój z TV zajmujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamusie!!Jak minela nocka?Bo mi dziwacznie czesto sie budzilam Lenka pchała mi się aż momentami myslałam że mi skóra na brzuchu pęknie-to co to będzie pozniej oj oj.Teraz ide zjesc sniadanko i nie mam pojecia co robic bede pogoda paskudna za oknem zimno i zbiera sie na deszcz-i to ma byc lato?jak nie upal to zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja nocka ok, wstalam po 6tej, porzucałam firany, poprałam, zrobiłam gulasz do placka,zupkę jarzynową, umyłam 2 okna, reszta jutro. w niedziele mamy odpust, potem mam urodzinki więc musiałam odświeżyć chatkę.
teraz sie pogoda nieco zrąbała, mam nadzieje ze mi nie zleje tych okien....wcz straszne były ulewy....
karli wstala po 8mej wiec miałam 2h i wykorzystałam je w pełni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edithd jestem pod wrażeniem. Pracowita mróweczka z Ciebie od rana.
My po śniadanku. Szwecki stół było w czym wybierać. Objadłam się. Mały juz troszkę z radości puka.
Za oknem pogoda do d... tzn. wieje i pochmurno. Może do Niechorza się wybierzemy. Bo co tu robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wstałam o 7 wyprawiłąm moje stadko dopracy i żłobka, zjadłam śniadanie i wróciłam do łóżka 🙂 u nas pada wiec musze wymyslec sobie jakies super fajne zajecie domowe zeby wykorzystac ten czas co nie jest gorąco i siedze w domu. Chyba poczytam książke Tracy Hogan "Język Niemowląt" bo jak miała sie urodzić Wiki to całej nie zdążyłam wiec spróbuje teraz zwłaszcza że bliżwej narodzin poczytam Zawistowskiego 🙂
chciałam dzis wysłać mężulka do Ikei po moje upragnione łóżko ale dzis wychodz z klegami z nowej pracy :/ więc musze poczekać jeszcze jeden dzien 🤨
u nas na obiad dzis supa pomidorowa z wczoraj i kaczka z fasolką z sałatką z pomidorów 🙂
pomidory i żurawina żądzą teraz w mojej diecie bo mam niski potas i sód, i za kwaśny mocz 🙂 ale jeszcze mi nie zbrzydły wiec jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edit co do kaczki to ja wygodnicka jestem 🙂 Kaczke albo przywozi mi koleżanka z Francji jak do nas przyjeżdża albo mam Jurka kupuje w Leclercu 🙂 a udka z kaczki są gotwe w puszce mięciutki i pyszne.... i wystarczy odgrzać 🙂
http://www.eleclerc.com/nosregions/home.asp?ta=open®ion=midi_pyrenees&prod_id=47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie objadlam ze pekne zupka buraczkowa i ala leczo bo zostalo farszu z wczorajszego placka tyle zr ani zamrozic ani do placka wiec poniosla mnie fantazja dodawalam co pod reka i wyszla pychota.Alice- ty faktycznie Magda Gessler bo ja ostatnio pomyslow nie mam co by na obiad zrobic a ciagle to samo brzydnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusieee 🙂

My już po weselu 🙂 To był cudowny dzień, wszystko się udało, poszło zgodnie z planem 🙂! W kościele popłakaliśmy się razem z mężem i resztą gości 🙂 ! Pierwszy taniec też Nas wzruszył, tak szybko minęło, że sama nie wiem kiedy to całe wesele zleciało 🙂 Goście bawili się do 6 nad ranem, i wesele polsko-włoskie zrobiło furorę 😁 Integracja pełną parą 🙂!

Mąż dziś już niestety musiał wracać do pracy, a ja leżę i odpoczywam bo troszkę zmęczyło mnie to wszystko i miałam skurcze, ale już jest w porządku 🙂

Co u Was???? Jak maluszki ?? Moja Sofii podczas przysięgi tak szalała w brzuszku, że myślałam że zaraz wyskoczy 🙂 Chyba też była taka szczęśliwa jak i MY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...