Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja upatrzyłam takie ,też niedrogo i sporo elementów. Tylko materac mam zamiar inny dokupić z gryką i kokosem.
http://allegro.pl/lozeczko-materac-stel-przew-posciel-16el-120x90-i2440444852.html

choć gdybym miała nieograniczone środki finansowe to pewnie tez bym zaszalała z takim za ponad 1000 🙂 bo faktycznie niektóre to cudenka 🙂 ale jak narazie sporo wydatków mieszkaniowych nas czeka wiec nie bedziemy sie az tak wygłupiać z zakupami 🙂 wózek tez mam zamiar taki do 1500 zł. max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja miałam dla kari zwykłe łózeczko drewexu, z szufladą na dole i było super. na razie jest u tesció na strychu, na pocz październia je znów złozymy.
ja rano pobieranko krwi, jutro o 13 wizyta
wcz wpadła kolezanki i posiedzialysmy do 00-15..jestem dzis lekko zmęczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie wrócilam z wizyty z Instytucie Hematologii i mam niezle wyniki teraz musze sie pojawic koło stycznia 🙂
ale niestety wczooraj mialam sporo skurczów wiec pojechałam do szpitala no i wyszło ze krótka szyjka 2,5 cm a było 4 wiec w piątek ide tam na 3 dni i załążą mi pesar.... niby nie boli az tak :/ ale przynajmniej bedzie bezpieczniej 🙂
dzis jestem sama w domu 🙂 Wiki u babci do jutra a Jurek w Chojnicach 🙂 oboje wracaja jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
ja własnie wrócilam z wizyty z Instytucie Hematologii i mam niezle wyniki teraz musze sie pojawic koło stycznia 🙂
ale niestety wczooraj mialam sporo skurczów wiec pojechałam do szpitala no i wyszło ze krótka szyjka 2,5 cm a było 4 wiec w piątek ide tam na 3 dni i załążą mi pesar.... niby nie boli az tak :/ ale przynajmniej bedzie bezpieczniej 🙂
dzis jestem sama w domu 🙂 Wiki u babci do jutra a Jurek w Chojnicach 🙂 oboje wracaja jutro


hmm, to ci sie porobiło alice.... do konca ciązy juz bedziesz musiała mieć ten pesar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski-ociagam sie cos ostatnio tutaj ale to wszystko przez ten remont lazienki musze non stop byc cos tam tlumaczyc co ma gdzie byc i jak i od tego nadzorowania padam na ryjek 😉 ja mam juz prawie tak samo wszystko jak gwiazdeczka brakuje mi ciuszkow dla Lenki i rzeczy dla mnie a tak to juz wszystko jest a no i lozeczko jeszcze ale to ostatni zakup mialo byc ciemne bo meble mialy byc inne a teraz musze sie zastanowic czy chemy sosnowe czy biale ale to dopiero jak meble do pokoiku przyjada bede wiedziala.Ja tez sie smieje ze nikt mnie nigdy tak nie skopal jak moja corcia bo ostatnio wywija akrobacje tak mocno ze nawet przez bluzke widac 😉 a jak dzis objadlam sie nalesnikami z bita smietana to myslalam ze mi wyskoczy 😉 no i wogole ostatnio chodze jakas jak zwloki ale co sie dziwic malutki czlowieczek wysysa wszystko ze mnie wiec ktos musi to zniesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
ja własnie wrócilam z wizyty z Instytucie Hematologii i mam niezle wyniki teraz musze sie pojawic koło stycznia 🙂
ale niestety wczooraj mialam sporo skurczów wiec pojechałam do szpitala no i wyszło ze krótka szyjka 2,5 cm a było 4 wiec w piątek ide tam na 3 dni i załążą mi pesar.... niby nie boli az tak :/ ale przynajmniej bedzie bezpieczniej 🙂
dzis jestem sama w domu 🙂 Wiki u babci do jutra a Jurek w Chojnicach 🙂 oboje wracaja jutro


Hej. Ja leżałam w szpitalu z dziewczyna której zakładali pesar. Ale ona miała 1,5 cm szyjke. Wiec u Ciebie Aallice nie jest jeszcze źle 🙂 ale trzeba dmuchac na zimne i sie zabezpieczyc zeby dzieciaczek był chroniony 🙂 Z tego co mówila ta dziewczyna to samo założenie nie było straszne, ani nie bolało - jedynie 1 dzien po załozeniu opowiadała ze dziwne uczucie - czegos obcego w środku. Pozatym ok. Nastepnego dnia juz sie przyzwyczaiła i było dobrze. Mówila ze nie we wszystkich aptekach mozna kupic pesar. I miała namiar na apteke na łuckiej jakbyś potrzebowała kupić 🙂 koszt około 300 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
aallicee napisał(a):
ja własnie wrócilam z wizyty z Instytucie Hematologii i mam niezle wyniki teraz musze sie pojawic koło stycznia 🙂
ale niestety wczooraj mialam sporo skurczów wiec pojechałam do szpitala no i wyszło ze krótka szyjka 2,5 cm a było 4 wiec w piątek ide tam na 3 dni i załążą mi pesar.... niby nie boli az tak :/ ale przynajmniej bedzie bezpieczniej 🙂
dzis jestem sama w domu 🙂 Wiki u babci do jutra a Jurek w Chojnicach 🙂 oboje wracaja jutro


Hej. Ja leżałam w szpitalu z dziewczyna której zakładali pesar. Ale ona miała 1,5 cm szyjke. Wiec u Ciebie Aallice nie jest jeszcze źle 🙂 ale trzeba dmuchac na zimne i sie zabezpieczyc zeby dzieciaczek był chroniony 🙂 Z tego co mówila ta dziewczyna to samo założenie nie było straszne, ani nie bolało - jedynie 1 dzien po załozeniu opowiadała ze dziwne uczucie - czegos obcego w środku. Pozatym ok. Nastepnego dnia juz sie przyzwyczaiła i było dobrze. Mówila ze nie we wszystkich aptekach mozna kupic pesar. I miała namiar na apteke na łuckiej jakbyś potrzebowała kupić 🙂 koszt około 300 zł.


dzięki gosiaczek za info 🙂

w tej aptece na łuckiej to są mega tanie szczepionki dla dzieciaczków....potraifą być różnice w cenie nawet do 50 zł 🙂 wiec polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!!! u mnie chłodniej, pochmurno da się żyć. Wieczorkiem mamy jechać na ognisko z okazji urodzin mojej przyjaciółki. Musimy jeszcze skoczyć do empiku, bo wymyśliła sobie jaką książkę na prezent. Nie mam pomysłu co jej kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...